Районна газета

ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ СТВОРЕНО «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ»

ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ СТВОРЕНО «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ»

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ - НАРАДИ !

Середино-Будська районна державна адміністрація повідомляє, що 13 грудня о 10-00 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться семінар-нарада з питання надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах суб’єктам підприємницької діяльності за участю начальника філії - Сумського обласного управління Ощадбанку Радченка О.В та керівника Середино-Будського відділення Приватбанку Ребенко І.В. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зазначеному заході. 

ЗАПРОШУЄМО НА КОНФЕРЕНЦІЮ У НІДЕРЛАНДИ

12 грудня в м. Роттердам (Нідерланди) відбудеться міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics»

Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Королівстві Нідерланди, Торгово-промислова палата України, Українсько-нідерландська ділова рада та Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC). З боку співорганізаторів заходу – нідерландська бізнес-організація Rotterdam Partners.

ІНФОРМАЦІЯ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У рамках візиту делегації Представництва ЄС та проведення інформаційної компанії  «Будуймо Європу в Україні» 4 грудня 2017 року в офісі «U-LEAD» за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 3 бізнес центр Акрополь, 1 поверх (вхід з вулиці Героїв Сумщини) з 15.00 до 17.30 год. Відбудеться дискусія для представників малого та середнього бізнесу на тему «Як вийти на ринки ЄС».

Запрошуємо підприємців, які мають намір щодо реалізації своєї продукції на ринках ЄС, до участі у зазначеному заході.