Районна газета

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Згідно  «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Середино-Будському районі на 2017-2020 роки»,  мета якої - створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва району, забезпечення зайнятості населення, підтримка та розвиток підприємництва у пріоритетних сферах.  Передбачено надання суб’єктам малого підприємництва часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

ІРИНА ЗАПЛАТКІНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ СУМСЬКОЇ ОДА

12 жовтня 2018 року в залі засідань Середино-Будської районної державної адміністрації проведено зустріч представників Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА, державних банківських установ з підприємцями району, головами місцевих рад

Обговорювали впровадження механізму надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

УВАГА! КОНКУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

Середино-Будська районна державна адміністрація оголошує конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого підприємництва закінчується 27 жовтня 2018 року.

Пакет документів подається до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

До уваги суб’єктів малого підприємництва! ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням десятої сесії Сумської обласної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року (зі змінами від 24.02.2017, 15.09.2017, 20.12.2017, 02.03.2018, 06.07.2018 та 07.09.2018) оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.