Районна газета

УВАГА ! КОНКУРС «КРАЩИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ 2018 РОКУ»

Середино-Будська райдержадміністрація оголошує про проведення районного конкурсу «Кращий підприємець 2018 року»                                                    

З метою реалізації державної політики з питань розвитку малого підприємництва, ефективного використання його можливостей для розвитку економіки та пропаганди кращого досвіду підприємницької діяльності Радою підприємців при Середино-Будській райдержадміністрації визначаються переможці конкурсу "Кращий підприємець 2018 року " за номінаціями:

УВАГА! КОНКУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

Середино-Будська районна державна адміністрація оголошує конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого підприємництва закінчується 30 серпня 2018 року.

Пакет документів подається до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ЕКО-ФЕСТИВАЛЬ «ДИКИЙ МЕД»

18 серпня у смт Зноб-Новгородське пройде еко-фестиваль «Дикий мед», де пасічники зможуть запропонувати свій мед, вироби, сувеніри, іграшки з меду і не тільки, а любителі солодкого смаколику продегустують найкращі зразки і допоможуть обрати переможця

Окрім цього, у програмі свята передбачені пригощання млинцями і медом, ігри та конкурси для дітей разом з аніматорами, конкурси на кращі вироби з продукції бджільництва, аукціон меду, дискотека та багато іншого, що точно не залишить байдужим нікого.

ТОРГОВА МІСІЯ ДО ТУРЕЧЧИНИ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку в партнерстві з Радою зовнішньоекономічних зв'язків Туреччини (DEİK) та за підтримки Посольства України в Турецькій Республіці запрошують українських виробників до участі в торговій місії до Туреччини, яка відбудеться у період з 5 по 7 вересня 2018 р. під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С. І.

До участі запрошуються підприємства з секторів відновлюваної енергетики, машинобудування, технологій та інші підприємства, зацікавлені в виході на ринок Турецької Республіки.