Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ ВІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС ДЛЯ БІЗНЕС-КІЛ СУМЩИНИ

Інформуємо, що 15 березня 2019 року о 15.00 год. за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 3/1, відокремлений підрозділ «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбудеться семінар від Представництва ЄС для підприємців Сумщини : «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

УВАГА! КОНКУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

Середино-Будська районна державна адміністрація оголошує конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого підприємництва закінчується 1  квітня 2019 року.

Пакет документів подається до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

ПРО ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВІ ЗАХОДИ

Середино-Будська района державна адміністрація повідомляє, що на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 209 році».

«Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=488fec2c-13f8-4920-88df-acdc90117c75&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiVUkrainiU2019-Rotsi

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Згідно  «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Середино-Будському районі на 2017-2020 роки»,  мета якої - створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва району, забезпечення зайнятості населення, підтримка та розвиток підприємництва у пріоритетних сферах,  передбачено надання суб’єктам малого підприємництва часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.