Районна газета

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

У період з 10 червня до 10 вересня 2017 року у м. Астана (Республіка Казахстан) буде проводитись Міжнародна спеціалізована виставка «Експо-2017», захід, на якому країни-учасниці представляють новітні розробки, досягнення в галузі науки і техніки, а також перспективи, особливості культури країн світу. На виставці можлива презентація власних розробок і досвіду, розширення економічних зв’язків і ділових контактів, обмін досвідом і науковими досягненнями.

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ РАЙОНУ!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про Програму ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.

“Еразмус для молодих підприємців” (далі – Програма) – започаткована у 2009 році Програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям (слово “молодий” в цьому контексті означає не вік підприємця, а час з моменту започаткування ним підприємницької діяльності – до 3х років) набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців,започатковувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки.Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПРО ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ!

Верховною Радою України 20 грудня 2016 року прийнято Закон України за № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», яким внесено зміни до багатьох законодавчих актів України та зокрема до законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Вищезазначеним Законом було розширено коло платників податків, які зобов’язані використовувати реєстратори розрахункових операцій, зокрема дію Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстратора розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (з наступними змінами та поповненнями), (далі за текстом – Закон № 265) поширено на платників єдиного податку (фізичні особи-підприємці), які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, шляхом внесення змін до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України та статті 9 Закону № 265.

ПРО ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило про офіційне приєднання України до європейської програми малого і середнього бізнесу  COSME та підписання відповідної Угоди про участь у Програмі  з Європейською Комісією.

COSME (2014-2020)- це програма ЄС, що спрямована на зміцнення конкурентоспроможності та стійкості малих та середніх підприємств, загальний бюджет якої складає 2,3 млрд. євро. Програма COSME підтримує проекти різноманітної тематики, які включають полегшення виходу на зовнішні рики, поліпшення умов для конкурентоспроможності, формування культури ведення бізнесу, кластери, туризм, зниження адміністративного  тягаря для компаній і захист прав інтелектуальної власності для компаній, що працюють у країнах, які не є членами ЄС.