Районна газета

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

У період з 10 червня до 10 вересня 2017 року у м. Астана (Республіка Казахстан) буде проводитись Міжнародна спеціалізована виставка «Експо-2017», захід, на якому країни-учасниці представляють новітні розробки, досягнення в галузі науки і техніки, а також перспективи, особливості культури країн світу. На виставці можлива презентація власних розробок і досвіду, розширення економічних зв’язків і ділових контактів, обмін досвідом і науковими досягненнями.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ РАЙОНУ!

На адресу Держпродспоживслужби в Сумській області надходять чисельні скарги на порушення прав споживачів при придбанні взуття.

З метою недопущення виникнення ситуацій, що порушують права споживачів та поліпшення ситуації на споживчому ринку району доводимо до відома  інформацію щодо порядку придбання взуття належної якості.

До уваги суб’єктів торговельної діяльності!

Доводимо до Вашого відома, що у відповідності до Постанови КМУ від 16 грудня 2015 року № 1092 «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань харчових продуктів та захисту прав споживачів» інспекція з питань захисту прав споживачів в Сумській області реорганізована в управління захисту прав споживачів шляхом приєднання до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Згідно п. 10 Постанови КМУ від 15 червня 2006 року № 833 «Порядок провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживачів товарів» суб’єкт господарювання повинен забезпечити наявність на видному та доступному місці куточка покупця в якому повинно бути зазначено адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів.

УВАГА!

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран в м. Тегерані планується проведення наступних виставкових заходів:

з 15 по 17 вересня 2017 року в Тегеранському міжнародному виставковому центрі компанія з авіаційного сервісу “Jaam Jet Pars” проводитиме Другу Міжнародну виставку в галузі виробництва літальних апаратів для цивільної авіації “AEROPERSIA”, яка націлена на розширення прямих зв’язків з підприємствами у галузі авіаційної промисловості, ремонту та технічного обслуговування.

ПРО МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ БЛЯ БІЗНЕСУ

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації з метою стимулювання експорту та розширення послуг для суб`єктів підприємницької діяльності інформує про можливість взяти участь у міжнародних програмах та проектах:

1.Австрійська програма партнерства “Україна – Австрія: експорт у країни ЄС” зі стажуванням у Відні включає у себе навчання у м.Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тест), навчальні матеріали, переклад, сприяння у пошуку партнерів, розробку, індивідуальної програми візиту.