Районна газета

Перелік вільних виробничих об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані або передані в оренду суб’єктам підприємництва для здійснення виробничої ді

Перелік вільних виробничих об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані або передані в оренду суб’єктам підприємництва для здійснення виробничої діяльності по Середино-Будському району станом на 01.07.2018 року

Перелік вільних виробничих об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані або передані в оренду суб’єктам підприємництва для здійснення виробничої діяльності по Середино-Будському району станом на 01.10.2018 року

 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ 21-Ї МІЖНАРОДНОЇ ХАРЧОВОЇ ВИСТАВКИ

У період з 22 до 25 січня у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of Food 2019)

Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsar Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

Виставка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.

FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY ПАРТНЕРСТВО З НІМЕЧЧИНОЮ HTTP:/UKRAINE.MANAGERPROGRAMM.DE

Дана програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2019 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

БАГДАДСЬКА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА

За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 по 19 листопада 2018 р., у Багдадському міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак) відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка. Організатором зазначеної виставки є Міністерство торгівлі Іраку спільно з Державною компанією “Іракські виставки та комерційні послуги”.

Для презентації продукції українських виробників Посольство України в Республіці Ірак у співпраці зі згаданою Державною компанією та Іраксько – українською діловою радою отримало на безоплатній основі 9 кв. м виставкової площі для облаштування української експозиції. Вартість оренди додаткової площі – 135 дол. США/кв. м павільйонної та 75 дол США/кв. м вуличної площі. Мінімальна площа для оренди – 9 кв. м павільйону або 20 кв. м вулиці. 

ПРОГРАМА ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА В УКРАЇНІ З РОЗРОБКИ КОНЦЕПЦІЇ «ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ 2030»

З метою визначення  реального обсягу інвестицій, необхідних для створення індустріального парку управлінським командам райдержадміністрацій та міськвиконкомів  пропонують  24, 31 жовтня та 7, 14 листопада інформаційно-консультаційну та тренінгову підтримку.

Метою програми РРР’s in Ukraine є надання місцевим органам влади практичної допомоги у залученні інвестицій у розвиток територій за механізмом державно-приватного партнерства;