Районна газета

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

У період з 10 червня до 10 вересня 2017 року у м. Астана (Республіка Казахстан) буде проводитись Міжнародна спеціалізована виставка «Експо-2017», захід, на якому країни-учасниці представляють новітні розробки, досягнення в галузі науки і техніки, а також перспективи, особливості культури країн світу. На виставці можлива презентація власних розробок і досвіду, розширення економічних зв’язків і ділових контактів, обмін досвідом і науковими досягненнями.

УВАГА ! КОНКУРС «КРАЩИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ 2017 РОКУ»

Управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації оголошує про проведення районного конкурсу «Кращий підприємець 2017 року»   

З метою реалізації державної політики з питань розвитку малого підприємництва, ефективного використання його можливостей для розвитку економіки та пропаганди кращого досвіду підприємницької діяльності Радою підприємців при Середино-Будській райдержадміністрації визначаються переможці конкурсу «Кращий підприємець 2017 року» за номінаціями:

ПРО ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило про офіційне приєднання України до європейської програми малого і середнього бізнесу  COSME та підписання відповідної Угоди про участь у Програмі  з Європейською Комісією.

COSME (2014-2020)- це програма ЄС, що спрямована на зміцнення конкурентоспроможності та стійкості малих та середніх підприємств, загальний бюджет якої складає 2,3 млрд. євро. Програма COSME підтримує проекти різноманітної тематики, які включають полегшення виходу на зовнішні рики, поліпшення умов для конкурентоспроможності, формування культури ведення бізнесу, кластери, туризм, зниження адміністративного  тягаря для компаній і захист прав інтелектуальної власності для компаній, що працюють у країнах, які не є членами ЄС.