Районна газета

МЕТОДИКУ ФОРМУВАННЯ МЕРЕЖІ ПЕРВИННОЇ МЕДИЦИНИ БУДЕМО РОЗРОБЛЯТИ РАЗОМ ІЗ ГРОМАДАМИ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Міністерство регіонального розвитку разом із Міністерством охорони здоров’я, органами місцевого самоврядування мають визначити дієву методику формування мережі якісної і доступної первинної медицини

Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій ЗУБКО наголосив у рамках Форуму місцевого самоврядування в Асоціації міст України. Він зазначив, що дієва методика щодо формування, утримання і експлуатації відповідної інфраструктури на місцях визначатиме ефективність і якість наданих медичних послуг жителям громад.

МОЗ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ГРИПУ

Сезон захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції почався. У цей період значно зростає ризик заразитися. Які симптоми вимагають госпіталізації та як не захворіти на грип – у порадах від Міністерства охорони здоров’я

За даними Центру грипу та ГРВІ МОЗ України на третьому тижні жовтня захворіло понад 140 тисяч осіб. Найчастіше хворіли та потребували медичної допомоги в лікарні діти до 14 років. Найвищий показник захворюваності зареєстровано в Київській області (659,9 на 100 тисяч населення), найменший – у Одеській (152,1 на 100 тисяч населення).

Всесвітній день боротьби з гепатитом

Міжнародна подія, присвячена проблемам гепатиту відзначається 28 липня. Всесвітній день боротьби з гепатитом заснований Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я в 2010 році. Заходи проводяться органами системи охорони здоров’я.

Деякі основні факти.

ОБЕРЕЖНО – БОТУЛІЗМ!

Повідомляємо жителів Середино-Будського району про небезпеку захворювання БОТУЛІЗМОМ.

За оперативними повідомленнями  в Україні зареєстровано дванадцять випадків захворювання людей на ботулізм, з яких три випадки  - летальні, а  також зареєстровано п’ять випадків захворювання з тяжкими наслідками. Зараження людей сталося після вживання в’яленої риби.

Ботулізм – тяжка токсикоінфекція, яка характеризується ураженням токсином довгастого та спинного мозку й супроводжується парезами  та паралічами скелетних м’язів, глотки, язика, нижньої щелепи.

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ВИМАГАЄ ВІД МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВЧАСНИЙ РОЗРАХУНОК ІЗ АПТЕЧНИМИ МЕРЕЖАМИ ЗА УРЯДОВОЮ ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Про це Глава Уряду сказав під час селекторної наради з питань охорони здоров'я з головами обласних державних адміністрацій

Володимир ГРОЙСМАН вимагає від місцевої влади забезпечити вчасні розрахунки із аптечними мережами за урядовою програмою «Доступні ліки», яка передбачає виділення безкоштовних ліків проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми для хронічно хворих.