Районна газета

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ 14.12.2017 (І ЕТАП КОНКУРСУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ)

14 грудня 2017 року проведено І етап конкурсу: для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів районного бюджету.

До участі в конкурсі  конкурсних пропозицій від  громадських організацій не надійшло.

Консультування з громадськістю

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ (29.12.2017)

 

 

 

 

 

 

Обговорення проекту розпорядження голови Середино-Будської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Середино-Будською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році» 


Орієнтовний план проведення Середино-Будською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році 

Орієнтовний план проведення Середино-Будською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році 

Орієнтовний план проведення Середино-Будською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році 

Орієнтовний план проведення Середино-Будською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2014 році 

Орієнтовний план проведення Середино-Будською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2013 році 

______________________________________________________________________________________

Постанова Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики"

Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики 

Механізми здійснення громадськістю контролю за реалізацією владних повноважень

Порядок залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля. 

______________________________________________________________________________________

ПУБЛІЧНІ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Інформація про реалізацію легкових автомобілів, що вивільняються у зв`язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів Ураїни від 1 березня 2014 р. № 79

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМИІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2015 РОЦІ» (Обговорення завершено)

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ В СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНІ У 2015 РОЦІ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ» (Обговорення завершено)

Обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (Обговорення завершено)

Відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про організацію в Сумській області громадського обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади від 22.05.2014 № 203-ОД проводиться громадське обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено порівняльну таблицю до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

Також усі бажаючі до 20 вересня 2014 року можуть надавати пропозиції та зауваження щодо запропонованих змін до Конституції України на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     

Пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення, будуть надані Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для подальшого опрацювання.

Контактна особа: головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Середино-Будської районної державної адміністрації тел. (05451) 7-15-77

Роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

Презентаційні матеріали

Обговорення проекту розпорядження голови Cередино-Будської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Середино-Будському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» (обговорення завершено)

Проект розпорядження розроблено сектором з питань внутрішньої політики, звязків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Середино-Будської районної державної адміністрації відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2012 року №212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» з урахуванням пропозицій структурних підрозділів Середино-Будської районної державної адміністрації та завдань, визначених Обласною програмою сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013-2015 роки.

Усі бажаючі до 10 березня 2014 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження сектору з питань внутрішньої політики, з`вязків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Середино-Будської районної державної адміністрації (вул. Радянська, 25, м. Середина-Буда, 41000, тел. (05451) 7-27-04, факс 7-16-56).

Контактна особа: завідувач сектору з питань внутрішньої політики, з`вязків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Середино-Будської районної державної адміністрації Гончарова Марина Анатоліївна, тел. (05451) 7-27-04.

Проект розпорядження голови Середино-Будської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Середино-Будському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

 

Концепція реформування місцевого самоврядування татериторіальної організації влади в Україні (Обговорення завершено)

 

 

Дочірні категорії