Районна газета

ПРО ГРЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

26-29 листопада 2019 року у м. Афіни (Греція) проходитиме Грецько-Український бізнес-форум (проект програми заходу додається).

Ключовими напрямками бізнес-форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації. Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів міст Патри та Ламія, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

 

Зазначений захід відбуватиметься за участі представників ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції, торгових палат міст Афіни та Пірей. З української сторони співорганізатором виступає ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву».

Програмою форуму також передбачені відвідування виробничих потенціалів м. Патри та м. Ламія (аграрна, харчова, хімічна промисловості), а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

Торгові палати Пірей та Афіни, як партнери з грецької сторони, беруть на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму та зустрічей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасників.

З української сторони співорганізатором виступає ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву».

Контактна особа: Пахній Володимир Васильович, тел.068-599-33-22, електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .