Районна газета

9-А ЯРМАРКА КИТАЙСЬКИХ ІНВЕСТИЦІЙ COIFAIR-2017

Доводимо до відома, що у період з 21 до 22 листопада 2017 року в м. Пекін (Китай) відбудеться Ярмарок китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордоном. В його рамках організовуються виставкові, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головним партнером є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Форум об'єднує представників більш ніж зі 100 країн та близько 1000 вкликих державних і приватних підприємств.

Напрямки та секції роботи COIFAIR-2017 включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв'язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтопереробну промисловість, внутрішню та зовнішню торгівлю, фінанси, кредити, страхування та інше.

За підтримки Посольства України в Китаї на українському стенді буде організовано презентацію "День України".

До участі у колективному стенді України запрошуються представники приватного сектору. При ранньому бронюванні місця в червні-серпні передбачені знижки. Контактна особа - Сергій Гмиря тел.(044)285-70-52; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.