Районна газета

ПЕРШИЙ ВНУТРІШНЬО-АФРИКАНСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЯРМАРОК (FIRST INTRA-AFRICAN TRADE FAIR, IATF),11-17 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, М. КАЇР (АРЄ).

Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок (First Intra-African Trade Fair, IATF) пройде в м. Каїр (АРЄ) у період з 11 по 17 грудня 2018 року за організаційної взаємодії з «Afriexim Bank» та Комісією Африканського Союзу (African Union Commission).

Організатором заходу є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком та Комісією Африканського Союзу.

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ТРЕНІНГ «ПІДХІД, ЩО ЗАСНОВАНИЙ НА ПРАВАХ ЛЮДИНИ, У РОЗРОБЛЕННІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ МІСЦЕВОГО ТА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

Триденний тренінг з підходу, заснованого на правах людини, для державних службовців та представників громадського сектору проводиться громадською організацією «МART» з ініціативи Міністерства юстиції України у рамках проектів демократичного врядування, які впроваджуються Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Мета тренінгу: Сформувати в учасників та учасниць основні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування підходу, заснованого на правах людини, в реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку.

ЩОДО ОНОВЛЕНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОРТАЛУИТПП УКРАЇНИ

Повідомляємо, що ТПП України  оновлено інвестиційний портал (http:/invest.ucci.org.ua/), який покликаний допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інтрументом для пошуку актуальних українських проектів.

Оновлений ІнвестПортал - це додаткові можливості для пошуку інструментів розвитку бізнесу: 

ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ «ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ»

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO,  Український інститут розвитку фондового ринку Київського національного університету ім. В. Гетьмана, Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу» запрошують представників та фахівців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міст і об’єднаних територіальних громад до участі у дводенному семінарі «Інструменти фінансування місцевих інвестиційних проектів», що відбудеться у місті Києві 19-20 квітня 2018 року.

ПРО АМЕРИКАНСЬКУ ПРОГРАМУ БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «ХОЛОДНА ЛАНКА ПОСТАВОК»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок»

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.