Районна газета

ПРО ГРЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

26-29 листопада 2019 року у м. Афіни (Греція) проходитиме Грецько-Український бізнес-форум (проект програми заходу додається).

Ключовими напрямками бізнес-форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації. Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів міст Патри та Ламія, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Сумської області.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ВИСТАВКИ «ЕКСПО-2020» В ДУБАЇ ОГОЛОСИВ ПРО ПОЧАТОК ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ, ЯКІ СТАНУТЬ ЧАСТИНОЮ ПРОГРАМИ GLOBAL BEST PRACTIC PROGRAMME

Місія Global Best Practic Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ XI МІЖНАРОДНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОРУМУ «МЛИН УСПІХУ - 2019»

28-29 червня 2019 року в м.Могильов (Республіка Білорусь) відбудеться XI Міжнародний інвестиційний форум «Млин успіху-2019»

Форум є ключовим заходом року для презентації інвестиційних можливостей Могильовської області і проведення змістовної дискусії з питань розвитку міжнародного співробітництва. На цьому майданчику традиційно не тільки досягаються згоди стосовно актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону, а й важливі домовленості, укладаються взаємовигідні контракти.

ПЕРШИЙ ВНУТРІШНЬО-АФРИКАНСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЯРМАРОК (FIRST INTRA-AFRICAN TRADE FAIR, IATF),11-17 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, М. КАЇР (АРЄ).

Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок (First Intra-African Trade Fair, IATF) пройде в м. Каїр (АРЄ) у період з 11 по 17 грудня 2018 року за організаційної взаємодії з «Afriexim Bank» та Комісією Африканського Союзу (African Union Commission).

Організатором заходу є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком та Комісією Африканського Союзу.