Районна газета

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ВИСТАВКИ «ЕКСПО-2020» В ДУБАЇ ОГОЛОСИВ ПРО ПОЧАТОК ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ, ЯКІ СТАНУТЬ ЧАСТИНОЮ ПРОГРАМИ GLOBAL BEST PRACTIC PROGRAMME

Місія Global Best Practic Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ XI МІЖНАРОДНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОРУМУ «МЛИН УСПІХУ - 2019»

28-29 червня 2019 року в м.Могильов (Республіка Білорусь) відбудеться XI Міжнародний інвестиційний форум «Млин успіху-2019»

Форум є ключовим заходом року для презентації інвестиційних можливостей Могильовської області і проведення змістовної дискусії з питань розвитку міжнародного співробітництва. На цьому майданчику традиційно не тільки досягаються згоди стосовно актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону, а й важливі домовленості, укладаються взаємовигідні контракти.

ПЕРШИЙ ВНУТРІШНЬО-АФРИКАНСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЯРМАРОК (FIRST INTRA-AFRICAN TRADE FAIR, IATF),11-17 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, М. КАЇР (АРЄ).

Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок (First Intra-African Trade Fair, IATF) пройде в м. Каїр (АРЄ) у період з 11 по 17 грудня 2018 року за організаційної взаємодії з «Afriexim Bank» та Комісією Африканського Союзу (African Union Commission).

Організатором заходу є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком та Комісією Африканського Союзу.

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ТРЕНІНГ «ПІДХІД, ЩО ЗАСНОВАНИЙ НА ПРАВАХ ЛЮДИНИ, У РОЗРОБЛЕННІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ МІСЦЕВОГО ТА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

Триденний тренінг з підходу, заснованого на правах людини, для державних службовців та представників громадського сектору проводиться громадською організацією «МART» з ініціативи Міністерства юстиції України у рамках проектів демократичного врядування, які впроваджуються Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Мета тренінгу: Сформувати в учасників та учасниць основні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування підходу, заснованого на правах людини, в реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку.

ЩОДО ОНОВЛЕНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОРТАЛУИТПП УКРАЇНИ

Повідомляємо, що ТПП України  оновлено інвестиційний портал (http:/invest.ucci.org.ua/), який покликаний допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інтрументом для пошуку актуальних українських проектів.

Оновлений ІнвестПортал - це додаткові можливості для пошуку інструментів розвитку бізнесу: