Районна газета

ЩОДО УЧАСТІ У ВОСЬМІЙ МІЖНАРОДНІЙ ІНВЕСТИЦІЙНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «САРАЄВО БІЗНЕС-ФОРУМ 2017»

22-23 травня 2017 року у м. Сараєво, Боснія і Герцеговина (БіГ) заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції «Сараєво Бізнес-форум 2017» під патронатом Президента. Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

Конференція покликана налагодити зв’язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцеговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. Подія являє собою бізнес-платформу для освоєння інвестиційних можливостей Південно-Східної Європи, з метою сприяння економічного розвитку регіону.

ПРО ВІЛЬНІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Середино-Будською районною державною адміністрацією разом з органами місцевого самоврядування, Держкомземом у Середино-Будському районі постійно проводиться інвентаризація вільних земельних ділянок, які можуть бути використані суб’єктами господарювання для підприємницької діяльності.

Інформація щодо інвестиційних проектів, пропозицій та земельних ділянок, актуальних для Середино-Будського району постійно оновлюється на офіційному сайті Середино-Будської районної державної адміністрації.

ПРО ПІДГОТОВКУ ТА РЕАЛІЗАЦІЮ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

ПЕРЕЛІК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ, ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, АКТУАЛЬНИХ ДЛЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

Середино-Будською райдержадміністрацією підготовлені та направлені на розгляд  до Сумської  регіональної комісії 4 інвестиційні проекти  для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік на загальну суму 9281,076 тис.гривень.:

  1. Капітальний ремонт ЦДЮТ під «Центр розвитку дитини», м.Середина-Буда, вул.Сівер'янівська, 5, вартість - 830,759 тис.гривень. Очікуваний результат - залучення шкільної молоді до  занять спортом, пропаганда здорового способу життя, підвищення температури в приміщеннях.