Районна газета

ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ІНВЕСТОРІВ, ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННОМУ ПОГЛИНАННЮ ТА ЗАХОПЛЕННЮ ПІДПРИЄМСТВ

На виконання листа Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захоплену підприємств від 19.10.2017 №8994/0/2-17 щодо створення «гарячих ліній» з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захоплену підприємств  в області на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» з цих питань

 "Гаряча лінія" працює в робочі дні з 08:00 до 18:00, звернення приймаються за номерами:

ЗАЛУЧЕННЯ КРЕДИТІВ ВІД ЧЕСЬКОГО ЕКСПОРТНОГО БАНКА ТА АГЕНТСТВА СТРАХУВАННЯ ЧЕСЬКОГО ЕКСПОРТУ ДО КОМПЛЕКСНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЯ ЖКГ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЙ СПАЛЮВАННЯ БІОМАСИ ЧЕСЬКОЇ КОМПАНІЇ TTS GROUP

Дивимося відео за посиланням: https://youtu.be/RFSeB1oevlg

Презентацію комплексних рішень можливо завантажити за посиланням: http://www.garapena.com/TTS/RUS%20Teplov%20v%20Trebici_UA_16.11.2017.pptx

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА EXPORT REVOLUTION. UKRAINE

Офіс з просування експорту запускає дворічну навчальну програму для експортерів EXPORT REVOLUTION. Ukraine. Програма розроблена Інститутом маркетингу Естонії  за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,  спеціально для українських експортерів. Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною подорожжю до Естонії.

DESPRO ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ДЛЯ МІСЬКИХ РАД

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" - DESPRO оголошує конкурс по відбору пілотного проекту фінансування інвестиційних проектів за рахунок розміщення облігацій місцевих позик. 

Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив, направлених на вирішення проблем територіальних громад шляхом залучення коштів приватних інвесторів у проекти розвитку регіональної інфраструктури.

УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА МІСІЯ ДО КАНАДИ (В РАМКАХ ОФІЦІЙНОГО ВІЗИТУ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА

Від імені Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Офісу з просування експорту та Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій запрошуємо українських виробників до участі вУкраїнській торговій місії до Канади, яка відбудеться в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана наприкінці жовтня 2017 року.

Торгова місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів до ринку Канади.