Районна газета

9-А ЯРМАРКА КИТАЙСЬКИХ ІНВЕСТИЦІЙ COIFAIR-2017

Доводимо до відома, що у період з 21 до 22 листопада 2017 року в м. Пекін (Китай) відбудеться Ярмарок китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордоном. В його рамках організовуються виставкові, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головним партнером є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Форум об'єднує представників більш ніж зі 100 країн та близько 1000 вкликих державних і приватних підприємств.

УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА МІСІЯ ДО КАНАДИ (В РАМКАХ ОФІЦІЙНОГО ВІЗИТУ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА

Від імені Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Офісу з просування експорту та Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій запрошуємо українських виробників до участі вУкраїнській торговій місії до Канади, яка відбудеться в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана наприкінці жовтня 2017 року.

Торгова місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів до ринку Канади.

ПРО ПІДГОТОВКУ ТА РЕАЛІЗАЦІЮ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

ПЕРЕЛІК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ, ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, АКТУАЛЬНИХ ДЛЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

Середино-Будською райдержадміністрацією підготовлені та направлені на розгляд  до Сумської  регіональної комісії 4 інвестиційні проекти  для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік на загальну суму 9281,076 тис.гривень.:

  1. Капітальний ремонт ЦДЮТ під «Центр розвитку дитини», м.Середина-Буда, вул.Сівер'янівська, 5, вартість - 830,759 тис.гривень. Очікуваний результат - залучення шкільної молоді до  занять спортом, пропаганда здорового способу життя, підвищення температури в приміщеннях.

Сергій Савчук: Співпраця України та Фінляндії активізує бізнес та інвесторів впроваджувати спільні проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики

24 січня 2017 року у ході офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Фінляндської Республіки підписано Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива між Держенергоефективності та Міністерством закордонних справ Фінляндії.

Меморандум має на меті налагодити тісну взаємовигідну співпрацю України та Фінляндії, щоб спільними зусиллями сприяти збільшенню виробництва енергії з відновлюваних джерел та підвищенню енергоефективності економіки.

«Для України велика честь обмінюватися досвідом, інформацією та знаннями з однією з провідних країн Євросоюзу у використанні чистих джерел енергії– Фінляндією. Наприклад, частка «зеленої» енергії в кінцевому енергоспоживанні Фінляндії складає вже 38,7%. Серед амбітних цілей Фінляндії –заборонити використання вугілля у виробництві електроенергії до 2030 року. Тож, напрацювання цієї країни стане у нагоді Україні, якій вкрай важливо нарощувати темпи розвитку відновлюваної енергетики»,- прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.