Районна газета

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ІСНУЮЧОЇ АВТОЗАПРАВНОЇ СТАНЦІЇ ПІД АВТОЗАПРАВНИЙ КОМПЛЕКС ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою КМУ від 25 травня 2011р. №555, починається процедура розгляду громадськістю проекту детального плану  території для реконструкції існуючої автозаправної станції під автозаправний комплекс за межами населених пунктів Середино-Будської міської ради.

 Замовник містобудівної документації: Середино-Будська районна державна адміністрація.

Розробник містобудівної документації: ФОП Якименко В.І.

Підстава для розроблення: розпорядження голови Середино-Будської районної державної адміністрації від 26.09.2016 № 245-ОД.

Відповідальний за розгляд пропозицій: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської райдержадміністрації Тимошенко Т.В.

Матеріали детального плану знаходяться у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської райдержадміністрації та розміщені на сайті Середино-Будської райдержадміністрації у розділі «Реформування ЖКГ».

Проведення інформаційних заходів, пов’язаних із розглядом детального плану не планується.

Пропозиції громадськості приймаються у письмовому вигляді з 20 12.2016 по 20.01.2017. 

Додаток 1.

Додаток 2.