Районна газета

ОПРИЛЮДНЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Відповідно до Закону України «По регулювання містобудівної діяльності», інструментом державного регулювання планування територій є містобудівна документація. У попередні роки в нашому районі було розроблено схему районного планування та  генеральні плани на 22 населених пункти. На даний час ця документація є застарілою, що стримує соціально-економічний розвиток району. 

«Існуюча містобудівна документація району потребує невідкладного оновлення відповідно до сучасних вимог. Крім того, необхідно розробити містобудівну документацію на населені пункти, на які до цього часу генеральні плани не були розроблені»,- зазначив Олег НАУМЕНКО.

ПРОПОЗИЦІЇ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ ДО «СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

У відповідності до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25 травня 2011 року № 555, Середино-Будська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проекті «Схема планування території Середино-Будського району Сумської області», розробленого Державним підприємством „Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва „УКРНДПIЦИВIЛЬБУД”.

Замовник документації - Середино-Будська районна державна адміністрація. Підстава – рішення Середино-Будської районної ради шостого скликання двадцять першої сесії від 17.05.2013 року «Про розроблення схеми планування території Середино-Будського району Сумської області».

Розробник документації - „Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва „УКРНДПIЦИВIЛЬБУД”.

Місце ознайомлення - Середино-Будська районна державна адміністрація, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Пропозиції від громадськості приймаються з 20.09.2018 по 20.10.2018 р.

Особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій - заступник начальника управління-начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації Тимошенко Т.В.

СХЕМА ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО  РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ПРОЕКТНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Середино-Будська районна державна адміністрація повідомляє про початок розроблення Схеми планування території Середино-Будського району Сумської області. Підстава –рішення Середино-Будської районної ради шостого скликання двадцять першої сесії від 17.05.2013 р. «Про розроблення схеми планування території Середино-Будського району Сумської області».

Розробник містобудівної документації:Державне підприємство „Український науково-досліднийі проектний інститут цивільного будівництва „УКРНДПIЦИВIЛЬБУД”.

ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ГОТОВІ СТВОРЮВАТИ КОМІСІЇ З АТЕСТАЦІЇ ЕНЕРГОАУДИТОРІВ ДЛЯ СЕРТИФІКАЦІЇ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЕЛЬ

Держенергоефективності закликає заклади вищої освіти створювати комісії для професійної атестації енергоаудиторів, які зможуть отримати право проводити сертифікацію енергоефективності будівель та обстеження інженерних систем.

Це передбачено Законом України «Про енергетичну ефективність будівель» (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2118-19), що розроблено Держенергоефективності та прийнято Парламентом у 2017 році.

Більше статей...

  1. ІНФОРМАЦІЯ
  2. КОНКУРС ДЛЯ БІЗНЕСУ! GIZ ЗАПРОШУЄ КОМПАНІЇ ДО УЧАСТІ У ПІЛОТНИХ ПРОЕКТАХ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ!
  3. ЗА ОСТАННІ 3 РОКИ ЗРОБЛЕНО ПОТУЖНИЙ РИВОК У ПОКРАЩЕННІ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОЛЯ У СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ
  4. ЕЛЕКТРОННА ТОРГІВЛЯ БІОПАЛИВОМ – НЕОБХІДНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОЗОРОГО ТА КОНКУРЕНТНОГО РИНКУ ВИРОБНИЦТВА ЕНЕРГІЇ «НЕ З ГАЗУ» В УКРАЇНІ!
  5. ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ РАЗОМ ІЗ ПРОВІДНИМИ КИТАЙСЬКИМИ КОМПАНІЯМИ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ «ЗЕЛЕНИХ» ПРОЕКТІВ
  6. ВІДШКОДУВАННЯ ЗА «ТЕПЛИМИ КРЕДИТАМИ» РОЗПОЧАТО: ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІВИПЛАТИЛО 4,4 МЛН ГРН. УЧАСНИКАМ ПРОГРАМИ У КВІТНІ
  7. СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ДОЗВОЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКИМ РОДИНАМ ЗАОЩАДЖУВАТИ НА ВИТРАТАХ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, А ТАКОЖ ЗАРОБЛЯТИ
  8. ПИТАННЯ ЖКГ ТА КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МАЮТЬ БУТИ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРІОРИТЕТОМ
  9. СУМЩИНА ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ
  10. Реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку територій, рхітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адмін