Районна газета

СУМЩИНА ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

1 квітня стартувала щорічна акція «За чисте довкілля», яка традиційно проходить у квітні-травні в усіх населених пунктах України

На Сумщині заходи із благоустрою розпочались відразу після сходження основної маси снігу і триватимуть не лише до закінчення акції 5 травня.

МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Наявність вчасно розробленої та якісної містобудівної документації з планування територій забезпечує надійну основу у системі управління розвитком територій та прийнятті рішень з нагальних питань формуванні їх соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, розміщення всіх видів будівництва, обґрунтування розмірів субвенцій на розвиток району та контроль за їх використанням, здійснення адміністративно-територіальної реформи, встановлення та зміни меж населених пунктів, залучення інвестицій в будівництво та інших видів підприємницької діяльності.

"ТЕПЛІ КРЕДИТИ" - ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ

В Україні для населення та ОСББ діє 107 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», які профінансовано на загальну суму 115 млн гривень! 

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів». 

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА: ПІДПИСАНІ ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ ДО ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ НА 2017-2018 РОКИ

29.01.2018 соціальними партнерами підписано Зміни і доповнення до Галузевої угоди  між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на  2017 – 2018 роки, які зареєстровано в Мінсоцполітики 19.02.2018  за № 5.

Зміни і доповнення до Галузевої угоди на 2017-2018 роки додаються.

Більше статей...

  1. Реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку територій, рхітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адмін
  2. ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ
  3. ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2017-2018
  4. ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ ОБЛАСНИЙ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ПІДГОТОВКИ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД
  5. ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ
  6. ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ
  7. Реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адмі
  8. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
  9. СЕРЕДИНО-БУДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ НАДАЄ НАСТУПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ.
  10. ПРО ЗМІНУ ТАРИФУ ДЛЯ ДЕЯКИХ КОМУНАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ