Районна газета

ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ

Увійшов у дію Закон України від 22.06.2017 № 2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», основна мета якого - перехід на 100% облік споживання теплової енергії, гарячої та питної води за допомогою лічильників, що не дозволить перекласти на пересічного громадянина наднормативні втрати монополістів і закладе принцип, згідно з яким кожен буде оплачувати тільки ті обсяги комунальних послуг, які він фактично спожив.

Витрати на установку, заміну і обслуговування вузлів обліку (лічильників), які понесе оператор мереж (поставляє компанія), будуть відшкодовуватися за рахунок споживачів.

ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2017-2018

У Середино-Будському районі 10-11 серпня під керівництвом т.в.о. голови Середино-Будської районної державної адміністрації О.В. Черепньової відбувся об’їзд шкіл у складі комісії з підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років. Було перевірено 10 шкіл та 2 дитячих садочки, а саме: Середино-Будська ЗОШ №1 I-III ступенів, Середино-Будська ЗОШ №2 I-III ступенів, Чернацький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ", Рожковицький НВК "ЗОШ І ст.ДНЗ, Уралівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.ДНЗ", Пигарівський НВК"ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ, Жихівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ", Кам’янський НВК "ЗОШ І ст.ДНЗ", Старогутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ, ДЮСШ та дитячі садочки «Ромашка», «Сонечко». В закладах ведеться робота по заготівлі твердого палива.  

ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ ОБЛАСНИЙ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ПІДГОТОВКИ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

17 липня 2017 року під головуванням керівника апарату Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО та за участі начальника управління ЖКГ, енергозбереження та ПЕК облдержадміністрації Сергія ЛУГОВОГО відбулося перше засідання обласного оперативного штабу з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

На засіданні були розглянуті питання щодо стану готовності до опалювального періоду у Середино-Будському та Великописарівському районах, містах Шостка та Охтирка, а також Зноб-Новгородській селищній об’єднаній територіальній громаді Середино-Будського району та Кириківській селищній об’єднаній територіальній громаді Великописарівського району.

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ

Повідомлення щодо підготовки енергетичного господарства споживачів до проходження осінньо-зимового періоду  2017-2018 рр.

Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років Держенергонагляд вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки чітко спланована, технологічно та організаційно забезпечена робота, може гарантувати стале функціонування енергетичного господарства в зимовий період.

Більше статей...

  1. ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ
  2. Реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адмі
  3. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
  4. СЕРЕДИНО-БУДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ НАДАЄ НАСТУПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ.
  5. ПРО ЗМІНУ ТАРИФУ ДЛЯ ДЕЯКИХ КОМУНАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
  6. ПРО ПЕРЕДАЧУ ПОКАЗНИКІВ ГАЗОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ
  7. ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ІСНУЮЧОЇ АВТОЗАПРАВНОЇ СТАНЦІЇ ПІД АВТОЗАПРАВНИЙ КОМПЛЕКС ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  8. ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  9. ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С. КРЕНИДІВКА КРЕНИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  10. ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ