Районна газета

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» ТА ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ

У рамках проведення Дня благоустрою 06 квітня 2017 року в районі була проведена весняна толока.

Працівники підприємств, установ, організацій, учні та громадяни прибирали свої закріплені території.

Всього станом на 07.04.2017 в акції «За чисте довкілля» та Дні благоустрою взяло участь близько 2000 громадян.

Акція «За чисте довкілля» триватиме до кінця квітня.

ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА «СУМСЬКА ВЕСНА – 2017»

У зв’язку з відзначенням в Середино-Будському районі Дня довкілля, Великодня, Дня міжнародної солідарності трудящих, Дня Перемоги та Всесвітнього Дня охорони навколишнього природного середовища Сумська обласна організація Українського товариства охорони природи (далі – УкрТОП) оголошує в період з 15.04.2017 по 15.05.2017 проведення місячника «Сумська весна – 2017».

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ

Звернення – пам’ятка до керівників

установ і організацій та населення: електрострум

 Електрична енергія – найбільш універсальна і зручна для використання форма енергії, але вона стає небезпечною для життя людини, якщо з нею неправильно й недбало поводитися. Без електроенергії неможливе культурне життя людини.

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ

Повідомлення щодо підготовки енергетичного господарства споживачів до проходження осінньо-зимового періоду  2017-2018 рр.

Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років Держенергонагляд вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки чітко спланована, технологічно та організаційно забезпечена робота, може гарантувати стале функціонування енергетичного господарства в зимовий період.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає в приватних будинках і квартирах та використовує, зокрема газ лише для приготування їжі до 1 січня 2018 року.

Встановлення у 2016 році загальнобудинкових лічильників було спричинено прийняттям Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг України відповідних інвестиційних програм, зокрема у Сумській області по такій програмі мало бути облаштовано 641 загальнобудинкових лічильників https://sm.104.ua/ua/files/12078/1 .

Більше статей...

  1. СЕРЕДИНО-БУДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ НАДАЄ НАСТУПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ.
  2. ПРО ЗМІНУ ТАРИФУ ДЛЯ ДЕЯКИХ КОМУНАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
  3. ПРО ПЕРЕДАЧУ ПОКАЗНИКІВ ГАЗОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ
  4. ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ІСНУЮЧОЇ АВТОЗАПРАВНОЇ СТАНЦІЇ ПІД АВТОЗАПРАВНИЙ КОМПЛЕКС ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  5. ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  6. ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С. КРЕНИДІВКА КРЕНИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  7. ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
  8. ГАЗ – НАСЕЛЕННЮ
  9. ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ТЕРИТОРІЇ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ
  10. УРЯДОМ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ НОРМАТИВІВ СПОЖИВАННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ