Районна газета

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ

Звернення – пам’ятка до керівників

установ і організацій та населення: електрострум

 Електрична енергія – найбільш універсальна і зручна для використання форма енергії, але вона стає небезпечною для життя людини, якщо з нею неправильно й недбало поводитися. Без електроенергії неможливе культурне життя людини.

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ

Повідомлення щодо підготовки енергетичного господарства споживачів до проходження осінньо-зимового періоду  2017-2018 рр.

Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років Держенергонагляд вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки чітко спланована, технологічно та організаційно забезпечена робота, може гарантувати стале функціонування енергетичного господарства в зимовий період.

ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ ОБЛАСНИЙ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ПІДГОТОВКИ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

17 липня 2017 року під головуванням керівника апарату Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО та за участі начальника управління ЖКГ, енергозбереження та ПЕК облдержадміністрації Сергія ЛУГОВОГО відбулося перше засідання обласного оперативного штабу з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

На засіданні були розглянуті питання щодо стану готовності до опалювального періоду у Середино-Будському та Великописарівському районах, містах Шостка та Охтирка, а також Зноб-Новгородській селищній об’єднаній територіальній громаді Середино-Будського району та Кириківській селищній об’єднаній територіальній громаді Великописарівського району.

ЗАСЛУХАНО ПИТАННЯ ЩОДО РОБОТИ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА СЕРЕДИНО_БУДСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У СФЕРІ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

На апаратній нараді при т.в.о. голови Середино-Будської райдержадміністрації Ользі ЧЕРЕПНЬОВІЙ була заслухана доповідь заступника начальника управління-начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку території, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації Тетяни ТИМОШЕНКО про роботу управління у сфері містобудування та архітектури.

Робота управління у сфері містобудування та архітектури за основними напрямами у 2016-2017 роках здійснювалась наступним чином:

ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2017-2018

У Середино-Будському районі 10-11 серпня під керівництвом т.в.о. голови Середино-Будської районної державної адміністрації О.В. Черепньової відбувся об’їзд шкіл у складі комісії з підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років. Було перевірено 10 шкіл та 2 дитячих садочки, а саме: Середино-Будська ЗОШ №1 I-III ступенів, Середино-Будська ЗОШ №2 I-III ступенів, Чернацький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ", Рожковицький НВК "ЗОШ І ст.ДНЗ, Уралівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.ДНЗ", Пигарівський НВК"ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ, Жихівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ", Кам’янський НВК "ЗОШ І ст.ДНЗ", Старогутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ, ДЮСШ та дитячі садочки «Ромашка», «Сонечко». В закладах ведеться робота по заготівлі твердого палива.  

Більше статей...

  1. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
  2. СЕРЕДИНО-БУДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ НАДАЄ НАСТУПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ.
  3. ПРО ЗМІНУ ТАРИФУ ДЛЯ ДЕЯКИХ КОМУНАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
  4. ПРО ПЕРЕДАЧУ ПОКАЗНИКІВ ГАЗОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ
  5. ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ІСНУЮЧОЇ АВТОЗАПРАВНОЇ СТАНЦІЇ ПІД АВТОЗАПРАВНИЙ КОМПЛЕКС ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  6. ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  7. ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С. КРЕНИДІВКА КРЕНИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  8. ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
  9. ГАЗ – НАСЕЛЕННЮ
  10. ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ТЕРИТОРІЇ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ