Районна газета

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

З метою формування єдиного реєстру фермерських господарств – одержувачів державної підтримки Асоціацією фермерів та приватних землевласників України за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України розроблено картку фермера.

Для отримання доступу до заповнення картки фермера необхідно отримати промокод.

Термін реєстрації – до 15 грудня 2018 року.

Реєстрація за посиланням: http://farmer.agrianalytica.com/register_reg.

Інформацію щодо реєстрації можна отримати за телефонами: (097) 578 46 51; (050) 914 35 43.

ПРО ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ШЛЯХОМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ

Доводимо до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 р. № 918 «Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 254» знято обмеження щодо можливості у 2018 році отримувати компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами лише позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень.

УВАГА!

З 01 листопада 2018 року до закінчення зимового періоду 2019 року встановлюється заборона вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах

Відповідно до наказу управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області № 97-ОД  «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Сумської області в осінньо-зимовий період 2018-2019 років» затверджено перелік зимувальних ям на осінньо-зимовий період 2018-2019 років, на яких лов біоресурсів заборонено, відповідно до правил любительського та спортивного рибальства.

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Середино-Будська районна державна адміністрація повідомляє, що на території Середино-Будської міської ради закінчується договір оренди на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) загальною площею 10,7847 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Бажаючих взяти в користування вище зазначену земельну ділянку просимо подати до 28.10.2018 клопотання  з пропозиціями по укладенню  договору оренди землі комісії з передачі нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в оренду суб’єктам господарювання для ведення товарного сільськогосподарського виробництва при Середино-Будської районної державної адміністрації за адресою: 41000 м. Середина-Буда, вул. Центральна 25 та на електронну пошту:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .  

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ЗМІН ДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ

З метою отримання зауважень та пропозицій щодо проекту змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації робить оголошення про його публікацію.

Проект змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністраціЇ: (http://www.apk.sm.gov.ua/ меню Навігація / Програма розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року / Проект змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року)

Зауваження та пропозиції стосовно вищезазначеного проекту змін у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом 15 днів з дня опублікування цього оголошення за адресою:

40009 м. Суми, вул. Першотравнева, 29, Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, 
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 77-15-59

Відповідальний виконавець: Ніколаєнко Наталія Миколаївна

Більше статей...

  1. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ МОЛОЧНОГО НАПРЯМКУ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2018-2020 РОКИ ТА КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПЛОДОВО-ЯГІДНОГО НАПРЯМКУ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2018-2020 РОКИ
  2. СПІВПРАЦЯ З НІМЕЧЧИНОЮ FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY
  3. ПРО ПІДГОТОВКУ ТА ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА БЮДЖЕТНУ ДОТАЦІЮ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ
  4. 4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій, 26-30 вересня 2018 р.,Турецька Республіка
  5. ОБЛАСНА ВЛАДА ПІДТРИМУЄ АГРАРІЇВ СУМЩИНИ
  6. ДОМОГОСПОДАРСТВА СУМЩИНИ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ ДОТАЦІЮ ЗА ВИРОЩУВАННЯ МОЛОДНЯКА ВРХ, ДО 1 ВЕРЕСНЯ МАЮТЬ ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ ДО СІЛЬСЬКИХ РАД
  7. ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ!
  8. АГРАРІЯМ СУМЩИНИ КОМПЕНСУЮТЬ ВИТРАТИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ БАНКІВСЬКИХ КРЕДИТІВ
  9. ВЛАСНИКИ МОЛОДНЯКА ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ НА СЕРЕДИНОБУДЩИНІ ОТРИМАЮТЬ ДОТАЦІЮ
  10. ВЛАСНИКИ МОЛОДНЯКА ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ ОТРИМАЮТЬ ДОТАЦІЮ