Районна газета

ДЕРЖАВА КОМПЕНСУЄ АГРАРІЯМ ПРИДБАННЯ ПЛЕМІННИХ РЕСУРСІВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107» передбачено часткове відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а саме телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності, свинок та кнурців, вівцематок, баранів, ярок, бджолиних пакетів, бджолиних маток, сперми бугаїв і кнурів та ембріонів великої рогатої худоби, які мають племінну (генетичну) цінність.

ПЕРЕВАГИ ЯГІДНОГО БІЗНЕСУ: ВИРОЩУВАННЯ, ПЕРЕРОБКА ТА ЕКСПОРТ

12 березня 2020 року за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми буде проведено практичний семінар «Ягідний бізнес: вирощування, переробка та експорт»

Захід орієнтований на власників, керівників та провідних спеціалістів, що представляють сферу малого та середнього ягідного бізнесу.

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року» (зі змінами), розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на одержання фінансової підтримки за напрямками:

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

ТОВ «Гетьманське» повідомляє, що за межами села Чернацьке  в період з 12.08.2019 по 25.08.2019 буде проводитися   обробіток посівів озимого ріпаку грунтовимгербіцидом в нічний та ранковий час. Препарат сертифікований, не токсичний   для людей тварин та бджіл.

 

                                                         Адміністрація ТОВ «Гетьманське»

Більше статей...

  1. Про стан реалізації державних програм фінансової підтримки агровиробників у 2019 році та Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року
  2. ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ ТА ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ В 2019 РОЦІ
  3. 22 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЗА ТЕМОЮ: «НАШЕ БІОРІЗНОМАНІТТЯ, НАША ЇЖА, НАШЕ ЗДОРОВ’Я»
  4. ДЕРЖАНА ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ
  5. ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
  6. «ФОРУМ ФЕРМЕРСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ»
  7. У 2019 РОЦІ ПЕРЕДБАЧЕНІ ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ ДОТАЦІЇ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ
  8. ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ТВАРИННИЦТВА
  9. ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ І КООПЕРАТИВІВ
  10. УРЯД РОЗШИРИВ НАПРЯМИ ПІДТРИМКИ ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА