Районна газета

УРЯД УДОСКОНАЛЮЄ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ АГРОСЕКТОРУ І РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ АГРОПІДПРИЄМСТВ

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку агросектору

Він підкреслив, що ключові напрямки роботи – підтримка тваринництва, передусім, створення нових комплексів та збільшення поголів’я, цільова підтримка фермерів, а також підтримка підприємств сільськогосподарського машинобудування з метою збереження та нарощування кількості робочих місць у цій сфері і забезпечення аграріїв якісною технікою вітчизняного виробництва.

«ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА В 2017 РОЦІ»

Комісія з питань здійснення нарахування та виплати часткового відшкодування вартості тварин Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації розпочинає приймання від суб’єктів господарювання заявок та документів до них визначених пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 884 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» в частині нарахування та виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок та кнурців, племінних вівцематок, баранів, ярок.

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

З 10.08.2017 обласна конкурсна комісія з питань надання субʼєктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (зі змінами), розпочала приймання від субʼєктів господарювання агропромислового комплексу заявок на участь у конкурсі та необхідних документів відповідно до п.8 зазначеної вище постанови. Останнє засідання комісії проводиться до 10 грудня.

Більше статей...

  1. Проект Районної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Середино-Будського району на період до 2020 року
  2. АГРАРІЇ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПОЛЯ
  3. КЕРІВНИКАМ СІЛЬСЬГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ (ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ) РІЗНИХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ
  4. Стан розвитку агропромислового комплексу Середино-Будського району
  5. НА СУМЩИНІ ГОТУВАТИМУТЬ ПРОФЕСІЙНИХ РЕГІОНАЛЬНИХ МЕНЕДЖЕРІВ
  6. ПРО АМЕРИКАНСЬКУ ПРОГРАМУ БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «ІННОВАЦІЇ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ В АГРОБІЗНЕСІ»
  7. Про підсумки діяльності агропромислового комплексу області у 2015 році
  8. УВАГА!!! ПРОВОДИТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙТИНГ «100 КРАЩИХ ВЛАСНИКІВ СІЛЬСЬКИХ САДИБ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ У СФЕРІ СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ»
  9. ВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
  10. МИКОЛА КЛОЧКО ПРИВІТАВ ХЛІБОРОБІВ СУМЩИНИ З ПЕРШИМ МІЛЬЙОНОМ ТОНН ЗЕРНА