Районна газета

АГРАРІЇ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПОЛЯ

Представники Середино-Будського району  на чолі керівника апарату райдержадміністрації Олега НАУМЕНКА взяли участь у святкуванні Дня поля у Сумській області та контрольному обмолоті зернових культур урожаю 2017 року

Представники аграрних підприємств з різних районів Сумщини зібралися разом на демонстраційно-технологічному полігоні Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, де було представлено до 150 сортів провідних селекційних установ України, аби поспілкуватися, обмінятися досвідом, побачити демонстраційний обмолот зерна спеціалістами Інституту та ознайомитись з новими розробками в сфері ефективних сільськогосподарських технологій.

КЕРІВНИКАМ СІЛЬСЬГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ (ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ) РІЗНИХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

25 липня 2017 року на базі Інституту сільського господарства Сходу НААН України Сумського району відбудеться День поля: «Контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2017 року».

Урочисте відкриття заходу о 11-00 годині.

Стан розвитку агропромислового комплексу Середино-Будського району

Наявність сільськогосподарських угідь станом на 01.07.2017 становить 67,4 тис. гектарів, у тому числі ріллі 34,7 тис. гектара, з якої сільськогосподарськими підприємствами використовується 24,2 тис. гектарів.

Під урожай поточного року  сільськогосподарськими підприємствами та інвестиційними компаніями посіяно – 21779 гектарів сільськогосподарських культур, що  на рівні минулого року. З них зернових та зернобобових культур – 14019 гектарів, що більше минулого року на 24 %, технічних – 7206 гектарів в порівнянні з минулорічним показником площа посіву скоротилася на 25%, кормових культур – 554 гектара (зменшилась на 16%).

НА СУМЩИНІ ГОТУВАТИМУТЬ ПРОФЕСІЙНИХ РЕГІОНАЛЬНИХ МЕНЕДЖЕРІВ

У Сумській області розпочинається конкурсний відбір замовлень на підготовку фахівців з регіонального менеджменту за замовленням об’єднаних територіальних громад

Підготовка фахівців за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент» організовується на замовлення органів місцевого самоврядування ОТГ, сільських, селищних рад і здійснюється за заочною та заочно-дистанційною формою навчання вищими навчальними закладами Сумської області. Виші готують фахівців з даного напрямку за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на відповідний бюджетний рік за відповідним напрямком Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, в обсязі 25 місць цільового набору в рік.