Районна газета

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ!

Алгоритм створення фермерського господарства

АГРАРІЯМ СУМЩИНИ КОМПЕНСУЮТЬ ВИТРАТИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ БАНКІВСЬКИХ КРЕДИТІВ

Про це говорили під час засідання обласної конкурсної комісії з питань надання суб’єктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами

У 2018 році компенсація відсоткової ставки за залученими у банках кредитами надається на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, а також фізичним особам – підприємцям.

ВЛАСНИКИ МОЛОДНЯКА ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ НА СЕРЕДИНОБУДЩИНІ ОТРИМАЮТЬ ДОТАЦІЮ

Розпочато виплати згідно Постанови № 107 від 7 лютого 2018 року Кабінету Міністрів України  «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»

Сума бюджетної дотації для фізичних осіб – власників тварин Середино-Будського району становить 45,9 тис. грн. Участь у першому етапі програми по Середино-Будському району взяли 30 домогосподарств сільського населення, які утримували молодняк 38 голів великої рогатої худоби.

ВЛАСНИКИ МОЛОДНЯКА ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ ОТРИМАЮТЬ ДОТАЦІЮ

Сума бюджетної дотації для фізичних осіб – власників тварин Сумської області становить 334,8 тис. грн. Участь у першому етапі програми взяли 181 домогосподарство сільського населення, які утримували молодняк 294 голови великої рогатої худоби

Загальна ж сума коштів нарахована фізичним особам – власникам тварин та розподілена за областями України становить 6 741 300 гривень.

ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ

Доводимо до відома, що з 17.05.2018 обласна конкурсна комісія з питань надання субʼєктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (зі змінами), розпочала приймання від субʼєктів господарювання агропромислового комплексу заявок на участь у конкурсі та необхідних документів відповідно до п.8 зазначеної вище постанови. Останнє засідання комісії буде проведено 6 грудня 2018 року.