Районна газета

ПЕРЕВАГИ ЯГІДНОГО БІЗНЕСУ: ВИРОЩУВАННЯ, ПЕРЕРОБКА ТА ЕКСПОРТ

12 березня 2020 року за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми буде проведено практичний семінар «Ягідний бізнес: вирощування, переробка та експорт»

Захід орієнтований на власників, керівників та провідних спеціалістів, що представляють сферу малого та середнього ягідного бізнесу.

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року» (зі змінами), розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на одержання фінансової підтримки за напрямками:

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

ТОВ «Гетьманське» повідомляє, що за межами села Чернацьке  в період з 12.08.2019 по 25.08.2019 буде проводитися   обробіток посівів озимого ріпаку грунтовимгербіцидом в нічний та ранковий час. Препарат сертифікований, не токсичний   для людей тварин та бджіл.

 

                                                         Адміністрація ТОВ «Гетьманське»

Про стан реалізації державних програм фінансової підтримки агровиробників у 2019 році та Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року

Середино-Будська районна державна адміністрація працює над виконанням програм державної підтримки аграрного сектору за ключовими напрямками у рамках Державного бюджету на 2019 рік.

Відповідно до постанови КМУ від 07.02.2018 року № 107 у Середино-Будському районі на отримання дотації за утримання корів станом на 01.05.2019 подало 2 підприємства, а саме: ТОВ АФ «Дубрава»  в кількості 96 голів та СТОВ «Красний Партизан» в кількості 70 голів. Станом на 23.07.2019 року кошти не виплачені.