Районна газета

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА СЕРЕДИНОБУДЩИНИ!

Від імені Середино-Будської  районної державної адміністрації щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. 

Дозвольте подякувати вам -  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ МОЛОКА – ЗАПОРУКА ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКІВ ДОМОГОСПОДАРСТВ

В господарствах населення Середино-Будського району утримується 1506 голів корів. Частка особистих селянських господарств, які є основними виробниками молока в районі, складає 67%, решта 33 % виробництва молока зосереджено в сільськогосподарських підприємствах. Середня ціна на молоко за літр по сільськогосподарським підприємствам становить 6,5 грн., в господарствах населення – 5 грн.

«НА СЕРЕДИНОБУДЩИНІ РОЗПОЧАТІ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ»

Згідно оперативної інформації управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської райдержадміністрації, прогнозована площа посіву сільськогосподарськими підприємствами та інвестиційними компаніями у 2017 році становить 22,0 тис. га.

Посів ярих культур планується на площі 18740 га. З них ярих зернових та зернобобових – 9937 тис. га., технічних культур – 8653 га та кормових – 720 гектарів. Площа посіву ярих культур, у порівнянні з минулим роком, зменшилась на 1268 гектара за рахунок збільшення площі посіву озимих культур.

Аграрними формуваннями Середино-Будського району завершено весняно-польові роботи.

За інформацією начальника управління агропромислового розвитку Середино-Будської райдержадміністрації Володимира Кліща

«В аграріїв району закінчився найважливіший період, коли дорогоцінна кожна хвилина та робочий день. Адже потрібно було все своєчасно посіяти, підживити та обробити. Тому з раннього ранку і до пізнього вечора завзято трудились на полях працівники сільськогосподарських підприємств всіх форм власності.

Аграрними формуваннями району завершено весняно-польові роботи.

Було засіяно 19830 га ярих культур.

ПРО АМЕРИКАНСЬКУ ПРОГРАМУ БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «ІННОВАЦІЇ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ В АГРОБІЗНЕСІ»

Шановні коллеги!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі».

Термін стажування у США: з 13 серпня до 03 вересня 2016 року.

Звертаємо увагу!

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 квітня 2016 року.