Районна газета

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ ГРОМАДЯН НА ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Середино-Будського району та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  на період карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

Разом з тим роз’яснюємо, що у Середино-Будській районній державній адміністрації продовжується забезпечення реалізації прав громадян на звернення до органів державної  влади. Заяви, скарги та пропозиції можна направити:

         на поштову адресу райдержадміністрації: 41000, вул.Центральна,25, м.Середина-Буда, Сумська область;

         електронну поштову скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

 

 

на «телефон довіри» районної державної адміністрації (05451) 7 16 56;

на прямі телефонні лінії керівництва;

через державні установи: Урядовий контактний центр та Сумський обласний контактний центр.

У зв’язку з карантинними заходами особистий прийом громадян керівництвом райдержадміністрації здійснюється за попереднім записом згідно із затвердженими графіками з дотриманням протиепідемічних вимог.

Відповідно до статті 38 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" "громадяни звертаються до місцевих державних адміністрацій у вирішенні питань, що належать до сфери повноважень місцевих державних адміністрацій".