Районна газета

УРАХОВУЮЧИ НЕОБХІДНІСТЬ ОБ’ЄКТИВНОГО І ВСЕБІЧНОГО РОЗГЛЯДУ КОЛЕКТИВНОГО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН, МЕШКАНЦІВ С.ПРОГРЕС, ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗД ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА МІСЦЕ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ ІЗ ЗАЯВНИКАМИ

04.09.2020 голова Середино-Будської райдержадміністрації  Віктор ГУБЕНКО  за участю депутата Середино-Будської міської ради Миколи МІЦУРИ  провів зустріч з мешканцями  с. Прогрес, яке входить до території Середино-Будської міської ради,  для вивчення проблемного питання щодо

будівництва водогону в населеному пункті, з яким громадяни звернулись до райдержадміністрації.

 

Будівництво водогону було розпочато у 2015 році.  Планувалося побудувати водогін на 3 вулицях села. За попередньою згодою з мешканців с.Прогрес були зібрані кошти  у сумі 2000 гривень з подвір’я  на співфінансування проєкту. Фактично   водогін міською радою побудовано на половині однієї сторони вулиці.

         На даний час  в с.Прогрес  близько 90 домогосподарств. 20 домогосподарств з трьох вулиць села згодились на підключення до мережі водопостачання з умовою співфінансування. Але до мережі водогону підключили лише 4 подвір’я. На сьогоднішній день у населеному пункті склалася складна ситуація з водопостачанням. Вода залишилася тільки в одному колодязі  і мешканці стурбовані, що взимку взагалі залишаться  зовсім без води.

На жаль, голова Середино-Будської міської ради, який був запрошений на зустріч з мешканцями с. Прогрес,  не з’явився. Тому позицію міської ради щодо відновлення робіт з проведення водогону мешканці вислухати не мали можливості.

         За підсумками зустрічі вирішено за сприяння депутата Середино-Будської міської ради Миколи МІЦУРИ  направити на адресу Середино-Будської міської ради депутатське звернення для отримання інформації:

про наявність проєкто-кошторисної  документації на будівництво водогону  в с.Прогрес ;

про витрачені кошти на вже прокладений водогін, у тому числі кошти громадян, учасників співфінансування;

про з’ясування шляхів забезпечення водою мешканців села до завершення будівництва водогону.

     Крім того мешканці с.Прогрес звернули увагу на незадовільний  стан доріг до населеного пункту та у самому селі. Головою райдержадміністрації взято на контроль і це питання.