Районна газета

Проведено Екскурсію

26 червня, напередодні святкування Дня Конституції, старшим інспектором Середино-Будського районного сектору органу пробації Віктором Московко для засудженої молоді, яка перебуває на обліку пробації та Середино-Будського РЦСССДМ, служби у справах дітей було проведено екскурсію до Середино-Будської дитячої бібліотеки. 

В. Московко ознайомив присутніх з  історію формування незалежності України, Державною символікою України та її історичним походженням.

Працівником бібліотеки запропоновано для перегляду презентацію на тему: «Конституція України у моєму житті».  Під час перегляду якої засуджені  згадали, яким чином була проголошена Конституція та незалежність нашої  України, який шлях пройшов народ від того дня до сьогодні, які здобутки та втрати були у народу України.

«Нехай же Конституція України – головний підручник життя громадянина та правил поведінки Держави  - стане дороговказом тобі, Твоїм батькам, усій твоїй родині на шляху до щасливої України – Твого рідного Дому» - процитував слова Сергія Головатого Віктор Московко.

Відбулась робоча зустріч

23.06.2017 року у відділі Середино-Будського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча зустріч начальника органу пробації Середино-Будського РС Міцури Катерини із заступником начальника відділу Харченко Тетяною. У ході зустрічі обговорювались нагальні питання подальшої співпраці в напрямку надання суб’єктам пробації правової допомоги. Результатом зустрічі прийнято рішення щодо спільної участі в тренінгах, круглих столах, семінарах, необхідністю обміну інформацією для розміщення на стендах органу пробації.

Свято матері

Місяць травень – найкращій місяць у році. Весна приходить зі своїм сонячним промінням і днями повної радості. І в один із таких весняних днів, у другу неділю травня, увесь світ відзначає День Матері. Саме в цей день все людство вшановує жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.

13.05.2017 року на базі органу пробації  Середино-Будського РС разом зі службою у справах дітей Середино-Будської РДА та Середино-Будським РЦСССДМ проведено виховний захід «Не слід забувати наших матерів».   Були запрошені  засуджені та  жінки, які перебувають на обліку  органу пробації та під соціальним супроводом  Середино-Будського  РЦСССДМ.

СЕРЕДИНО-БУДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР (З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ) ПОВІДОМЛЯЄ:

Контактні дані: вул. Соборна, 7, м. Середина-Буда, 41000, тел.: (05451)7-13-99, ел. скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України "Про пробацію", Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України 

ПРОБАЦІЯ – ЦЕ:

ПРОВЕДЕНО ЗАХІД «ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ТУБЕРКУЛЬОЗ»

24 березня 2017 року для осіб, що перебувають на обліку Середино-Будського районного сектору органу пробації та Середино-Будського РЦСССДМ,  було проведено захід «Що потрібно знати про туберкульоз».

У заході приймали участь старший інспектор Середино-Будського районного сектору органу пробації капітан внутрішньої служби Віктор Московко, директор Середино-Будського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Семененко Олена, лікар-фтізіатр Середино-Будської ЦРЛ Осіпенко Тетяна.