Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ, ОБОРОННОЇ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Адреса: 41000, Сумська обл., м. Середина-Буда, вул. Центральна, 25, каб. № 36

Телефон: (05451) 7- 13-64

Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботипонеділок – четвер –з 8.00 до 17.15
                                  п’ятниця – з 8.00 до 16.00
                                  обідня перерва – з 12.00 до 13.00
                                  вихідні: субота, неділя

Головний спеціаліст: Любченко Олександр Васильович

Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

Указ Президента України № 1001/2011 "Про Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки"

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1240 "Про затвердження Державноїпрограми щодо запобігання і протидії корупції на 2011—2015 роки"

Конвенція Організації Об’єднаних Націй проти корупції 

ЙОГО НАЗИВАЮТЬ «ЛАГІДНИЙ ВБИВЦЯ»

24 липня 2017 року на базі органу пробації Середино-Будського РС начальником служби Міцурою Катериною разом з директором Середино-Будського РЦСССДМ Семененко Оленою для молоді, яка перебуває на обліку, провели виховну годину "Лагідний вбивця", приурочену Всесвітньому дню боротьбі з гепатитом (28 липня).

Метою цього заходу є підвищення обізнаності суб’єктів пробації про симптоми, методи діагностики, скринінгу, профілактики та лікування гепатитів, особливо групи В і С, а також пов’язаних з ними захворювань.

Проведено Екскурсію

26 червня, напередодні святкування Дня Конституції, старшим інспектором Середино-Будського районного сектору органу пробації Віктором Московко для засудженої молоді, яка перебуває на обліку пробації та Середино-Будського РЦСССДМ, служби у справах дітей було проведено екскурсію до Середино-Будської дитячої бібліотеки. 

В. Московко ознайомив присутніх з  історію формування незалежності України, Державною символікою України та її історичним походженням.

Працівником бібліотеки запропоновано для перегляду презентацію на тему: «Конституція України у моєму житті».  Під час перегляду якої засуджені  згадали, яким чином була проголошена Конституція та незалежність нашої  України, який шлях пройшов народ від того дня до сьогодні, які здобутки та втрати були у народу України.

«Нехай же Конституція України – головний підручник життя громадянина та правил поведінки Держави  - стане дороговказом тобі, Твоїм батькам, усій твоїй родині на шляху до щасливої України – Твого рідного Дому» - процитував слова Сергія Головатого Віктор Московко.

ПРОВЕДЕННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» УПОВНОВАЖЕНОГО ОРГАНУ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ, СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА РЦСССДМ

26 липня 2017 року начальником органу пробації Середино-Будського РС Міцурою Катериною проведено спільну міжвідомчу нараду зі службою у справах дітей та Середино-Будським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На «круглому столі» обговорено питання спільної роботи уповноваженого органу з питань пробації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та служби у справах дітей  з єдиною метою – профілактика діяльності, направленої на зниження рівня правопорушень. 

Відбулась робоча зустріч

23.06.2017 року у відділі Середино-Будського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча зустріч начальника органу пробації Середино-Будського РС Міцури Катерини із заступником начальника відділу Харченко Тетяною. У ході зустрічі обговорювались нагальні питання подальшої співпраці в напрямку надання суб’єктам пробації правової допомоги. Результатом зустрічі прийнято рішення щодо спільної участі в тренінгах, круглих столах, семінарах, необхідністю обміну інформацією для розміщення на стендах органу пробації.