Районна газета

Проведено Екскурсію

26 червня, напередодні святкування Дня Конституції, старшим інспектором Середино-Будського районного сектору органу пробації Віктором Московко для засудженої молоді, яка перебуває на обліку пробації та Середино-Будського РЦСССДМ, служби у справах дітей було проведено екскурсію до Середино-Будської дитячої бібліотеки. 

В. Московко ознайомив присутніх з  історію формування незалежності України, Державною символікою України та її історичним походженням.

Працівником бібліотеки запропоновано для перегляду презентацію на тему: «Конституція України у моєму житті».  Під час перегляду якої засуджені  згадали, яким чином була проголошена Конституція та незалежність нашої  України, який шлях пройшов народ від того дня до сьогодні, які здобутки та втрати були у народу України.

«Нехай же Конституція України – головний підручник життя громадянина та правил поведінки Держави  - стане дороговказом тобі, Твоїм батькам, усій твоїй родині на шляху до щасливої України – Твого рідного Дому» - процитував слова Сергія Головатого Віктор Московко.

ЙОГО НАЗИВАЮТЬ «ЛАГІДНИЙ ВБИВЦЯ»

24 липня 2017 року на базі органу пробації Середино-Будського РС начальником служби Міцурою Катериною разом з директором Середино-Будського РЦСССДМ Семененко Оленою для молоді, яка перебуває на обліку, провели виховну годину "Лагідний вбивця", приурочену Всесвітньому дню боротьбі з гепатитом (28 липня).

Метою цього заходу є підвищення обізнаності суб’єктів пробації про симптоми, методи діагностики, скринінгу, профілактики та лікування гепатитів, особливо групи В і С, а також пов’язаних з ними захворювань.

ПРОВЕДЕННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» УПОВНОВАЖЕНОГО ОРГАНУ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ, СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА РЦСССДМ

26 липня 2017 року начальником органу пробації Середино-Будського РС Міцурою Катериною проведено спільну міжвідомчу нараду зі службою у справах дітей та Середино-Будським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На «круглому столі» обговорено питання спільної роботи уповноваженого органу з питань пробації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та служби у справах дітей  з єдиною метою – профілактика діяльності, направленої на зниження рівня правопорушень. 

Відбулась робоча зустріч

23.06.2017 року у відділі Середино-Будського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча зустріч начальника органу пробації Середино-Будського РС Міцури Катерини із заступником начальника відділу Харченко Тетяною. У ході зустрічі обговорювались нагальні питання подальшої співпраці в напрямку надання суб’єктам пробації правової допомоги. Результатом зустрічі прийнято рішення щодо спільної участі в тренінгах, круглих столах, семінарах, необхідністю обміну інформацією для розміщення на стендах органу пробації.

Свято матері

Місяць травень – найкращій місяць у році. Весна приходить зі своїм сонячним промінням і днями повної радості. І в один із таких весняних днів, у другу неділю травня, увесь світ відзначає День Матері. Саме в цей день все людство вшановує жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.

13.05.2017 року на базі органу пробації  Середино-Будського РС разом зі службою у справах дітей Середино-Будської РДА та Середино-Будським РЦСССДМ проведено виховний захід «Не слід забувати наших матерів».   Були запрошені  засуджені та  жінки, які перебувають на обліку  органу пробації та під соціальним супроводом  Середино-Будського  РЦСССДМ.