Районна газета

ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ БРЕНДУ "ЗРОБЛЕНО НА СУМЩИНІ"

 Стратегією розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» передбачено запровадження маркування продукції місцевих товаровиробників знаком «Зроблено на Сумщині», що має сприяти збільшенню частки місцевих товарів на споживчому ринку

Маркування «Зроблено на Сумщині» створить умови для першочергового забезпечення місцевою продукцією населення району. Мета проекту – розкручувати бренд під назвою «Зроблено на Сумщині».

Купуючи своє ми тим самим стимулюємо місцевого товаровиробника, товаровиробник у свою чергу зможе нарощувати виробництво, збільшувати кількість робочих місць, платити податки, піднімаючи економіку Середино-Будського району та Сумської області. З огляду на це та з метою підвищення престижу і конкурентоспроможності місцевої продукції, створення сприятливих умов для збільшення її частки на регіональному ринку, формування та зміцнення бренду «Зроблено на Сумщині» пропонуємо суб’єктам господарювання виділити окреме торгове місце (площу), вітрину, стелаж тощо для найефективнішого розміщення товарів місцевого виробництва та облаштувати його вивіскою з написом «Зроблено на Сумщині».