Районна газета

Цінова політика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СУБ`ЄКИТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ТОРГІВЛЮ ПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Середино-Будської районної державної адміністрації доводить до відома всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва та реалізації продовольчих товарів в Середино-Будському районі, про необхідність безумовного виконання розпорядження голови облдержадміністрації щодо запровадження державного регулювання цін на продовольчі товари  від 01.02.2007 р.  № 35 (у редакції розпорядження  голови облдержадміністрації від 28.05.2008 р. № 342). В разі недодержання суб’єктами господарювання запровадженого порядку державного регулювання цін та виявлення проведеними Державною інспекцією з контролю за цінами в Сумській області перевірками фактів порушень державної дисципліни цін суб’єкти господарювання будуть притягнуті до відповідальності відповідно до ст. 14 Закону України "Про ціни і ціноутворення" та спільного наказу Мінекономіки та Мінфіну від 03.12.2001 р. № 298/519 "Про затвердження Інструкції про порядок застосування економічних та фінансових (штрафних) санкцій органами державного контролю за цінами", зареєстрованого в Мінюсті від 18.12.2001 р. за № 1047/6238, шляхом стягнення в доход державного бюджету суми необґрунтовано одержаної виручки від реалізації продовольчих товарів за завищеними цінами та штрафу в подвійному розмірі. До винних посадових осіб будуть вжиті заходи щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 165 КУпАП.

ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ БРЕНДУ "ЗРОБЛЕНО НА СУМЩИНІ"

 Стратегією розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» передбачено запровадження маркування продукції місцевих товаровиробників знаком «Зроблено на Сумщині», що має сприяти збільшенню частки місцевих товарів на споживчому ринку

Маркування «Зроблено на Сумщині» створить умови для першочергового забезпечення місцевою продукцією населення району. Мета проекту – розкручувати бренд під назвою «Зроблено на Сумщині».