Районна газета

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В Україні з 6 по 12 травня проводитиметься Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та проходить під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Зокрема, за минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло 1 млн. 350 тисяч людей, кожні півтори хвилини у світі гине людина у ДТП. Тому зараз в Україні об'єднують свої зусилля всі міністерства і відомства.

 

За роки незалежності на дорогах країни загинуло більше 180 тисяч людей, травмовано 1,3 млн громадян.

За січень — квітень 2019 року в нас трапилося 47 445 ДТП, з них 6307 ДТП — з постраждалими, в яких 822 людини загинуло і 7804 особи, відповідно, отримали травми різного ступеня.

42% ДТП де є потерпілі — це ДТП із пішоходами.

У Середино-Будському районізаплановано проведення комплексу профілактичних заходів, спрямованих на зменшення кількості ДТП.

Під час Тижня безпеки дорожнього руху планується проведення в загальноосвітніх навчальних закладах національного уроку «Безпека на дорозі — безпека життя». Окрім цього, проводитимуться заходи, спрямовані на профілактику правопорушень пішоходів, акція «А ти пристебнутий?», спрямована на запобігання правопорушень серед водіїв та пасажирів траспортних засобів, відкриті уроки «Надання домедичної допомоги під час ДТП» у школах, тощо.

Для покращення безпеки руху на автодорогах України Службами автомобільних доріг усіх регіонів України регульрно проводяться роботи з покращення організації безпеки руху, зокрема: ремонт та відновлення бар’єрного огородження, заміна, встановлення дорожніх знаків, встановлення світлофорів, поновлення дорожньої розмітки та смуг пішохідних переходів тощо.

У цей період здійснюватимуться заходи державного контролю щодо дотримання автоперевізниками законодавства про автотранспорт і за виконанням правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, профілактичні заходи із запобігання дорожньо-транспортним пригодам.