Районна газета

ДО УВАГИ ВОДІЇВ АВТОБУСІВ ТА ПАСАЖИРОПЕРЕВІЗНИКІВ!

На виконання Плану заходів, передбачених Галузевою програмою забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на 2016- 2018 роки, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 18 березня 2016 року №112,  з  11 червня по 11 липня 2018 року буде проведений комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2018 ».

Мета проведення заходу – це підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

 

Звертаємо увагу автоперевізників на необхідності проведення інструктажів з водіями стосовно роботи та підготовки рухомого складу в період масових перевезень пасажирів, а також профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод та роз’яснювальної роботи стосовно дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху та безпеки перевезень пасажирів, в тому числі при перетині залізничних переїздів.

Профілактика аварійності на пасажирському автомобільному транспорті  є складовою одного з першочергових завдань здійснення державного контролю за дотриманням законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Це запорука життя і здоров’я громадян, що користуються громадським транспортом.