Районна газета

Середино-Будська районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

З визначення підприємства(організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу  по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування , що не виходять за межі території Середино - Будського району.

Основні умови конкурсу:

Конкурс є відкритим для всіх претендентів,що відповідають вимогам, встановленим статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

 

До участі в конкурсі не допускаються претенденти, які визнані банкрутами, або щодо яких порушено справу про банкрутство чи які проходять процедуру ліквідації; мають заборгованість із податків, зборів та інших платежів; подали документи, оформлені неналежним чином або такі, що містять неправдиву інформацію; представляють інтереси  пасажирських перевізників або здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування.

Для  участі в конкурсі  претендент надає такі документи:

заяву на участь  у конкурсі;

довідку державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах;

копію Статуту(Положення)підприємства, організації.

Документи  для участі у конкурсі приймаються з часу оголошення з 8.00 до 16.00 до 10.05.2017 (включно) за адресою:Сумська область, м.Середина-Буда, вул. Центральна, 25, каб.27.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу(05451)7-14-58.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 11. 05.2017  о 14.00 за адресою: Сумська область, м. Середина-Буда, вул. Центральна, 25, каб.27.

Форми документів та інформацію щодо проведення конкурсу надає управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації.