Районна газета

З 11 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010, згідно Резолюцій ООН № 66/260 від 23.05.2012 і № 68/269 від 29.04.2014 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України в Україні з 11 по 17 листопада 2019 року буде проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 11 ЛИСТОПАДА ПО 11 ГРУДНЯ ТРИВАТИМУТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ «ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА - 2019»

11 листопада 2018 року при заступникові голови Середино-Будської районної державної адміністрації О.В.Черепньовій відбулася нарада за участю інспектора Шосткінського відділення поліції ГУРП України в Сумській області П.М.Приходько, начальника відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації М.Є.Снітко, начальника управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації О.С.Яшкової, головного лікаря Середино-Будської центральної районної лікарні В.В.Муляр з питання профілактичних заходів  на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2019».

«УВАГА! СЕРПЕНЬ-МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

З метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів на території району  з 12 по 31 серпня 2019 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному  транспорті «Увага! серпень – масові перевезення»

ДО УВАГИ ВОДІЇВ АВТОБУСІВ ТА ПАСАЖИРОПЕРЕВІЗНИКІВ!

З 5 червня по 5 липня 2019 року буде проведений комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2019 ».

Мета проведення заходу – це підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В Україні з 6 по 12 травня проводитиметься Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та проходить під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Зокрема, за минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло 1 млн. 350 тисяч людей, кожні півтори хвилини у світі гине людина у ДТП. Тому зараз в Україні об'єднують свої зусилля всі міністерства і відомства.