Районна газета

«УВАГА! СЕРПЕНЬ-МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

З метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів на території району  з 12 по 31 серпня 2019 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному  транспорті «Увага! серпень – масові перевезення»

ДО УВАГИ ВОДІЇВ АВТОБУСІВ ТА ПАСАЖИРОПЕРЕВІЗНИКІВ!

З 5 червня по 5 липня 2019 року буде проведений комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2019 ».

Мета проведення заходу – це підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В Україні з 6 по 12 травня проводитиметься Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та проходить під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Зокрема, за минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло 1 млн. 350 тисяч людей, кожні півтори хвилини у світі гине людина у ДТП. Тому зараз в Україні об'єднують свої зусилля всі міністерства і відомства.

У СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА - 2018»

21 грудня 2018 року при заступникові голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ользі ЧЕРЕПНЬОВІЙ відбулася нарада за участю інспектора Шосткінського відділення поліції ГУРП України в Сумській області Павла Приходько, начальника відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації Михайла Снітко, начальника управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації Октябрини Яшкової, начальника відділу економічного, агропромислового  розвитку, торгівлі та інфраструктури управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської райдержадміністрації Лесі Сороки.

НА СЕРЕДИНОБУДЩИНІ ПРОВЕДУТЬ ЗАХОДИ «ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА – 2018»

З метою підвищення безпеки перевезень пасажирів, небезпечних вантажів і багажу, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період та на виконання пункту 2.1.3 Плану заходів з виконання Галузевої програми забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на 2016-2018 роки, затвердженого наказом Міністрерства інфраструктури України від 18.03.2016 № 112 Управління Укртрансбезпеки у Сумській області, що в період з 26.11.2018 по 21.12.2018 на території Середино-Будського району заплановано проведення комплексу профілактичних заходів «Перевізник зима - 2018»