Районна газета

Увага! 13 липня в Сумській області очікується погіршення погодних умов

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології 13 липня в Сумській області очікуються грози, вдень місцями: град, шквали 15-20м/с.

Рекомендуємо зберігати підвищену пильність і обережність, стежити за повідомленнями про можливе подальше ускладнення погодних умов.

ДСНС ПОПЕРЕДЖАЄ

13 листопада на Сумщині очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця

Активний циклон зумовить складні погодні умови у Сумській, Київській, Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях. Очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с.

Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.

ПОВІДОМЛЕННЯ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ НА 19 ЛИПНЯ 2016

У зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу 19 липня на Сумщині очікуються складні погодні умови: сильні дощі, місцями сильні зливи, грози, місцями град, вдень в окремих пунктах крупний град. Вітер північно-західний 7-12 м/с, шквали та пориви вітру 17-22, вдень місцями 25-30 м/с. Температура повітря по області становитиме вночі 15-20°, вдень зниження до 20-26.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗМІНУ ПОГОДНИХ УМОВ 16 ЧЕРВНЯ 2015 РОКУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У зв’язку з переміщенням холодного фронту з північного заходу на Сумщині очікується зміна погодних умов:   16 червня вночі пройдуть невеликі дощі, вдень місцями сильні дощі, грози, вітер північно-східний 7-12, вдень шквали 15-20 м/с. Температура повітря вночі 13-180, вдень 25-300.

17-18 червня короткочасні дощі, грози. Вітер північно-східний 7-12, місцями шквали 15-20м/с. Температура вночі 11-160, вдень знизиться до 21-260.

Сильні дощі, грози, шквали ускладнюватимуть роботу комунальних господарств, енергетики, зв’язку, будівельної галузі, автотранспорту, дорожніх служб і спричинятимуть перериви в проведенні с/г робіт.

Сильні дощі можуть спричинити замулювання стоків та підтоплення низько розташованих ділянок населених пунктів.Грози, шквали можуть спричинити масове відключення ЛЕП, трансформаторних підстанцій.

 

ЗВЕРНЕНЯ НАЧАЛЬНИКА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

27 березня на засіданні колегії райдержадміністрації виступив  начальник Середино-Будського районного сектору управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрій МАХОНЯ, який відмітив, що останнім часом на території району спостерігається  суха погода без істотних опадів. На протязі лише однієї доби на території району зареєстровано виникнення 6 пожеж в екосистемах району. Внаслідок чого пошкоджено 3 житлові будівлі. Одним з суб’єктивних факторів виникнення пожеж та їх розповсюдження – це випалювання населенням сухої рослинності.