Районна газета

ПУНКТИ ОБІГРІВУ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

ПУНКТИ ОБІГРІВУ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

ПРО ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Організація роботи з попередження надзвичайних ситуацій є складовою частиною в роботі  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 

На цьому наголосив  керівник апарату Олег НАУМЕНКО   під час чергового засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру: найближчі години зі збереженням до кінця доби 31.10.2017 року   по місту Суми  та  по області очікуються  пориви  вітру 25 – 28 м/с.

 

Увага! 13 липня в Сумській області очікується погіршення погодних умов

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології 13 липня в Сумській області очікуються грози, вдень місцями: град, шквали 15-20м/с.

Рекомендуємо зберігати підвищену пильність і обережність, стежити за повідомленнями про можливе подальше ускладнення погодних умов.

ДСНС ПОПЕРЕДЖАЄ

13 листопада на Сумщині очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця

Активний циклон зумовить складні погодні умови у Сумській, Київській, Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях. Очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с.

Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.