Районна газета

Я МАЮ ПРАВО!

http://pravo.minjust.gov.ua/

ЯКІ ПРАВА ПРАЦІВНИКА У РАЗІ ЙОГО ЗВІЛЬНЕННЯ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СКОРОЧЕННЯМ?

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» Середино-Будське бюро правової допомоги інформує:

На жаль, кожен працівник може потрапити у ситуацію коли роботодавець звільняє його у зв’язку зі скороченням чисельності або штату працівників, та при цьому порушує приписи законодавства про працю і права працівника.

Я МАЮ ПРАВО!»: НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІРОСПОВІДАННЯ

Напередодні, фахівці юстиції Сумщини зустрілись з представниками Ісламського культурного центру – це громадська організація, що має широкий спектр діяльності –від ознайомчих лекцій та екскурсій про культуру і традиції тих, хто сповідує Іслам - до волонтерства.

БОРГИ ПО ЗАРПЛАТІ – НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ

Юстиція Сумщини активно працює, щоб здолати ганебне явище – борги по заробітній платі. Державними виконавцями з метою погашення заборгованості по заробітній платі описано та арештовано майно двох підприємств: ДП «Наумівський спиртовий завод» та КП «Сумиспирт». Техніка та обладнання, а саме: напівпричіп цистерна – 2 одиниці, борона дискова, напівпричіп під борщик, кран-балка, пилорама стрічкова, та інше майно після експертної оцінки буде виставлене на електронні торги на сайті СЕТАМ.

Конкретно по підприємствах ситуація така: протягом 2018 року працівникам ДП «Наумівський спиртовий завод» в примусовому порядку вже виплачено заборгованість по заробітній платі на суму 346 тис. грн., непогашеною залишилось 129 тис. грн. за 16 виконавчими документами; по КП «Сумиспирт» заборгованість складає 26 тис. грн. за двома виконавчими листами.

«КАЛИНОВЕ ГРОНО» - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ З ІНІЦІАТИВОЮ ДОБРА: НАСИЛЬСТВУ – НІ!

Фахівціюстиції Сумщини зустрілись з представниками Сумської громадської організації «Калинове гроно», яківважають своєю місією позитивні зміни у громаді.

Важливе завдання організації – показати, що люди поважного віку можуть бути активними і корисними, а до її складу входять саме такі.

Для зустрічі обрали важливу тему сьогодення «Як протидіяти домашньому насильству?», адже люди, що займаються волонтерською діяльністю, не раз стикались зі складними обставинами з життя інших і завжди були готові допомогти.