Районна газета

Я МАЮ ПРАВО!

http://pravo.minjust.gov.ua/

"СТОП. НАСИЛЬСТВО!"

Відео "Стоп. Насильство!", презентоване в рамках Всеукраїнського тижня права

Відео знайдете за посиланням:

https://fex.net/838504492492?fileId=1029740307

ІРИНА САДОВСЬКА: ЗАКОНОПРОЕКТ #РЕЙДЕРСТВОСТОП СПРЯМОВАНИЙ НА ПОКРАЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ В КРАЇНІ

На доручення Президента УкраїниКабінетміністрів та зокремаМіністерствоюстиції разом з народними депутатами та провіднимибізнес - асоціаціямирозробило законопроект підробочоюназвою #РейдерствоСтоп, спрямований на покращенняінвестиційногоклімату в країні та усунення такого явища, як рейдерство. Про цеповідомила заступник Міністраюстиції з питаньдержавноїреєстраціїІринаСадовська у своємувідеоблозі.

Вона зазначила, що законопроектом пропонується низка змін, насамперед, ліквідаціякомунальнихпідприємств. «Така форма здійсненняреєстраційнихдій себе не виправдала. Найбільшакількістьскарг, якінадходили до Міністерстваюстиції, стосувалисясамедійдержавнихреєстраторівкомунальнихпідприємств», - зауважилаІринаСадовська.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА СТАРТУВАВ НА СУМЩИНІ

Традиційно разом з першим снігом у великі міста та невеличкі села приходить Всеукраїнський тиждень права, об’єднуючи правовими знаннями всіх громадян – від малого до великого

Корисні лекції, правові ігри, вікторини, конкурси, виховні години, надихаючі яскраві конкурси малюнків, зустрічі зі студентами та дні відкритих дверей – це лише невелика частина цікавих правоосвітніх заходів, що чекають на жителів і гостей Сумщини.

У МЕЖАХ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО» СЕРЕДИНО-БУДСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ:

Як примусити ЖЕК виконувати свою роботу?

Жителі багатоквартирних будинків щодня стикаються з такою проблемою, як комунальні послуги. Точніше – їх повна відсутність або невідповідна якість.  Але споживачі послуг часто вирішують проблему самостійно, або живуть з нею і далі. Однак така пасивна позиція ще більше посилює існуючу проблемну ситуацію. Відстоювати свої права у відносинах з  підприємствами, які надають комунальні послуги, не тільки можна, а й потрібно.