Районна газета

Я МАЮ ПРАВО!

http://pravo.minjust.gov.ua/

ОГОЛОШЕНО XII КОНКУРС З ВІДБОРУ АДВОКАТІВ, ЯКІ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДЛЯ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс)

ЗМІНА РОЗМІРУ АЛІМЕНТІВ

Сьогодні питання аліментів у всіх на слуху, адже Україна взяла чіткий курс на належне забезпечення прав дитини. Несплата аліментів – болюча проблема для багатьох українських сімей. Останнім часом держава намагається посилити захист прав дитини та активно бореться зі злісними неплатниками аліментів шляхом реформування сімейного законодавства.

Питання отримання аліментів гостро стоїть для більшості розлучених сімей.

ВИСЕЛЕННЯ І ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСІБ: ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ДОБРОВІЛЬНО

Відповідно до абз. 1 п. 26 Правил реєстрації місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється, зокрема, на підставі заяви особи. 

Зняття особи з реєстрації відбувається виключно за наявності її добровільної згоди.

БІЛОПІЛЬЧАНИН ЧЕРЕЗ БОРГИ ТАК І НЕ ОТРИМАВ ГРОШІ ЗА ПАЙ

Якщо маєш борги, то твої доходи, майно та права завжди знаходяться в небезпеці

Неплатники ризикують швидко розпрощатися не лише з матеріальними благами, а й власними свободами. Саме так сталося з мешканцем Білопільського району.