Районна газета

Я МАЮ ПРАВО!

http://pravo.minjust.gov.ua/

У МЕЖАХ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО» СЕРЕДИНО-БУДСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ:

Чи варто укладати договір найму житла?

Правовідносини найму житла врегульовані главою 58 ЦК України. Так, за договором найму (оренди) житла одна сторона - власник житла (наймодавець) передає або зобов'язується передати другій стороні (наймачеві) житло для проживання у ньому на певний строк за плату.

КОРИСНІ ЗНАННЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ПРЕЗЕНТОВАНІ В ЦІКАВІЙ ФОРМІ

Для того, щоб донести дітям правову інформацію у зручній та цікавій для них формі, юстицією Сумщини був створений пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox». В ньому знаходяться буклети з корисною та актуальною інформацією: як протидіяти булінгу та домашньому насильству, а також про порядок виїзду дітей за кордон з одним з батьків.

Такий інформаційний товариш дуже полюбився учнями. Він із тижня в тиждень переходить від школи до школи і за сім днів фахівці юстиції поповнюють його майже тисячею буклетів.

«ЗНОВУ НА ЧАСІ - ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ»

12 жовтня старшим інспектором Середино-Будського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Віктором Московко спільно з головним спеціалістом Середино-Будського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги Ольгою Мішковою проведено спільний захід для суб’єктів пробації, який був спрямований на сприяння надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги. 

У МЕЖАХ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО» СЕРЕДИНО-БУДСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ:

Права та гарантії учасників АТО та членів їх сімей

Станом на 2017 рік статус учасника бойових дій отримало понад 300 000 чоловік у зв’язку з проведенням антитерористичної операції (далі – АТО) на Сході України. Учасники бойових дій наділені широким спектром прав і пільг.