Районна газета

СЕРГІЙ САВЧУК: НАВІТЬ ПІСЛЯ РІЗДВЯНИХ СВЯТ ДЕСЯТКИ МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХІВОК ГОЛОСУЮТЬ ЗА УТЕПЛЕННЯ СВОЇХ БУДИНКІВ І БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ "ТЕПЛИХ" КРЕДИТІВ

Попит на фінансову допомогу від Уряду та місцевої влади не вщухає навіть у свята. У перші два тижні нового року 10 ОСББ приєдналися до програми, оформивши "теплих" кредитів на 673 тис. гривень.

 «Як бачимо, погодні умови та новорічно-різдвяні святкування не пригасили запал тих голів ОСББ, хто справді стоїть на захисті інтересів своїх мешканців, хто замислюється про завтрашній день, хто свідомо ставиться до енергозбереження та бачить в цьому рішення багатьох проблем, серед яких - зменшення енергоспоживання та комунальних платежів», - прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

СЕРГІЙ САВЧУК: У 2016 РОЦІ МІСЦЕВА ВЛАДА НАДАЛА НАСЕЛЕННЮ ТА ОСББ У 3,2 РАЗИ БІЛЬШЕ ДОДАТКОВОЇ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ НА УТЕПЛЕННЯ ЖИТЛА, НІЖ У 2015 РОЦІ

Завдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, 2016 рік став проривним у запровадженні більше 200 місцевих програм додаткової фінансовоїдопомоги населенню на впровадження енергоефективних заходів.

«У 2016 роцібуло розроблено та прийнято 216 місцевих програм з відшкодування населенню частини відсотків чи суми «теплих» кредитів. Це у 2,7 разів більше ніж у 2015 році. Тодідіяла 81 програма. Суми коштів, які передбачали у місцевих бюджетах, також зросли: у 2015 році на реалізацію програм було виділено 34 млн. грн, а у 2016 році – вже 71 млн. гривень»,  - прокоментував Голова Держенергоефективності дані моніторингу дії місцевих програм з енергоефективності в Україні.

ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ

Завданнями та функціями Держенергонагляду є:

1. Здійснення допоміжних заходів із забезпечення надійного і сталого функціонування об'єднаної енергетичної системи України відповідно до законодавства, контроль за дотриманням суб'єктами електроенергетики, суб'єктами відносин у сфері теплопостачання і споживачами електричної енергії вимог нормативно-правових і нормативно-технічних актів у сфері виробництва, постачання та споживання енергії

СУМЩИНА ГОТОВА ДО ЗИМИ НА 97%

Про це у «прямому ефірі» обласного телебачення повідомив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

«Підготовка області до нового опалювального сезону йде за графіком, за винятком Лебединського, Тростянецького та Ямпільського районів, де є незначне відставання. Забезпеченість об’єктів бюджетної сфери паливом становить 86%. Це гарні темпи підготовки, ми маємо розпочати опалювальний сезон вчасно», – зазначив Микола Клочко.

НАСЕЛЕННЯ ПРОДОВЖУЄ УТЕПЛЮВАТИСЯ ЗА ПІДТРИМКИ УРЯДУ

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

"Така статистика дає підстави бути впевненими у тому, що програма діє і набирає обертів, населення довіряє Уряду і вже у травні активно скористалося державною підтримкою на утеплення", - повідомив Голова Агентства.

Більше статей...

  1. Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів у розмірі 149,5 млн гривень
  2. ЕНЕРГОСЕРВІС – КЛЮЧ ДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
  3. ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ РОЗРОБИЛО ПРОЕКТ РІШЕННЯ УРЯДУ ПРО ВИДІЛЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОШТІВ У 2016 РОЦІ НА ВІДШКОДУВАННЯ ЗА КРЕДИТАМИ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ МАТЕРІАЛИ ТА ОБЛАДНАННЯ
  4. УТЕПЛЕННЯ БАГАТОПОВЕРХІВКИ ЗА ПІДТРИМКИ УРЯДУ ДАЄ ЗМОГУ УДВІЧІ ЗМЕНШИТИ КОМУНАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ ЙОГО МЕШКАНЦЯМ
  5. УТЕПЛИТИ БУДИНОК ЗА УРЯДОВОЇ ПІДТРИМКИ У РАЗИ ВИГІДНІШЕ, АНІЖ САМОСТІЙНО
  6. ПОПИТ НА ПРОГРАМУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ З БОКУ ОСББ НЕВПИННО РОСТЕ
  7. ПРОВЕДЕНО РАЙОННИЙ СЕМІНАР З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
  8. ПРО СТВОРЕННЯ CALL-ЦЕНТРУ ДЛЯ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ В ЧАСТИНІ ЕКОНОМІЧНИХ, ТЕХНІЧНИХ ТА ПРАВОВИХ ЗАСАД УЧАСТІ НАСЕЛЕННЯ, ОСББ, ЖБК У ПРОГРАМІ ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ
  9. ТАРАС ОМЕЛЬЧЕНКО: «ДЕРЖАВА СТИМУЛЮЄ ГРОМАДЯН ВПРОВАДЖУВАТИ ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ»
  10. «ПРО СТАН ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГОНОСІЇВ В СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНІ ПО ОБ’ЄКТАМ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2014-2015 РОКІВ»