Районна газета

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ-2017: ПРЕДСТАВЛЕНО ДОСЯГНЕННЯ РАЙОНУ У СФЕРІ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

16 листопада у Виставковому центрі ТПП «Іллінський» міста Суми відбулася Міжнародна конференція «Залучення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу ЖКГ та муніципальних послуг» та виставка «Енергоефективність-2017»

У зазначеному заході взяли участь представники Мінрегіону України, керівництво області, представники районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, експерти з енергоаудиту та енергоменеджменту, керівники відділень державних банків у Сумській області, які працюють в рамках державних програм з енергозбереження, представники вітчизняного та іноземного бізнесу.

ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ Є НЕВІД'ЄМНИМ АТРИБУТОМ ЦИВІЛІЗОВАНОГО СУСПІЛЬСТВА, - ОЛЬГА ЧЕРЕПНЬОВА

На апаратній нараді при т.в.о. голови райдержадміністрації Ользі ЧЕРЕПНЬОВІЙ було розглянуто питання щодо стану освітлення населених пунктів району

«Забезпечення комфортних умов та гарантування безпеки мешканців у вечірній та нічний час залишається актуальним питанням сьогодення», - наголосила посадовець.

СЕРГІЙ САВЧУК: У 2016 РОЦІ МІСЦЕВА ВЛАДА НАДАЛА НАСЕЛЕННЮ ТА ОСББ У 3,2 РАЗИ БІЛЬШЕ ДОДАТКОВОЇ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ НА УТЕПЛЕННЯ ЖИТЛА, НІЖ У 2015 РОЦІ

Завдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, 2016 рік став проривним у запровадженні більше 200 місцевих програм додаткової фінансовоїдопомоги населенню на впровадження енергоефективних заходів.

«У 2016 роцібуло розроблено та прийнято 216 місцевих програм з відшкодування населенню частини відсотків чи суми «теплих» кредитів. Це у 2,7 разів більше ніж у 2015 році. Тодідіяла 81 програма. Суми коштів, які передбачали у місцевих бюджетах, також зросли: у 2015 році на реалізацію програм було виділено 34 млн. грн, а у 2016 році – вже 71 млн. гривень»,  - прокоментував Голова Держенергоефективності дані моніторингу дії місцевих програм з енергоефективності в Україні.

СЕРГІЙ САВЧУК: НАВІТЬ ПІСЛЯ РІЗДВЯНИХ СВЯТ ДЕСЯТКИ МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХІВОК ГОЛОСУЮТЬ ЗА УТЕПЛЕННЯ СВОЇХ БУДИНКІВ І БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ "ТЕПЛИХ" КРЕДИТІВ

Попит на фінансову допомогу від Уряду та місцевої влади не вщухає навіть у свята. У перші два тижні нового року 10 ОСББ приєдналися до програми, оформивши "теплих" кредитів на 673 тис. гривень.

 «Як бачимо, погодні умови та новорічно-різдвяні святкування не пригасили запал тих голів ОСББ, хто справді стоїть на захисті інтересів своїх мешканців, хто замислюється про завтрашній день, хто свідомо ставиться до енергозбереження та бачить в цьому рішення багатьох проблем, серед яких - зменшення енергоспоживання та комунальних платежів», - прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.