Районна газета

ВІДКРИТО ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ»!, - СЕРГІЙ САВЧУК

Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк)та отримати відшкодування у розмірі:

 • 20% – на придбання «негазових» котлів (35% для субсидіантів),
 • 35% – для утеплення індивідуального житла,
 • від 40% до 70% – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

«ЕСКО: УСПІХИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ.НОВІ МЕХАНІЗМИ СТАЛОГО ФІНАНСУВАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ МІСЦЕВИХ ГРОМАД»

ПРЕС-АНОНС

27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

«ЕСКО: Успіхи та перспективи.Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад» 

27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності!Пріоритетною сферою для реформ у сфері енергоефективності залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації.

ПРО ПІДТРИМКУ ВСЕСВІТНЬОЇ КАМПАНІЇ ГОДИНА ЗЕМЛІ

 У суботу 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об'єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Статтею 16 Конституції України зазначено, що одним із основних обов’язків держави є забезпечення екологічної безпеки і підтримки екологічної рівноваги на території України.

ЗАОЩАДЖЕНІ 6 МЛРД М3 ГАЗУ У РІК – ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ КОМПЛЕКСНОЇ ЗЛАГОДЖЕНОЇ РОБОТИ ДЕРЖАВИ, МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ, БІЗНЕСУ І СПОЖИВАЧІВ

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Громадське. Реформа» на Громадському телебаченні. 

У 2017 р. за трьома категоріями споживачів (населення, ТКЕ, бюджетна сфера) скорочено споживання газу на 6 млрд м3 порівняно із 2014 роком. Як результат, минулого року 1,2 млрд євро не витрачено на закупівлю імпортного газу. 

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ КРАЇНИ ПОЛЯГАЄ У ЕФЕКТИВНОСТІ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ ТА ДИВЕРСИФІКАЦІЇ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ!

Про державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Київ.Live» на телеканалі «Київ». 

«Із питанням заміщення газу Уряд вже кілька років поспіль надзвичайно ефективно справляється. Якщо у 2014 р. на мирній частині України такими категоріями споживачів, як бюджетна сфера, населення, теплокомуненерго було спожито 24 млрд м3 газу, то вже у 2017 р.  цей показник склав 18 млрд м3 газу в рік. Тобто 6 млрд м3 газу річних – економія для країни»,  – підкреслив Голова та розповів про ті законодавчі кроки та заходи, завдяки яким досягнуто такого результату. 

Більше статей...

 1. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ-2017: ПРЕДСТАВЛЕНО ДОСЯГНЕННЯ РАЙОНУ У СФЕРІ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
 2. ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ Є НЕВІД'ЄМНИМ АТРИБУТОМ ЦИВІЛІЗОВАНОГО СУСПІЛЬСТВА, - ОЛЬГА ЧЕРЕПНЬОВА
 3. IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»
 4. СЕРГІЙ САВЧУК: У 2016 РОЦІ МІСЦЕВА ВЛАДА НАДАЛА НАСЕЛЕННЮ ТА ОСББ У 3,2 РАЗИ БІЛЬШЕ ДОДАТКОВОЇ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ НА УТЕПЛЕННЯ ЖИТЛА, НІЖ У 2015 РОЦІ
 5. СЕРГІЙ САВЧУК: НАВІТЬ ПІСЛЯ РІЗДВЯНИХ СВЯТ ДЕСЯТКИ МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХІВОК ГОЛОСУЮТЬ ЗА УТЕПЛЕННЯ СВОЇХ БУДИНКІВ І БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ "ТЕПЛИХ" КРЕДИТІВ
 6. ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ
 7. СУМЩИНА ГОТОВА ДО ЗИМИ НА 97%
 8. НАСЕЛЕННЯ ПРОДОВЖУЄ УТЕПЛЮВАТИСЯ ЗА ПІДТРИМКИ УРЯДУ
 9. Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів у розмірі 149,5 млн гривень
 10. ЕНЕРГОСЕРВІС – КЛЮЧ ДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ