Районна газета

Телефонний довідник

Д О В І Д Н И К 
телефонів Cередино-Будської районної державної адміністрації
 

з/п

 

Прізвище, імяпобатькові

Телефон

 

 

Середино-Будська районна державна адміністрація

 

ПриймальняРДА

7-13-54

 

 

 

1.

Заплаткіна Ірина Анатоліївна

7-15-94

 

 

 

2.

 

7-15-31

 

 

 

3.

Черепньова Ольга Володимирівна

7-15-56

 

 

 

4.

 

7-17-57

 

 

 

Відділ діловодства та контролю апарату   РДА

1.

Алексейцева Олена Василівна

7-16-56 факс

 

 

 

2.

Махоня Марина Леонідівна

7-16-56

 

 

 

3.

Косенкова Тетяна Михайлівна

7-16-56

 

 

 

4.

Ярошенко Людмила Олексіївна

7-16-56

 

 

 

5.

Жир Галина Борисівна

7-16-56

-

 

 

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами,

оборонної та  мобілізаційної роботи РДА

1.

Любченко Олександр Васильович

 

 

 

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату РДА

1.

Повалій Сергій Володимирович

7-25-86

 

 

2.

Бабіна Оксана  Вікторівна

7-25-86

 

 

3.

Сорока Леся Василівна

7-25-86

 

 

4.

Морокуєва Ірина Миколаївна

7-13-54

 

 

Служба у справах дітей РДА

1.

Насирова Наталія Володимирівна

7-21-92

 

 

2.

Ладижева Тетяна В’ячеславівна

7-21-92

 

 

Архівний відділ РДА

1.

Шостка Тетяна Борисівна

7-25-86

 

 

2.

Коваленко Олена Володимирівна

7-25-86

 

 

Сектор молоді та спорту РДА

1.

Матросов Сергій Віталійович

7-14-58

 

 

ЦНАП

1.

Манушина Наталія Вікторівна

 7-27-04

 

 

 

2.

Мармизов Ігор Вікторович

 7-27-04

 

 

 

3.

Банникова Ірина Володимирівна

 7-27-04

 

 

 

4.

 

 7-27-04

 

 

 

Управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства РДА

 

1.

Яшкова Октябрина Сергіївна

7-14-58

 

 

2.

Савіцька Марина Олександрівна

7-14-58

 

 

3.

Черепньова Катерина Сергіївна

7-14-58

 

 

4.

Високос Наталія Іванівна

7-14-58

 

 

5.

Кліщ Володимир Володимирович

7-14-58

 

 

6.

Курочкіна Тетяна Володимирівна

7-14-58

 

 

 

7.

Тимошенко Тетяна Валеріївна

7-11-57

 

 

8.

Мазурок Михайло Олегович

7-11-57

 

 

9.

Нілова Людмила Юріївна

7-11-57

 

 

Відділ фінансово-господарськогоз абезпечення апарату РДА

1.

Гончарова Наталія Михайлівна

7-13-57

 

 

2.

Соломатко Наталія Михайлівна

7-13-57

 

 

3.

Ступак Світлана Сергіївна

7-13-57

 

 

Юрисконсульт апарату РДА

1.

Заяць Ігор Сергійович

7-15-77

 

 

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами

масової інформації апарату РДА

1.

Вересоцька Ірина Валеріївна

7-15-77

 

 

Відділведення Державного реєстру виборців апарату РДА

1.

Калістратова Оксана Анатоліївна

 

 

 

2.

Грибань Тетяна Володимирівна

7-19-03  

 

 

С-Будський РС УДМС України у Сумській області

1.

Степаненко Наталія Вікторівна

7-37-48

 

 

2.

Олексенко Світлана Миколаївна

7-34-48

 

 

Державний реєстратор

1.

Журикова Юлія Ігорівна

7-10-15

 

 

2.

Конушина Дарина Сергіївна

7-10-15

 

 

3.

 

7-10-15

 

 

 

Районна рада

 

Приймальнярайонноїради

7-14-57

 

 

1.

Харитоненко Микола Олексійович

7-12-54

 

 

2.

Певнєв Сергій Іванович

7-13-00

 

 

3.

Кириєнко В’ячеслав Миколайович

7-26-48

 

 

4.

Федоряко Любов Василівна

7-14-57

 

 

5.

Яковлєва  Інна Миколаївна

7-27-93

 

 

6.

Ходюк Олена Сергіївна

7-17-56

 

 

7.

Беспалова Юлія Андріївна

7-17-56

 

 

Фінансове управління РДА

1.

РебенкоОльгаОлександрівна

7-11-72

 

 

2.

Макуха Алла Василівна

7-24-90

 

 

3.

Макаренко Наталія Миколаївна

7-25-40

 

 

4.

Зикунова Ніна Олександрівна

7-25-40

 

 

5.

Кубракова Оксана Михайлівна

7-25-40

 

 

6.

Соколова Тетяна Миколаївна

7-17-72

 

 

7.

Забловська Ольга Валеріївна

7-17-72

 

 

8.

Матросова Ольга Петрівна

7-10-74

 

 

9.

Коваленко Тетяна Петрівна

7-10-74

 

 

10

Минчук Валентина Іванівна

7-10-74

 

 

11

Кащов Микола Миколайович

 

 

 

Відділ  освіти РДА

1.

Мишкіна Тетяна Миколаївна

7-13-53

 

 

2.

Рудик Анатолій Васильович

7-13-53

 

 

Відділ культури РДА

1.

Лиско Валентина Олексіївна

7-12-83

факс.

 

 

2.

Зикунова Наталія Олексіївна

7-12-83

 

 

Управління соціального захисту населення РДА

1.

Коробко Сергій Іванович

 

 

 

2.

Певнєва Лідія Олександрівна

7-12-58

 

 

3.

Ольховська Тетяна Михайлівна

 

 

 

РЦСССДМ

1.

Семененко Олена Олексіївна

7-20-02

 

 

2.

Морозова Олеся В’ячеславівна

7-20-02

 

 

3.

 

 

 

 

Територіальнийцентрсоціальногообслуговування (надання соціальнихпослуг) РДА

1.

Ющенко Олександр Анатолійович

7-13-16

 

 

2.

Яцура Ніна Миколаївна

7-13-55

 

 

3.

Бухгалтерія

7-12-11