Районна газета

ВІДБУВСЯ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ МАТЧ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД «ЛІДЕР» М.СЕРЕДИНА-БУДА ТА «ДРУЖБА» С.СОСНІВКА ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

10 жовтня 2020 року у м.Середина-Буда у парку «Мирщина»  відбувся завершальний матч другого кола   Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Дружба» С.Соснівка Глухівського району.

Перший тайм завершився  рахунком 3:1. Наші хлопці показали справжню згуртованість, майстерність та змогли перемогти суперника.

 

Гра між командами «Колос » та «Дружба» завершилась рахунком  4:4. Голи у ворота суперників забили Харитоненко Максим, Ковтун Дмитро, Савін Ігор та Гончаров Віктор.

Гра була дуже цікавою,  наші хлопці  показали високий рівень підготовки та командну майстерність,  впевнено виборювали кожен м'яч. Спасибі їм за це!

Хочеться подякувати голові Середино-Будської райдержадміністрації Віктору ГУБЕНКО, заступнику голови Середино-Будської райдержадміністрації Ірині ЗАПЛАТКІНІЙ та голові Середино-Будської міської ради Олександру ГЕНУ за моральну та фінансову підтримку команди «Лідер», без якої вони б не мали можливості прийняти участь у Першості Сумської області по футболу 2020.

Величезне спасибі всім за підтримку гравців нашої команди!!!