ВІДБУВСЯ МАТЧ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ У СМТ.ДРУЖБА

27 червня 2020 року у смт.Дружба  Ямпільського району   відбувся матч першого кола Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Дружба» смт.Дружба.

Гра була запеклою. Хочеться відмітити жагу до перемоги гравців нашої команди, бо боротьба з суперником, який має більший потенціал  на перемогу – це дуже важко.

Перший тайм завершився  рахунком 4:0, але у  другому  таймі воля до перемоги допомогла нашій команді. Хлопці все ж таки змогли протистояти противнику та забили  2 м’ячі у ворота супернику та завершили другий  тайм з рахунком 2:2.

Гра між командами «Дружба» та «Лідер» завершилась рахунком  6:2. Голи у ворота суперників забили Володимир Міцура та Микола Міщенко.

Під час футбольної гри, команди  показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги.

Бажаємо нашим гравцям натхнення,  більше перемог і злетів, бо Першість Сумської області з футболу 2020 триває.