Районна газета

НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР З ШАХІВ

З метою популяризацію шахів, в місті Середина-Буда, 22 грудня 2019 в районному будинку культури м Середина-Буда  проведено новорічний турнір з шахів серед мешканців району

Участь у змаганні мали можливість взяти команди установ, підприємств, організацій району та міста Середина-Буда без вікових обмежень.  Вже традиційним стає проведення таких турнірів в фойє районного будинку культури. Турнір тривав майже 5 годин. З 10.00 години майже  до 15.00 години любителі шахів змагались за перемогу.

 

За підсумками змагань. В особистій першості, як і в минулому році І місце зайняв кандидат в майстри спорту з шахів Дієсперов Валерій Анатолійович. В цьому році уродженець с. Порохонь Середино-Будського району Нікітін Володимир Зінов’євич зайняв ІІ місце тим самим  нагадав про себе та обійшов срібного призера минулого року Костерова Анатолія Івановича.   На ІІІ місці – пенсіонер Костеров Анатолій Іванович.

Переможниці нагороджені дипломами та цінними подарунками сектору молоді та спорту Середино-Будської районної державної адміністрації. Слід відмітити, що участь у змаганнях з шахів приймають переважно люди яким вже за 50 років, або біля цієї вікової категорії. Молодь чомусь не має прихильності займатись таким чудовим видом спорту. Адже саме він розвиває логіку, стратегію, тактику.  Всіх вітаємо  з наступаючим Новим роком і дякуємо учасникам турніру за те, що знайшли час взяти участь у змаганнях з шахів.