ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

З метою популяризації здорового способу життя та розвитку футболу  в Середино-Будському районі з  червня по серпень 2019 року  проводився районний чемпіонат з футболу

В цьому році,  в чемпіонаті району приймали  участь 5 команд, а саме «Лідер» - м. Середина-Буда, «Лицей» - смт.Зноб-Новгородське,  «Колос» -с. Чернацьке, «Десна» - с. Очкине, «Шериф» - с. Жихове. Змагання проходили за коловою системою.  Переможцем районного чемпіонату з футболу сезону 2019 року стала команда «Десна» с.Очкине, в минулому році команда займала друге місце.

Срібним призером в цьому футбольному сезоні стала команда «Лідер» м. Середина-Буда, а бронзовим призером стала команда «Колос» с. Черанацьке. Команди переможниці нагороджені  кубками та грамотами сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації та федерації футболу  Серединобудщини.