ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПРИСВЯЧЕНІ 80-Ї РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У рамках реалізації завдань районної програми  щодо розвитку фізичної культури і спорту на 2019-2021 роки, з метою популяризації здорового способу життя сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації  разом з районною спілкою ветеранів Афганістану 02 лютого у  м. Середина-Буда на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІст.№1 проведено районний турнір з настільного тенісу присвячений 80-річчю утворення Сумської області.

Турнір проводиться щороку традиційно взимку. Цього року на змаганнях було майже вдвічі більше учасників ніж минулого.

Взяти участь у змаганнях мали можливість всі бажаючі без вікових обмежень. Як завжди змагання проводились окремо серед чоловіків та окремо серед жінок.  Категорію ветеранів було відокремлено.

З метою зацікавленості старшого покоління змагання серед чоловіків проведено по групах в одній категорії.

Після трьох годин запеклої баталії було визначено переможців. Так у особистому заліку серед молоді в цьому році  місця були розподілені таким чином - І місце зайняв – Клімов Деніс - м.С-Буда, ІІ місце - Шкарин Василь- м.С-Буда,  ІІІ місце виборов Федорович Тарас с.Чернацьке.

Серед ветеранів І місце виборов Лук’яненко Віктор 1970 року народження, вчитель Чернацького НВК, який в минулому році мав третє місце,  на ІІ місці – Зикунов Микола Миколайович 1951 року народження, пенсіонер, житель м.С-Буда,  ІІІ місце виборов Яшков Юрій Миколайович 1955 року народження, головний інженер філії «Райавтодор»,  житель м. С-Буда.

Серед жінок І місце виборола Долженкова Галина – м.С-Буда, ІІ місце – Малярова Анна - с.Чернацьке,  ІІІ місце – Мацакова Марія - м.С-Буда.

Переможців урочисто нагороджено дипломами та медалями.  В урочистій церемонії нагородження брали участь завідувач сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації Матросов С.В., головний суддя Бакін П.П. - член районної спілки ветеранів Афганістану, суддя Казаченков А.В. ветеран спорту, голова районної федерації футболу.