Районна газета

КУБОК З ФУТБОЛУ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ КОМАНД

22 вересня  2018 року в с. Чернацьке Середино-Будського району, наприкінці футбольного сезону проведено традиційний районний кубок з футболу серед сільських команд Середино-Будського району, в якому прийняли участь 4 команди району а саме: команда «Десна» с.Очкине, команда «Колос» с.Чернацьке, команда «Прогрес-Колос» с.Прогрес, команда «Шериф» с.Жихове.

Перед початком розіграшу кубку відбулось урочисте відкриття сільського кубку  на якому відбулось нагородження переможців відкритого районного чемпіонату з футболу.

 Всі команди були підготовлені та налаштовані на перемогу. Переможця турніру заздалегідь передбачити було дуже  важко. Завдяки спонсору з аграрного сектору з’явилась нова футбольна команда с.Прогрес.  Прибули на змагання команди - переможці кубку минулих років. Змагання відбулись за кубковою системою. Дуже складна та напружена гра відбулась за ІІІ місце між командами с.Чернацьке та с.Жихове. Лише пенальті визначили переможця.  Цікавою та несподіваною була фінальна гра між командами с.Прогрес та с.Очкине. На 5 хвилині першого тайму команда с. Очкине забила гол у ворота суперників. Та вела з цим рахунком майже всю гру. Наприкінці другого матчу команда с.Прогрес зрівняла рахунок, а потім забив наступний гол виграла матч і стала переможцем цього турніру.

Тож І місце зайняла команда «Прогрес-Колос» с.Прогрес,  ІІ місце посіла команда «Десна» с.Очкине.  ІІІ - команда «Колос» с.Чернацьке.

Команди переможниці нагороджені грамотами сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації та федерації футболу Серединобудщини. Команду «Прогрес-Колос» с.Прогрес за І місце нагороджено  кубком. Грамотами сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації також  нагороджено, як  кращих воротарів Московко Віктора та Макаренко Дениса,  кращого нападника Синельника Петра, кращого захисника Чумака Миколу.

Сектор молоді та спорту РДА дякує за допомогу у підготовці,  організації та проведенні сільського кубку з футболу виконком Чернацької сільської ради, та мешканців села.   Щоб змагання пройшли на відповідному рівні, футбольному полю приділено велику увагу. Встановлено нові металеві ворота, нові лави для вболівальників.  Окрема подяка з підготовку футбольного поля  - Єрмоченко Тетяні Анатоліївні секретарю сільської ради, Івотському Миколі Вікторовичу - депутату Чернацької сільської ради, Титенко Сергію Павловичу заступнику начальника ВП ГУНП, та місцевим жителям с.Чернацьке – Войтешенко Олександру Михайловичу, Українець Едуарду Михайловичу, Забело Сергію Володимировичу.