Районна газета

ПЕРЕМОГА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Федерація футболу Серединобудщини, як і в минулому році продовжує налагоджувати футбольні стосунки з футбольним активом м. Новгород-Сіверський Чернігівської області. Федерація футболу прийняло рішення звернути особливу  увагу у 2017 році на розвиток дитячо-юнацького футболу.

За фінансової підтримки Федерації футболу Сумщини, Федерації футболу Серединобудщини 29 січня 2017 року  дві футбольні команди Середино-Будської ДЮСШ  взяли участь у товариських зустрічах зі школярами відповідного віку м. Новгород-Сіверський.  Товариські зустрічі пройшли в дружній обстановці.  Наші команди не мали за мету перемога за будь які зусилля. Їхали пограти, себе показати. Але все ж приємно, що назад поїхали з перемогами. Команда молодшого віку перемогла з рахунком 9:6, команда старшого віку виграла з рахунком 4:3. Вдвічі приємною перемога була для тренера команд Дубіні Сергію Миколайовичу, от же в цей день у нього був день народження. Тож його учні на день його народження подарували йому дві перемоги.

В минулому році до нас приїздила доросла футбольна команда м. Новгород-Сіверський. В цьому 2017 році ми чекаємо та сподіваємось зустрітись на футбольному полі м. Середина-Буда з дитячо-юнацькими футбольними командами м. Новгород-Сіверський. 

Фортуна усміхається дитячим командам та мабуть поки ще не знаходить нашу дорослу команду. За фінансової підтримки  Середино-Будського міського голови  наша команда «С-Буда»  з грудня 2016 року грає в першості з футзалу північного регіону Сумської області.  Ігри відбуваються в м.Шостка. Команда «С-Буда» вже зіграла в 4 турах, але мабуть перемоги треба чекати в наступних. Побажаємо команді «С-Буда» успіхів, тренеру команди терпіння  бо  фанати і небайдужі Серединобудці чекають добрих новин.