Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

У рамках реалізації завдань районної програми  щодо розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2015 роки, з метою популяризації здорового способу життя та створення умов для занять фізичною культурою та спортом для різних верств населення сектором молоді та спорту разом Середино-Будської райдержадміністрації  разом з Середино-Будською міською радою  на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІст.№2 проведено відкритий міський кубок з настільного тенісу

Взяти участь у змаганнях мали можливість всі бажаючі без вікових обмежень.

Школярі  змагались з дорослими та колишніми випускниками. Колишні випускники мали можливість побачити рівень підготовленості сьогоднішнього шкільного покоління та показати свій клас. За наявності учасників змагання проводились по двох підгрупах. Дуже запекла боротьба була у другій підгрупі, куди згідно жереба потрапили майже всі сильні тенісисти міста. Після три часової баталії у фіналі зустрілись найкращі, хоча декому в допомозі була удача. Так у особистому заліку І місце зайняв Чемодуров Олександр, ІІ місце – Хоменко Євген - приватний підприємець, ІІІ місце посіли три спортсмена, які набрали однакову кількість очок – Дубіна Сергій - тренер з футболу Середино-Будської дитячо-юнацької спортивної школи, Логвінов Андрій – приватний підприємець, Бичковський Дмитро – приватний підприємець.

По закінченню змагань, завідувач сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації Матросов Сергій Віталійович та  головний суддя змагань Савін Ігор Андрійович урочисто привітали переможців та нагородили грамотами  Середино-Будської  міської райди.