Районна газета

ШАХОВИЙ ТУРНІР НА ПЕРЕДОДНІ РІЗДВА

Проведення в січні місяці різдвяних шахових турнірів в місті Середина-Буда стає традиційним. Вже другий рік поспіль в Середино-Будській ЗОШ№2 проходив  різдвяний турнір з шахів. 4 січня 2015 року в актовому залі  Середино-Будської ЗОШ І-ІІІст.№2 проведено  міський різдвяний шаховий турнір.   У змаганнях взяли участь мешканці міста Середина-Буда різного  віку та різних професій. В цей раз визнати переможця зібрались любителі шахів віком від 35 і більше років, як то кажуть «В бой идут одни старики»

 

За підсумками змагань. В особистій першості І місце зайняв Костеров Анатолій Іванович – пенсіонер, ІІ-місце – Плетньов Микола Данилович, ІІІ –місце Матросов Сергій Віталійович - державний службовець. Всі переможці були нагороджені грамотами Середино-Будської міської ради. З метою розвитку шахів в районі, актив любителів шахів прийняв рішення щодо впровадження системного проведення шахових турнірів. Тому починаючи з цього року змагання з шахів будуть проходити не менш раз у квартал. Наступний шаховий турнір відбудеться  традиційно о 10.00 годині 4 квітня 2015 року в  Середино-Будській ЗОШ№2. Кількість команд та вік учасників необмежено. Запрошуємо молодь до весняного турніру та сподіваємось на спроможність молодшого покоління вибороти призові місця.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації дякує за допомогу у проведенні спортивних змагань керівництво та вчителів Середино-Будської ЗОШ І-ІІІст. №2.