Районна газета

ПРОВЕДЕНО СПАРТАКІАДУ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

З метою формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку, 30 жовтня в м.Середина-Буда   проведено районну спартакіаду серед допризовної молоді

Участь учнів  у змаганнях забезпечили Середино-Будські ЗОШ №1, Кренидівський НВК, Старогутський НВК та Жихівський НВК. Змагання показали достатній рівень підготовки учнівської молоді допризовного віку. 

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Сектором молоді та спорту райдержадміністрації та федерацією футболу Серединобудщини 16 жовтня 2018 в м. Середина-Буда проведено традиційний кубок з мініфутболу присвяченого Дню захисника України

Участь приймали команди допризовної та призовної молоді м.Середина-Буда та с.Чернацьке, а також команди відділу прикордонної служби «Середина-Буда».  У складі команди відділу прикордонної служби «Середина-Буда» приймали участь учасники АТО.

КУБОК З ФУТБОЛУ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ КОМАНД

22 вересня  2018 року в с. Чернацьке Середино-Будського району, наприкінці футбольного сезону проведено традиційний районний кубок з футболу серед сільських команд Середино-Будського району, в якому прийняли участь 4 команди району а саме: команда «Десна» с.Очкине, команда «Колос» с.Чернацьке, команда «Прогрес-Колос» с.Прогрес, команда «Шериф» с.Жихове.

Перед початком розіграшу кубку відбулось урочисте відкриття сільського кубку  на якому відбулось нагородження переможців відкритого районного чемпіонату з футболу.

СВЯТО В МІСТІ

8 вересня в м. Середина-Буда пройшли змагання присвячені Дню міста та Дню фізичної культури і спорту. Цього року два свята співпали на один день. Сектором молоді та спорту райдержадміністрації разом з  відділом освіти райдержадміністрації, відділом культури райдержадміністрації, виконкомом  Середино-Будської  міської ради цього дня проведено:

о  10.00  годині на базі Будинку культури змагання з шахів та шашок серед школярів;

ФУТБОЛ НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З нагоди Дня  Незалежності України   24 серпня 2018 року в м.Середина-Буда Сумської області за участю футбольних команд м.Середина-Буда та смт.Зноб-Новгородське проведено товариську зустріч. Перед початком матчу Черепньова О.В. - заступник голови  Середино-Будської райдержадміністрації привітала футболістів та вболівальників зі святом і за дорученням голови вручила подяки голови  Середино-Будської райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту ветеранам  спорту: Крюковському Юрію Гарійовичу; Зикунову Олександру Володимировичу; Саіну Сергію Івановичу; вчителю Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 -