РОЗПОЧАТО ДРУГИТЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ФУТБОЛУ 2020 РОКУ

29 серпня  2020 року відбувся перший  матч другого туру першості Сумської області по футболу 2020 року. Команда нашого району  - команда «Лідер», після перерви по закінченню І туру, грала з командою с.Очкине «Десна».

Усі присутні вболівальники мали змогу оцінити цікаву та захоплюючу гру. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1. Перемогу отримала наша команда - «Лідер».

М’ячі у ворота суперників забили Дмитро КОВТУН та Станіслав ПОТЕБЕНЬКІН.

ВІДБУВСЯ 5 ТУР ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

18 липня  2020 року у м.Середина-Буда у парку «Мирщина»  відбувся матч п’ятого  туру  Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Аграрник-Авангард» м.Глухів.

Гра була цікавою і захоплюючою. Перший тайм завершився  рахунком 2:0,  другий  тайм – 1:0.  Гра між командами «Аграрник-Авангард» та «Лідер» завершилась рахунком  3:0.

Незабаром завершується І тур Першості Сумської області по футболу 2020.

Але не будемо засмучуватися, бо попереду ще багато ігор, у серпні на нас  чекає ІІ тур  Першості Сумської області по футболу 2020.

ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО МОЛОДІЖНОГО ОНЛАЙН ФОРУМУ "МОЛОДЬDІЄ ... І НА КАРАНТИНІ ТАКОЖ"!

Сектор культури, молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації запрошує усіх бажаючих  16-17 липня 2020 року на онлайн форум «Молодь Dіє… і на карантині також»!

Тож презентуємо програму Форуму та надаємо посилання на серію включень:

16 липня 2020 року

1. Відкриття форуму та перша вступна сесія «Молодіжна політика – вектор руху».

ВІДБУВСЯ МАТЧ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД «ЛІДЕР» М.СЕРЕДИНА-БУДА ТА «КОЛОС» ШОСТКИНСЬКА ОТГ

04 липня 2020 року у м.Середина-Буда у парку «Мирщина»  відбувся матч третього туру  Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Колос» Шосткинська ОТГ.

Цікавих моментів під час гри було багато. Емоції зашкалювали. Хлопці наші показали високий рівень підготовки та командну майстерність. Незважаючи на те, що каманда «Лідер»  вперше приймала участь в змаганнях такого рівня, вони молодці  і впевнено виборювали кожен м'яч. Спасибі їм за це!

ВІДБУВСЯ МАТЧ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ У СМТ.ДРУЖБА

27 червня 2020 року у смт.Дружба  Ямпільського району   відбувся матч першого кола Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Дружба» смт.Дружба.

Гра була запеклою. Хочеться відмітити жагу до перемоги гравців нашої команди, бо боротьба з суперником, який має більший потенціал  на перемогу – це дуже важко.

Перший тайм завершився  рахунком 4:0, але у  другому  таймі воля до перемоги допомогла нашій команді. Хлопці все ж таки змогли протистояти противнику та забили  2 м’ячі у ворота супернику та завершили другий  тайм з рахунком 2:2.