Районна газета

НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР З ШАХІВ

З метою популяризацію шахів, в місті Середина-Буда, 22 грудня 2019 в районному будинку культури м Середина-Буда  проведено новорічний турнір з шахів серед мешканців району

Участь у змаганні мали можливість взяти команди установ, підприємств, організацій району та міста Середина-Буда без вікових обмежень.  Вже традиційним стає проведення таких турнірів в фойє районного будинку культури. Турнір тривав майже 5 годин. З 10.00 години майже  до 15.00 години любителі шахів змагались за перемогу.

ФУТБОЛ ВІДБУДЕТЬСЯ В БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ

29 вересня традиційно відбувся районний кубок з футболу серед сільських команд

Взяти участь у змаганнях мали можливість лише сільські команди району.  Змагання проводились за кубковою системою.  У фіналі зустрілись футбольна  команда «Прогрес-Колос» с.Прогрес та футбольна команда «Колос» с.Чернацьке. Треба відмити що погодні умови були важкими, цілий день шов дощ, але, як кажуть футбол відбудеться в будь яку погоду. 

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

З метою популяризації здорового способу життя та розвитку футболу  в Середино-Будському районі з  червня по серпень 2019 року  проводився районний чемпіонат з футболу

 В цьому році,  в чемпіонаті району приймали  участь 5 команд, а саме «Лідер» - м. Середина-Буда, «Лицей» - смт.Зноб-Новгородське,  «Колос» -с. Чернацьке, «Десна» - с. Очкине, «Шериф» - с. Жихове. Змагання проходили за коловою системою.  Переможцем районного чемпіонату з футболу сезону 2019 року стала команда «Десна» с.Очкине, в минулому році команда займала друге місце.

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

9 травня відбувся традиційний кубок з футболу присвячений Дню Перемогинад нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.  Участь у змаганнях взяли команда «Колос» - с.Чернацьке, молодіжна команда «Лідер» - м.С-Буда,  та  команда «Шериф»- с.Жихове. Змагання відбулись за коловою системою

Гра була дуже важкою та напруженою. У минулому році була спека, а в цьому дощ.  Але футбол відбудеться при будь якій погоді. За підсумками змагань  І місце виборола, як і в минулому році   команда «Лідер»- м.С-Буда. На ІІ місці – команда «Колос» с. Чернацьке. ІІІ –місце у команди «Шериф»- с. Жихове.

ОЧКИНО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

9 травня в с.Очкине Середино-Будського району  відбувся традиційний кубок з футболу присвячений Дню Перемогинад нацизмом у Другій світовій війні. Участь у змаганнях взяли запрошені команди - «Ліцей» - смт.Зноб-Новгородське, «Нива» - с.Журавка,  та місцева команда «Десна»- с.Очкине.   І місце виборола    команда «Десна»- с.Очкине. ІІ місце – команда «Ліцей» - смт. Зноб-Новгородське. ІІІ –місце у команди «Нива» - с.Журавка.

Всі команди переможці нагороджено грамотами відділу освіти,  молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради. Команді «Десна»  вручений перехідний кубок.