ВІДБУВСЯ МАТЧ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД «ЛІДЕР» М.СЕРЕДИНА-БУДА ТА «КОЛОС» ШОСТКИНСЬКА ОТГ

04 липня 2020 року у м.Середина-Буда у парку «Мирщина»  відбувся матч третього туру  Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Колос» Шосткинська ОТГ.

Цікавих моментів під час гри було багато. Емоції зашкалювали. Хлопці наші показали високий рівень підготовки та командну майстерність. Незважаючи на те, що каманда «Лідер»  вперше приймала участь в змаганнях такого рівня, вони молодці  і впевнено виборювали кожен м'яч. Спасибі їм за це!

ВІДБУВСЯ МАТЧ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ У СМТ.ДРУЖБА

27 червня 2020 року у смт.Дружба  Ямпільського району   відбувся матч першого кола Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Дружба» смт.Дружба.

Гра була запеклою. Хочеться відмітити жагу до перемоги гравців нашої команди, бо боротьба з суперником, який має більший потенціал  на перемогу – це дуже важко.

Перший тайм завершився  рахунком 4:0, але у  другому  таймі воля до перемоги допомогла нашій команді. Хлопці все ж таки змогли протистояти противнику та забили  2 м’ячі у ворота супернику та завершили другий  тайм з рахунком 2:2.

КОМАНДА «ЛІДЕР» М.СЕРЕДИНА-БУДА ОДЕРЖАЛА ПЕРЕМОГУ У І ТУРІ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ФУТБОЛУ 2020

20 червня 2020 року у с.Очкине Середино-Будського району відбувся матч першого кола Першості Сумської області з футболу 2020 між командами  «Лідер» м.Середина-Буда та «Десна» с.Очкине.

Під час гри, гравці команди «Лідер» продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність та бажання перемогти.  Боротьба була запеклою та фінальний свисток зафіксував  перемогу наших гравців з рахунком 2:1. Перемогу команді принесли м’ячі, відправлені у ворота суперників захисниками Василем Шкаріним та Дмитром Ковтуном.

СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАСТУПНИЙ ЕТАП ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

Із 22 травня в Україні починається новий етап виходу з карантину, в якому дозволяється проведення спортивних заходів, з урахуванням рекомендацій МОЗ.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 № 392 з 1 червня розпочнеться робота закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, ЦОП, інші), спортивних клубів та фітнес центрів.

Нагадаємо, що з 11 травня членам Національних збірних команд України вже було дозволено брати участь у навчально-тренувальному процесі.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ АКЦІЯ-МАРАФОН «ПЕРЕМОГА У НАС В КРОВІ»

Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації разом із Сумською обласною організацією Товариство Червоного Хреста України проводить акцію-марафон «Перемога у нас в крові» (#ПЕРЕМОГАУНАСВКРОВІ). Захід приурочено до Всесвітнього дня донора крові, що відзначається 14 червня

Метою акції-марафону є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України шляхом залучення спортсменів і видатних особистостей Сумської області до здачі крові задля того, щоб власним прикладом продемонструвати безпечність цієї процедури, а також популяризувати здоровий спосіб життя.