Районна газета

КОМАНДА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 (СТАРША ГРУПА) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД УЧНІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

16 лютого 2020 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, присвяченого 31-й річниці виведення військ із Афганістану, було проведено районний Кубок з футзалу серед учнів Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Чернацьким НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ».

Змагання відбулись у приміщенні спортивної зали Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, де зібралися п’ять команд району.

СЕРЕДИНО-БУДСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ОТРИМАЛА ПЕРЕМОГУ У ТУРНІРІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КФК ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

15 лютого 2020 року у спортивному залі ДПТНЗ «Зноб-Новгородський ПАЛ» Зноб-Новгородської селищної ради було проведено Кубок з волейболу серед КФК.

У змаганнях прийняли участь команди з смт.Зноб-Новгородське, с.Очкине, с.Журавка, с.Хильчичи. Наше місто представляла команда Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (тренер Ігор САВІН).

КУБОК ФУТЗАЛУ СЕРЕД УЧНІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

Сектор культури, молоді та спорту Середитно-Будської районної державної адміністрації  запрошує всіх бажаючих  на захід  з  проведення Кубку з футзалу серед учнів району, присвячений 31-й річниці виведення військ із Афганістану

Змагання проводяться з метою популяризації футболу серед учнів району, пропаганда здорового способу життя.

Районний Кубок з футзалу відбудеться у м.Середина-Буда  16 лютого 2020 року  у спортивному залі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Початок о 9-00.

НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР З ШАХІВ

З метою популяризацію шахів, в місті Середина-Буда, 22 грудня 2019 в районному будинку культури м Середина-Буда  проведено новорічний турнір з шахів серед мешканців району

Участь у змаганні мали можливість взяти команди установ, підприємств, організацій району та міста Середина-Буда без вікових обмежень.  Вже традиційним стає проведення таких турнірів в фойє районного будинку культури. Турнір тривав майже 5 годин. З 10.00 години майже  до 15.00 години любителі шахів змагались за перемогу.

ФУТБОЛ ВІДБУДЕТЬСЯ В БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ

29 вересня традиційно відбувся районний кубок з футболу серед сільських команд

Взяти участь у змаганнях мали можливість лише сільські команди району.  Змагання проводились за кубковою системою.  У фіналі зустрілись футбольна  команда «Прогрес-Колос» с.Прогрес та футбольна команда «Колос» с.Чернацьке. Треба відмити що погодні умови були важкими, цілий день шов дощ, але, як кажуть футбол відбудеться в будь яку погоду.