Районна газета

КУБОК З ФУТБОЛУ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ КОМАНД

22 вересня  2018 року в с. Чернацьке Середино-Будського району, наприкінці футбольного сезону проведено традиційний районний кубок з футболу серед сільських команд Середино-Будського району, в якому прийняли участь 4 команди району а саме: команда «Десна» с.Очкине, команда «Колос» с.Чернацьке, команда «Прогрес-Колос» с.Прогрес, команда «Шериф» с.Жихове.

Перед початком розіграшу кубку відбулось урочисте відкриття сільського кубку  на якому відбулось нагородження переможців відкритого районного чемпіонату з футболу.

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Сектором молоді та спорту райдержадміністрації та федерацією футболу Серединобудщини 16 жовтня 2018 в м. Середина-Буда проведено традиційний кубок з мініфутболу присвяченого Дню захисника України

Участь приймали команди допризовної та призовної молоді м.Середина-Буда та с.Чернацьке, а також команди відділу прикордонної служби «Середина-Буда».  У складі команди відділу прикордонної служби «Середина-Буда» приймали участь учасники АТО.

СВЯТО В МІСТІ

8 вересня в м. Середина-Буда пройшли змагання присвячені Дню міста та Дню фізичної культури і спорту. Цього року два свята співпали на один день. Сектором молоді та спорту райдержадміністрації разом з  відділом освіти райдержадміністрації, відділом культури райдержадміністрації, виконкомом  Середино-Будської  міської ради цього дня проведено:

о  10.00  годині на базі Будинку культури змагання з шахів та шашок серед школярів;

ФУТБОЛ НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З нагоди Дня  Незалежності України   24 серпня 2018 року в м.Середина-Буда Сумської області за участю футбольних команд м.Середина-Буда та смт.Зноб-Новгородське проведено товариську зустріч. Перед початком матчу Черепньова О.В. - заступник голови  Середино-Будської райдержадміністрації привітала футболістів та вболівальників зі святом і за дорученням голови вручила подяки голови  Середино-Будської райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту ветеранам  спорту: Крюковському Юрію Гарійовичу; Зикунову Олександру Володимировичу; Саіну Сергію Івановичу; вчителю Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 -  

СВЯТО З НАГОДИ «ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ»

Під егідою Національного олімпійського комітету в м.Середина-Буда 20.06.2018 на базі С-Будської школи №2  під час роботи профільного відпочинкового табору проведено «Олімпійський день»

З 10 до 12 години діти різного віку  змагались в бігу 30 метрів, в бігу 500 метрів, стрибки у довжину.  Кожний мав нагоду спробувати себе в олімпійських видах спорту. Сулім О.В. директор дитячого профільного табору провів з дітьми вікторину на знання олімпійських видів спорту та історії олімпійського руху. Переможців нагороджено грамотами дитячо-юнацької спортивної школи, а також сертифікатами та цінними подарунками від Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України.