Районна газета

«Трофей Перемоги» з Ямпіля поїхав до Очкине.

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку футзалу в районі, розвитку ветеранського руху та патріотичного виховання молоді,  районної та міською спілками ветеранської організації воїнів інтернаціоналістів разом з сектором молоді та спорту, відділом освіти Середино-Будської райдержадміністрації і районною федерацією футболу  з 12.02.2016  по 13.02.2016  проведено традиційні кубку з футзалу присвячені 27 річниці вивоводу Радянських військ з Афганістану.

ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

У рамках реалізації завдань районної програми  щодо розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки, з метою популяризації здорового способу життя та створення умов для занять фізичною культурою та спортом для різних верств населення сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації  20.02.2016 в м. Середина-Буда на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІст.№2 проведено першість району з настільного тенісу.

Взяти участь у змаганнях мали можливість всі бажаючі без вікових обмежень. Школярі  змагались з дорослими та колишніми випускниками. Колишні випускники мали можливість побачити рівень підготовленості сьогоднішнього шкільного покоління та показати свій клас.

СЕЗОН ФУТБОЛУ РОЗПОЧАВСЯ

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку футболу в районі, районною федерацією футболу разом з сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації 09.04.2016  проведено кубок з мініфутболу  присвячений 30 –ій річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Вже  стало традицією в квітні місяці проведення в м. Середина-Буда на футбольному майданчику зі штучним покриттям Середино-Будської ЗОШ №2  перших футбольних змагань  на свіжому повітрі.

Перед початком змагань завідувач сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації представив футбольному активу нового голову федерації футболу Серединобудщини Анатолія Казаченкова .

ПРИВІТАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

9 травня відбувся фінал районного кубку з футболу присвяченого дню Перемоги.

У фіналі зустрілися команда   «Авангард» м.Середина-Буда та команда «Колос» с.Чернацьке.  Гра була дуже напружена. Обидві команди були налаштовані тільки на перемогу. Вболівальники нестихали.   Дуже патріотично було бачити на полі головним суддею фінального матчу присвяченого дню Перемоги заступника Середино-Будського військомату Савіна С.І.,  який не дивлячись вболівальників забезпечував порядок на полі. Але гра є гра, хтось має бути переможцем, а хтось переможеним.

ЗУСТРІЛИСЬ ВПЕРШЕ

24 серпня 2016 року на футбольному полі парку «Мирщина» м.Середина-Буда Сумської області проведено товариську зустріч між командами «Авангард» м.Середина-Буда та «Десна» м.Новгород-Сіверський. Команди зустрілись на футбольному полі вперше. Перед початком матча команди привітали представники Середино-Будської райдержадміністрації, Середино-Будської міської ради та Федерації футболу Серединобудщини.

Гра була дуже цікава та напружена. Всі забули що, це товариська зустріч. Обидві команди прагнули перемоги. Вболівальники нестихали всю гру. Присутні вболівали як за свою команду так і за команду гостей. Команда «Десна» тренером якої є Валентин Миколайович Ферубко показала красиву технічну гру, але вдача усміхнулась команді «Авангард» та вони все ж таки перемогли з рахунком 3:0.