Районна газета

УЧНІ ЗМАГАЮТЬСЯ ТА ВЧАТЬСЯ СТРІЛЯТИ

З метою підвищення рівня готовності молоді до служби у Збройних Силах України 13 лютого 2019 року в м. Середина-Буда  на базі Середино-Будської ЗОШ №1 районною та міською  спілками ветеранів Афганістану разом з сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації проведено майстер клас зі стрільби з пневматичної зброї

Учасники бойових дій навчали учнівську молодь, як поводитися зі зброєю. Безпечно та правильно стріляти з пневматичної зброї. З метою підведення підсумку та визначення найкращих було проведено серед учасників майстер класу  змагання зі стрільби з пневматичної зброї.

КУБОК АФГАНЦІВ

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку футзалу в районі, розвитку ветеранського руху та патріотичного виховання молоді,  районної та міською спілками ветеранської організації воїнів- інтернаціоналістів разом з сектором молоді та спорту, Середино-Будською дитячо-юнацькою спортивною школою  і районною федерацією футболу  проведено районний кубок з футзалу присвячений 30 річниці виводу Радянських військ з Афганістану.  

ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПРИСВЯЧЕНІ 80-Ї РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У рамках реалізації завдань районної програми  щодо розвитку фізичної культури і спорту на 2019-2021 роки, з метою популяризації здорового способу життя сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації  разом з районною спілкою ветеранів Афганістану 02 лютого у  м. Середина-Буда на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІст.№1 проведено районний турнір з настільного тенісу присвячений 80-річчю утворення Сумської області.

Турнір проводиться щороку традиційно взимку. Цього року на змаганнях було майже вдвічі більше учасників ніж минулого.

ПРОВЕДЕНО СПАРТАКІАДУ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

З метою формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку, 30 жовтня в м.Середина-Буда   проведено районну спартакіаду серед допризовної молоді

Участь учнів  у змаганнях забезпечили Середино-Будські ЗОШ №1, Кренидівський НВК, Старогутський НВК та Жихівський НВК. Змагання показали достатній рівень підготовки учнівської молоді допризовного віку. 

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Сектором молоді та спорту райдержадміністрації та федерацією футболу Серединобудщини 16 жовтня 2018 в м. Середина-Буда проведено традиційний кубок з мініфутболу присвяченого Дню захисника України

Участь приймали команди допризовної та призовної молоді м.Середина-Буда та с.Чернацьке, а також команди відділу прикордонної служби «Середина-Буда».  У складі команди відділу прикордонної служби «Середина-Буда» приймали участь учасники АТО.