Районна газета

ФУТБОЛ НА ДЕНЬ МІСТА

5 вересня 2017 року в м.Середина-Буда проведено кубок міста з мініфутболу присвячений Дню міста.

Участь у розіграші взяли 5 команд, а саме «Кордон» - відділ прикордонної служби, «Динамо» - С-Будське відділення міліції, «Авангард» - м.С-Буда, «Юність»-ЗОШ№2, «Заря»-с.Зарічне.

ВЕЛОСИПЕДИСТИ ПЕРШІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

О 10.30  8 вересня 2017 року по вулицях  м. Середина-Буда проведено велопробіг присвячений Дню фізичної культури і спорту.  Стартували та фініширували біля Будинку культури м.Середина-Буда.

Велосипедисти прагнули звернути увагу населення міста  на велосипед як альтернативний та оздоровлюючий вид транспорту, а також на наші дороги. 

ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

У рамках реалізації завдань районної програми  щодо розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки, з метою популяризації здорового способу життя та створення умов для занять фізичною культурою та спортом для різних верств населення сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації  20.02.2016 в м. Середина-Буда на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІст.№2 проведено першість району з настільного тенісу.

Взяти участь у змаганнях мали можливість всі бажаючі без вікових обмежень. Школярі  змагались з дорослими та колишніми випускниками. Колишні випускники мали можливість побачити рівень підготовленості сьогоднішнього шкільного покоління та показати свій клас.

«Трофей Перемоги» з Ямпіля поїхав до Очкине.

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку футзалу в районі, розвитку ветеранського руху та патріотичного виховання молоді,  районної та міською спілками ветеранської організації воїнів інтернаціоналістів разом з сектором молоді та спорту, відділом освіти Середино-Будської райдержадміністрації і районною федерацією футболу  з 12.02.2016  по 13.02.2016  проведено традиційні кубку з футзалу присвячені 27 річниці вивоводу Радянських військ з Афганістану.

СЕЗОН ФУТБОЛУ РОЗПОЧАВСЯ

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку футболу в районі, районною федерацією футболу разом з сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації 09.04.2016  проведено кубок з мініфутболу  присвячений 30 –ій річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Вже  стало традицією в квітні місяці проведення в м. Середина-Буда на футбольному майданчику зі штучним покриттям Середино-Будської ЗОШ №2  перших футбольних змагань  на свіжому повітрі.

Перед початком змагань завідувач сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації представив футбольному активу нового голову федерації футболу Серединобудщини Анатолія Казаченкова .