Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ У РАМКАХ АКЦІЇ “ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА ”

У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція “16 днів проти насильства”.

     Кампанія проводиться щороку з 25 листопада по 10 грудня, щоб висвітлити неприпустимість будь-яких проявів насильства та встановити нульову терпимість до цього явища.

    Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

 

     Основне завдання цієї акції - привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

     Акція “16 днів проти насильства” — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

     Подібні масштабні проблеми можна подолати лише об’єднавши зусилля, забезпечивши комплексний підхід до їх вирішення: попереджаючи наступні випадки насильства, притягуючи до відповідальності кривдників та надаючи якісну кваліфіковану допомогу тим, хто її потребує.

     Тому управління соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації  провело в рамках карантину пов’язаного з короновірусом СOVID-19, невелику інформаційно-роз’яснювальну роботу до щорічної  акції  “16 днів проти насильства”.

     25 листопада  в управлінні соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації разом з відповідними суб’єктами взаємодії був проведений круглий стіл присвячений Міжнародному дню проти насильства щодо жінок.

     На офіційному веб-сайті Середино-Будської районної державної адміністрації та на сторінці  Feisduka  управління соціального захисту населення Середино- Будської районної державної адміністрації розміщена інформація  щодо проблем домашнього насильства та соціальні відеоролики “ Знай свої прова ”, “ Дій! Не будь жертвою ”.