Районна газета

СТВОРЮЄМО НАЛЕЖНІ УМОВИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Влада піклується про людей з обмеженими фізичними можливостями

Як повідомила заступник голови Середино-Будської райдержадміністрації Ольга ЧЕРЕПНЬОВА, «забезпечення доступу людей з особливими потребами до об’єктів житлового та громадського призначення зараз є одним із головних завдань влади району».

 

 Слід підкреслити, що безперешкодному доступу допоможуть встановлені пандуси біля будівель. Головне їх призначення поліпшувати доступ людей з обмеженими можливостями до лікарень, аптек, держустанов, шкіл, магазинів. Головне, щоб пандус або підйомник відповідав державно-будівельним вимогам.

«Влада нашого району всебічно сприяє облаштуванню пандусами для інвалідів державні установи аптеки, магазини та інші об’єкти соцкультпобуту, які розміщені на першому поверсі. Дійсно, влада першочергово повинна піклуватися про людей які мають певні фізичні вади та створювати належні умови для їх життя. Оскільки проблема ця не нова, ми намагаємося залучати житлово-комунальні служби та фахівців для її вирішення. Наразі, ми рухаємося правильним шляхом, але потрібно робити це швидше і якомога якісніше. Слід навчити керівників підприємств та організацій дотримуватися норм забезпечення доступу мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної сфери та інфраструктури», - підкреслила посадовець.