Районна газета

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ

          Для реалізації Порядку надання пільг на оплату житлово- комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 , у частині користування послугами з газопостачання, пільговикам, у користуванні яких є   газовий водонагрівач ( двохконкурний котел ) необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації з  заявою про наявність  газового водонагрівача. Дані необхідні для занесення до бази пільговиків та коректного нарахування пільги.   

       Також додатково повідомляємо:

ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018-2020 РОКИ ЗА I КВАРТАЛ 2020 РОКУ

Рішенням Середино-Будської районної ради 7 скликання 20-ої сесії від 23.02.2018 року було затверджено Програму зайнятості населення Середино-Будського району на 2018-2020 роки. Цільового фінансування заходів Програми з районного бюджету не передбачалось.

Метою програми є забезпечення зайнятості населення Середино-Будського  району та раціональне використання його трудового потенціалу, залучення незайнятої частини громадян працездатного віку, в тому числі громадян з обмеженими фізичними можливостями, до економічно активної діяльності.

ПРО ВІРТУАЛЬНУ ПЛАТФОРМУ ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ

Міністерство соціальної політики України повідомило про запровадження в Україні Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

У рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м.Києва.

З 1 ЛИПНЯ ЗМІНИТЬСЯ ТА ЗРОСТЕ ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ТА МІНІМАЛЬНА ПЕНСІЯ

    Протягом 2020 року підвищать прожитковий мінімум, та пенсію. Поетапно буде  зростати  мінімальна пенсія

    З 1.07.2020 року для тих, хто втратив працездатність, прожитковий мінімум становить 1712 гривень, з 1.12.2020 року прожитковий мінімум становить 1769 гривень

15 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

Вже традиційно в останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна один за одним відзначає два свята – День матері та Міжнародний день сім’ї

Напевно, для кожного з нас немає нікого ріднішого і святішого, ніж мама, сім’я, родина, рід… Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили та наснагу, відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро. А берегинею усього цього є мудра Жінка-мати.

Більше статей...

  1. ДОТРИМАННЯ ПОРЯДКУ ОБЛІКУ ТА ВИДАЧІ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ПУТІВОК ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ
  2. ДЕНЬ МАТЕРІ
  3. ЩОДО ПЕРЕРАХУНКУ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ
  4. ЩОРІЧНА РАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ДО 9 ТРАВНЯ 2020 РОКУ
  5. ДЛЯ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ У 2020 РОЦІ ЖІНКАМ І ЧОЛОВІКАМ НЕОБХІДНО МАТИ НЕ МЕНШЕ 27 РОКІВ СТРАХОВОГО СТАЖУ. .
  6. ПО СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНУ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСОВАНІ СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ КВІТНЯ 2020 РОКУ
  7. УРЯДОВИМ РІШЕННЯМ ПОСИЛЕНО СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ СІМЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ
  8. ЩОДО ВИПЛАТИ ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ У ЗВ’ЯЗКУ З НЕГАТИВНИМИ НАСЛІДКАМИ ПОШИРЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19
  9. ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ І НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ У 2020 РОЦІ
  10. ХТО ОТРИМАЄ ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ У СУМІ 1000 ГРН.