Районна газета

УРЯД РОЗПОЧАВ ВИПЛАТУ ЗЕКОНОМЛЕНИХ ВЗИМКУ СУБСИДІЙ

Цогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств України і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику

Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ становить близько 700 гривень, все залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу. Першими розпочали виплати управління соціального захисту населення у Київській та Хмельницькій області.

ПРИЗНАЧЕННЯ КОМПЕНСАЦІЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. N558 зі змінами, непрацюючим   фізичним   особам,   які   постійно  надають соціальні   послуги   громадянам   похилого    віку,    інвалідам, дітям-інвалідам,  хворим,  які  не  здатні до самообслуговування і потребують  постійної   сторонньої   допомоги   (крім   осіб,   що обслуговуються  соціальними   службами),  призначається  щомісячна компенсаційна виплата. Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:

З 1 ТРАВНЯ 2018 РОКУ ВПРОВАДЖЕНО НОВИЙ ПОРЯДОК НАДАННЯ СУБСИДІЙ

Для призначення житлової субсидії  з 1 травня 2018 року заявникам  необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації для уточнення інформації,  зазначеної в заяві та декларації, поданих при попередньому зверненні.

З 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюватиметься лише після подання нових заяви , декларації та довідки про склад сім’ї, якщо у складі домогосподарства є:

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ОСНОВНИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ

27 червня 2018 року напередодні Дня Конституції України в приміщенні Середино-Будської дитячої бібліотеки персоналом  Середино-Будського районного сектору пробації спільно з начальником Середино-Будського бюро правової допомоги Тетяною Харченко, фахівцем з соціальної роботи  Середино-Будського районного центру для сімї, дітей та молоді  Людмилою Нощенко та головним спеціалістом служби у справах дітей Середино-Будської районної державної адміністрації Іриною Нестеровою для суб`єктів пробації проведено видеолекторій на тему: «Конституція України – Основний закон держави».

МОНЕТИЗАЦІЯ ЗАЛИШКІВ НЕВИКОРИСТАНИХ КОШТІВ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЕННЯ

Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами 150 кВт електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. У грошовому еквіваленті це 135 гривень(для електроопалення)  695,79 гривень(для опалення природним газом).

До 1 липня 2018 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді нададуть структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.