Районна газета

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ

У з’язку з тривалістю осінньо-зимового періоду 2020/2021 року під час процесу трансформації та укрупнення районів в умовах встановлення Урядом карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, на виконання пункту 6.1 протоколу №132 засідання Кабінету Міністрів України, що відбулося 28.12.2020 під головуванням Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А., щодо вжиття заходів для забезпечення прийняття від громадян документів, необхідних для призначення та надання населенню житлових субсидій, звертаємо увагу на наступне.

ПОСИЛАННЯ НА ОНЛАЙН-КУРС ТА МЕТОДИЧНІ ПОСІБНИКИ

    У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству “ ДІМ ( НЕ ) БЕЗПЕКИ ”.

    Онлайн-курс доступний за посиленням https://www.nonviolence.ed-era.com  та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ В 2021 РОЦІ

Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та усіх видів соціальних допомог,  з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОСТАНОВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 10 ЛИСТОПАДА 2010 Р. № 1025 І ВІД 10 ЛИПНЯ 2019 Р. № 691 ЩОДО ПОСЛУГИ «єМАЛЯТКО»

Надання комплексної послуги «єМалятко» за заявами про державну реєстрацію народження, поданими в паперовій формі, здійснюється на території певної адміністративно-територіальної одиниці за умови підключення робочих місць до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

    Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.

     Присвоєння почесного звання «Мати-героїня» провадиться Указом     Президента України; вдруге та посмертно не провадиться.

Більше статей...

  1. ЯК ДІЯТИ В УМОВАХ ВИНИКНЕННЯ СИТУАЦІЇ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЛЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
  2. БЮДЖЕТ-2021: КОЛИ І НА СКІЛЬКИ ЗРОСТУТЬ ПЕНСІЇ
  3. ГО ДОНБАС СОС ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМКУ МОБІЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ТВОЄ ПРАВО
  4. 14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
  5. СОЦІАЛЬНИЙ РОЛИК «ДІЙ! НЕ БУДЬ ЖЕРТВОЮ»
  6. ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ У РАМКАХ АКЦІЇ “ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА ”
  7. В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»
  8. «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ САНАТОРНО – КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ»
  9. НАДАННЯ ПІЛЬГ З УРАХУВАННЯМ СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ'Ї
  10. МІНІМАЛЬНА ПЕНСІЯ ЗРОСТЕ НА 57 ГРИВЕНЬ І СТАНОВИТИМЕ 1769 ГРН, МАКСИМАЛЬНА ЗРОСТЕ З 17120 ДО 17690 ГРН