Районна газета

ПРО ВОЛОНТЕРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ В ПРОБАЦІЇ

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття

 Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»).

ЧИ ОТРИМУВАТИМУТЬ СУБСИДІЮ БЕЗРОБІТНІ?

З 1 травня в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо цієї програми субсидій. Сьогодні розпочинаємо розвінчувати найбільш поширені

Фахівці надають роз’яснення: безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

ЗМІНИ В ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЯХ

27 квітня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період із 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період із 15 жовтня по 16 квітня).

«ПАЛІННЯ ВБИВАЄ!»

31 травня 2018 року начальником Середино-Будського районного сектору з питань пробації Сумської області Катериною Міцурою  спільно з директором Середино-Будського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оленою Семененко для засуджених, які перебувають на обліку сектору пробації, відбулася зустріч для обговорення актуальної теми сьогодення – шкідливого впливу куріння на стан здоров'я.
Під час обговорення теми, Олена Семененко зауважила, що спосіб життя має найбільший вплив на стан нашого здоров’я та вирішальним фактором у розвитку тієї чи іншої хвороби припадає на спосіб життя людини.

ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

З метою профілактики вчинення кримінальних правопорушень серед неповнолітніх начальником Середино-Будського районного сектору  пробації Сумської області Катериною МІЦУРОЮ 17 травня 2018 року для учнів 7, 9, 10 класів Середино-Будської загальноосвітньої школи № 2 спільно зі інспектором ювенальної превенції сектору превенції Середино-Будського відділення поліції Денисом ТОМАШЕВИЧЕМ, директором Середино-Будського районного центру для сім ї,  дітей та молоді Оленою СЕМЕНЕНКО та головним спеціалістом служби у справах дітей Середино-Будської районної державної адміністрації Іриною НЕСТЕРОВОЮ було проведено заходи просвітницького характеру у формі лекцій та бесіди, присвячених пропаганді здорового способу життя, а саме профілактики алкоголізму і наркоманії.