Районна газета

РОЗГЛЯНУТО ПРИЗНАЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ

12 березня 2019 року при заступникові голови Середино-Будської районної державної адміністрації Черепньовій О.В.відбулось засідання комісії для прийняття рішень з питань   призначення субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям , надання пільг окремим категоріям громадян соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якій розглянуто 59 заяв з питань призначення субсидій, 1 заява- з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 3 заяви – призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

         За результатами розгляду заяв прийнято відповідні рішення.

 

РОЗГЛЯНУТО ПРИЗНАЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ

4 березня 2019 року відбулось засідання комісії для прийняття рішень з питань   призначення субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям , надання пільг окремим категоріям громадян соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якій розглянуто 26 заяв з питань призначення субсидій, 4 заяви- з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 1- з питань призначення пільги за фактичним місцем проживання  та 7 заяв – призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

ЯКІ ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ ПРОВОДЯТЬСЯ У БЕРЕЗНІ 2019

З метою проведення пенсійних виплат у відповідність до актуальних економічних змін, з 1 березня 2019 року роведено автомотичну індексацію пенсійних виплат відповідно до частини 2 статті 42 Закону України “ Про загальнообов’ язкове державне пенсійне страхування ”.

Вищевказаною нормою Закону передбачено проведення щорічних перерахунків раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який враховується для обчислення пенсій.

ПИТАННЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

28 лютого 2019 року при заступникові голови Середино-Будської районної державної адміністрації Черепньовій О.В. відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якій розглянуто 6 платників району за різними крітеріями порушення законодавства.

За результатами розгляду звітів прийнято відповідні рішення.

ЯКІ КАТЕГОРІЇ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГОВЕ ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Питання пільгового пенсійного забезпечення працівників сільського господарства врегульовано ст. 114 Закону від 09.07.03 р. № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Право на пільгову пенсію мають: трактористи-машиністи, безпосередньо зайняті у виробництві сільгосппродукції в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства; жінки, які працюють доярками (операторами машинного доїння), свинарками-операторами в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства; жінки, які працюють у сільгоспвиробництві та виховали п’ятеро й більше дітей.