Районна газета

ЗАСІДАННЯ У ФОРМАТІ «КРУГЛОГО СТОЛУ» НА ТЕМУ: «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – СУЧАСНИЙ ПРОЯВ РАБСТВА»

4 грудня 2018 року в управлінні соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації був проведений «круглий стіл» на тему «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства»

У засіданні прийняли участь Семененко  О.О. – директор Середино-Будського  районного  центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, Нестерова І.А. – головний спеціаліст  служби у справах дітей Середино-Будської райдержадміністрації, Новік Я.С. – головний спеціаліст Середино-Будського бюро правової допомоги, Нощенко Л.І. – фахівець із соціальної роботи Середино-Будського  районного  центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді;

РОЗГЛЯНУТО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

30 листопада 2018 року при заступникові голови Середино-Будської районної державної адміністрації  Черепньовій О.В.  відбулось засідання комісії для прийняття рішень з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання пільг окремим категоріям громадян та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якій розглянуто 105 заяв  з питань призначення  житлової субсидії , 3 заяви  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 2 – з питань призначення пільги  за фактичним місцем проживання та 9 заяв призначення (відновлення) та подовження  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя

Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.
Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’ язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них гіднихумов життя - надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в основних сферах життя суспільства.

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

29  листопада  в  рамках  проведення Всеукраїнської акції  „16 днів проти насильства” фахівцями  управління соціального захисту населення   райдержадміністрації  ініційовано засідання  «круглого столу» на тему «Насильство в сім’ї як соціальна проблема»

Метою даного засідання було скоординувати роботу служб, установ та організацій щодо покращення профілактичної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї.

ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ?

Відповідно до ст.1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20.10.2014 № 1706-VII внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру