Районна газета

ІРИНА ЗАПЛАТКІНА : ВАЖЛИВО ПІДТРИМУВАТИ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ, ОСОБЛИВО ТИХ, ХТО ПОТРЕБУЄ СЬОГОДНІ НАШОЇ УВАГИ

8 листопада 2019 року голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА урочисто вручила ключі від нової домівки Смалюзі Богдану.

Очільниця району привітала юнака з такою вагомою подією в його житі та побажала, щоб в новому житлі у Богдана все склалося як найкраще, міцного здоров’я, щастя та добробуту.

Урядом України вже два роки виділяється субвенція місцевим бюджетам на придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ

07.11.2019 року відбулось засідання районної комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якій визначили особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, якій буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, згідно з обсягом фінансування.

 

                                                                                                                     

Відділ у Середино-Будському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області доведе до відома мешканців Середино-Будського району важливу інформацію

На сьогодні система Державного земельного кадастру, побудована з використанням сучасних інформаційних технологій, надає можливість за рахунок користування відомостями про об’єкти кадастру, що відображені на цифровій картографічній основі, оперативно отримувати необхідну інформацію про землі та земельні ділянки на всій території України. Завдяки використанню можливостей Інтернет-сервісів сьогодні є можливість зручного та оперативного користування відомостями автоматизованої системи Державного земельного кадастру широким колом користувачів.

ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ДНЯ

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.09.2017 №506-ОД «Про організацію проведення інформаційних днів»,  з метою надання вичерпної інформації з питань роз’яснення прав і свобод осіб з інвалідністю , що гарантуються державою,   в управлінні соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації 05.11.2019  року буде проведено інформаційний день на тему «Вирішення проблем осіб з інвалідністю». За наданням роз’яснень звертатись до управління за адресою м.Середина-Буда, вул.Троїцька 2 , кабінет №9, або за телефоном гарячої лінії          7-12-58   з  8.00 до 17.15.

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ БЕЗ ПОРУШЕНЬ: П’ЯТЬ ПОРАД НА ПОЧАТКУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

47,6 мільярдів гривень – такий обсяг коштів закладено у проекті державного бюджету на 2020 рік для виплати житлових пільг та субсидій. Житлові субсидії -  це найпоширеніший вид соціальної допомоги, який дає змогу незахищеним верствам населення користуватися  житлово-комунальними послугами та сплачувати за них, що особливо важливо під час опалювального періоду

Для того, щоб призначені на ці цілі  кошти платників податків надходили за адресою і  підтримували тих, хто цього справді потребує Міністерство соціальної політики за сприяння Світового банку впроваджує механізми контролю під час  надання соціальної підтримки, що враховують кращий міжнародний досвід.