Районна газета

КОНТАКТНІ ДАННІ УПОВНОВАЖЕНИХ ОРГАНІВ ТА ОРГАНІВ ВЛАДИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ У СФЕРІ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ

На виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» (зі змінами), з метою упередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час дії на всій території України карантину надаємо контактні данні.

         Контактні данні уповноважених органів та органів влади Середино-Будського району у сфері запобігання та протидії домашньому насильству або насильства за ознакою статі

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ:

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 р. № 112 “ Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги,передбаченої Законами України “ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “ Про жертви нацистських переслідувань” уряд встановив розміри та порядок виплати у 2019 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

Виплату щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань передбачено у таких розмірах:

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЛІЄНТІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ

З 12 березня по 3 квітня 2020 року для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні встановлено карантин. За даними Міністерства охорони здоров’я України, найбільш вразливою до коронавірусу COVID-19 категорією населення є люди похилого віку

У зв’язку із цим, дбаючи про здоров’я своїх клієнтів, переконливо просимо вас тимчасово утриматися від відвідування сервісних центрів Пенсійного фонду Сумщини без нагальної потреби, а для вирішення питань пенсійного забезпечення скористатися дистанційними онлайн-сервісами Пенсійного фонду.

Зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, ви зможете:

Пенсійний фонд України інформує

11 березня, Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

Документ передбачає запровадження карантину з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України. Терміни карантину можуть бути змінені в залежності від епідемологічної ситуації в країні.

 Пенсійний фонд України інформує про те, що графіки прийому громадян в сервісних центрах територіальних управлінь залишаються незмінними.

ВИПАДКИ ПОТЕРПІЛИХ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

В Україні близько 286 тисяч людей перебувають у рабстві. Найчастіше шляхом насильства та обману потрапляють до Росії, Польщі, Туреччини та Об’єднаних Арабських Еміратів

       Розповідемо дві історії з життя постраждалих людей від торгівлі людьми.        Замість заробітку в полон потрапила Віра. Це сталось десять років тому, але події того вечора жінка досі пам’ятає у деталях. Після багатьох років психологічної реабілітації вона погодилась розповісти свою історію. Віру з подругою дорогою до магазину спіймали двоє невідомих. Дівчат зачинили в гаражі, завдавали побоїв по всьому тілу і два роки змушували надавати сексуальні послуги. "Нам було по 17-18 років. Це було в місті Васильків, на Київщині. Одного разу ми намагались втекти з подругою, але нас спіймали. Почали бити та ламати руки. Одну дівчину просто закатали у гаражі. Я втекла і відтоді наполовину інвалід", - розповіла жертва.