Районна газета

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ОСНОВНИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ

27 червня 2018 року напередодні Дня Конституції України в приміщенні Середино-Будської дитячої бібліотеки персоналом  Середино-Будського районного сектору пробації спільно з начальником Середино-Будського бюро правової допомоги Тетяною Харченко, фахівцем з соціальної роботи  Середино-Будського районного центру для сімї, дітей та молоді  Людмилою Нощенко та головним спеціалістом служби у справах дітей Середино-Будської районної державної адміністрації Іриною Нестеровою для суб`єктів пробації проведено видеолекторій на тему: «Конституція України – Основний закон держави».

МОНЕТИЗАЦІЯ ЗАЛИШКІВ НЕВИКОРИСТАНИХ КОШТІВ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЕННЯ

Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами 150 кВт електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. У грошовому еквіваленті це 135 гривень(для електроопалення)  695,79 гривень(для опалення природним газом).

До 1 липня 2018 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді нададуть структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

ФОРМУВАННЯ ЛЮДИНИ, ЯК ОСОБИСТОСТІ, ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДИТИНСТВА

Кожного року  до дитячого оздоровчого табору «Десна», який розташовано на мальовничому березі Десни,  збираються різного віку діти Середино-Будського району.

Формування людини, як особистості, починається з дитинства. Як відомо, особистістю не народждуються, а стають. В молоді роки закладається основа не тільки відповідних знань, але й норм поведінки, звичок, потреб особи. Виховання молодого покоління - це виховання майбутнього кожної держави.

ПРО ВОЛОНТЕРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ В ПРОБАЦІЇ

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття

 Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»).

ЧИ ОТРИМУВАТИМУТЬ СУБСИДІЮ БЕЗРОБІТНІ?

З 1 травня в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо цієї програми субсидій. Сьогодні розпочинаємо розвінчувати найбільш поширені

Фахівці надають роз’яснення: безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.