Районна газета

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Урядова «Гаряча лінія»            1545                     цілодобово

 

Контакт-центр Пенсійного Фонду України        працюєвробочі дні      0-800-503-753    з 09.00 до 18.00 годин.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

11 березня, Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Документ передбачає запровадження карантину з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України. Терміни карантину можуть бути змінені в залежності від епідемологічної ситуації в країні.

 Пенсійний фонд України інформує про те, що графіки прийому громадян в сервісних центрах територіальних управлінь залишаються незмінними.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

“лише оформлена згідно законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії”

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЛІЄНТІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ

З 12 березня по 3 квітня 2020 року для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні встановлено карантин. За даними Міністерства охорони здоров’я України, найбільш вразливою до коронавірусу COVID-19 категорією населення є люди похилого віку.

У зв’язку із цим, дбаючи про здоров’я своїх клієнтів, переконливо просимо вас тимчасово утриматися від відвідування сервісних центрів Пенсійного фонду Сумщини без нагальної потреби, а для вирішення питань пенсійного забезпечення скористатися дистанційними онлайн-сервісами Пенсійного фонду.

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ

На території України встановлено карантин з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211.

У зв’язку із цим для ДИСТАНЦІЙНОГО вирішення питань пенсійного забезпечення Ви можете звернутися до Пенсійного Фонду Сумщини за телефонами «гарячих» ліній: