Районна газета

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Урядова «Гаряча лінія»            1545                     цілодобово

 

Контакт-центр Пенсійного Фонду України        працюєвробочі дні      0-800-503-753    з 09.00 до 18.00 годин.

ЯКЩО ТЕРМІН ДІЇ ЕЛЕКТРОННОГО ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ…

Останнім часом до Середино-Будського відділу обслуговування громадян ь(сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області часто звертаються громадяни із запитанням: як діяти, якщо термін дії електронного пенсійного посвідчення добігає кінця?

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) — це документ, так би мовити, два в одному: пенсіонери використовують його і як пенсійне посвідчення, і як банківську картку.

ЩОДО ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ З 01.07.2019 РОКУ

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» із      1 липня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1564 гривень. У зв'язку з цим органи Пенсійного фонду перераховують мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Будуть перераховані мінімальні пенсії за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Перераховується доплата за понаднормативний стаж (за кожний повний рік понад 25 (35) років для чоловіків та понад 20 (30) років для жінок), яка визначається у відсотках від мінімального розміру пенсії, у разі, коли основний розмір пенсії є більшим за мінімальний.

УРЯДОМ УРЕГУЛЬОВАНО ПИТАННЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЯМ

Прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення зміни до Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб”, якою передбачено право на пенсію державним службовцям, які на день набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII „Про державну службу” займали посади державної служби і не одержували пенсію державного службовця, призначену раніше згідно із Законом України від 16 грудня 1993 р. № 3723-ХІІ „Про державну службу”, а продовжували працювати на державній службі.

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ РЕОРГАНІЗОВАНО

На  виконання  постанови   Кабінету   Міністрів  України  від  22.08.2018  № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» об’єднані управління Пенсійного фонду України Сумської області 18.06.2019 реорганізовані шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

У зв’язку з чим з 18.06.2019 територіальні управління Фонду області, які припиненні як юридичні особи, не ведуть самостійного листування. Усі листи, письмові звернення, запити до Пенсійного фонду України Сумської області та іншу кореспонденцію прошу надсилати на адресу головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області – вул. Пушкіна, 1, м. Суми, 40009.