Районна газета

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Урядова «Гаряча лінія»            1545                     цілодобово

 

Контакт-центр Пенсійного Фонду України        працюєвробочі дні      0-800-503-753    з 09.00 до 18.00 годин.

Опитування громадської думки: Чи знайомі Ви із сервісами Пенсійного фонду України? Пенсійний фонд України у співпраці з Державною установою “Урядовий контактний центр” проводить дослідження громадської думки на тему: “Обізнаність громадян України щодо інн

Не секрет, що сьогодні багато підприємств та організацій відправляють співробітників у вимушені відпустки без збереження заробітної плати, або залишають працювати на неповний робочий день. Звісно, при цьому доход такого співробітника істотно зменшується. А інколи він навіть нижчій за встановлену мінімальну заробітну плату.

Особливо турбує цей несподіваний і вкрай неприємний поворот долі людей передпенсійного віку.

Опитування

Опитування громадської думки: Чи знайомі Ви із сервісами Пенсійного фонду України?

Пенсійний фонд України у співпраці з Державною установою “Урядовий контактний центр” проводить дослідження громадської думки на тему: “Обізнаність громадян України щодо інновацій у системі пенсійного забезпечення”.

Дане дослідження має на меті встановити рівень поінформованості респондентів про ряд послуг та інновацій у системі пенсійного забезпечення.

Обов’язкова умова для набуття права на пенсію

Фахівці Середино-Будського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ в Сумській області постійно інформують жителів Середино-Будського району, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на життя людини.

Новий електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний фонд»

Пенсійний фонд з вересня починає впроваджувати новий е-сервіс у вигляді мобільного додатку. Відтепер громадяни мають можливість доступу до е-сервісів Пенсійного фонду у зручному форматі зі смартфонів та планшетів.

Проєкт «Пенсійний фонд України у смартфоні» розроблений з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг «Е-пенсія» та забезпечити максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з ПФУ.