Районна газета

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Урядова «Гаряча лінія»            1545                     цілодобово

 

Контакт-центр Пенсійного Фонду України        працюєвробочі дні      0-800-503-753    з 09.00 до 18.00 годин.

ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Клієнти Пенсійного фонду Сумщини можуть отримати роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, звернувшись за телефонами «гарячих ліній».

 Фахівці Фонду нададуть компетентні відповіді та консультації додзвонювачам, а також допоможуть зорієнтуватися у сучасних пенсійних онлайн-сервісах, користування якими значно спрощує взаємодію з Пенсійним фондом.


#МИПРАЦЮЄМОДЛЯВАСВИЗАЛИШАЙТЕСЬВДОМА ДЛЯНАС

 

УВАГА! ЗМІНЕНО ГРАФІК РОБОТИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ!

УВАГА!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України

від 17.06.2020 року №500

змінено графік роботи Середино-Будського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

ПН – ЧТ  з 10.00 до 18.45

ПТ з 10.00 до 17.30

Без перерви на обід

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ МОБІЛЬНИМ ЗАСТОСУНКОМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

Щоб встановити мобільний застосунок “Пенсійний фонд” у телефоні або планшеті, потрібно підключитися до мережі Інтернет. Версії мобільного застосунку для пристроїв з операційними системами Android та IOS розміщені в Google Play та AppStore відповідно.

Увійти у мобільний застосунок можна за допомогою:

✅ ключа кваліфікованого електронного підпису (раніше — ЕЦП). Для цього він має бути збереженим у Вашому телефоні. Потрібно із запропонованого переліку обрати акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК), що видав електронний ключ, і залишити позначку, ким Ви є: “фізичною” або “юридичною” особою;

✅ GovID. Функція ідентифікації особи GovID об’єднує ідентифікацію за допомогою мобільного оператора (MobileID) або за допомогою банку (BankID);

✅ попередньої реєстрації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду за логіном і паролем.

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ КОПІЮ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ НА ВЕБПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

Надати інформацію про свою трудову діяльність до Пенсійного фонду можна, не відвідуючи його установ.

Скористайтеся вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду  portal.pfu.gov.ua.

Увійшовши на вебпортал за ЕЦП  https://cutt.ly/ooVwayw або номером телефону чи банківської карти  https://cutt.ly/BoVeiRI, у меню ліворуч «Комунікації з ПФУ» оберіть пункт «Відомості про трудові відносини».

У формі анкети, що з’явиться після цього, Ви побачите свої загальні дані (ПІБ, номер паспорта тощо), а також зможете заповнити розділ «Записи про трудову діяльність» та завантажити заздалегідь підготовлені скани таких документів: