Районна газета

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Урядова «Гаряча лінія»            1545                     цілодобово

 

Контакт-центр Пенсійного Фонду України        працюєвробочі дні      0-800-503-753    з 09.00 до 18.00 годин.

ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Клієнти Пенсійного фонду Сумщини можуть отримати роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, звернувшись за телефонами «гарячих ліній».

 Фахівці Фонду нададуть компетентні відповіді та консультації додзвонювачам, а також допоможуть зорієнтуватися у сучасних пенсійних онлайн-сервісах, користування якими значно спрощує взаємодію з Пенсійним фондом.


#МИПРАЦЮЄМОДЛЯВАСВИЗАЛИШАЙТЕСЬВДОМА ДЛЯНАС

 

УВАГА! ЗМІНЕНО ГРАФІК РОБОТИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ!

УВАГА!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України

від 17.06.2020 року №500

змінено графік роботи Середино-Будського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

ПН – ЧТ  з 10.00 до 18.45

ПТ з 10.00 до 17.30

Без перерви на обід

ЧИ МОЖЛИВО КОНТРОЛЮВАТИ СВІЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ?

Кожний дистанційно, через вебпортал, має можливість перевірити, чи своєчасно і чи в повному обсязі роботодавець сплачує за нього внески (з моменту впровадження персоніфікованого обліку, тобто з 2000 року), адже період сплати цих внесків і їх розмір безпосередньо впливають на величину майбутньої пенсії.

Якщо роботодавець не сплачує внесків за найманих працівників (виплачує заробітну плату «в конверті», маєзаборгованість зі сплати єдиного внеску), то періоди, за які не сплачені внески, не будуть зараховані при обчисленні страхового стажу найманого працівника, а заробіток не буде враховано для розрахунку майбутньої пенсії.

Новий електронний сервіс – “Пенсійний калькулятор”

Для прогнозного розрахунку майбутньої пенсії впроваджено новий електронний сервіс – “Пенсійний калькулятор”, який доступний в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

✔️ Пенсійний калькулятор дає змогу розрахувати пенсію за віком згідно із статтями 26, 27, 28, 29 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”. При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України.

✔️ Для врахування періодів трудової діяльності та інших періодів, що враховуються до стажу роботи для призначення пенсії, користувачам додатково надана можливість їх ручного введення.