Районна газета

ДОКЛАДНО ПРО ПОДАННЯ ОСОБИСТИХ ЗАЯВ ПЕНСІОНЕРІВ

Поновлення виплати

У випадку,  коли одержувач тривалий час не отримував пенсію та виплату пенсії через те було припинено, треба написати заяву про поновлення виплати. Такі заяви подають пенсіонери або їхні законні представники особисто в органи Фонду.

БАЗА НАРАХУВАННЯ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

БАЗА НАРАХУВАННЯ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Яким чином нарахування ЄСВ на заробітну плату та допомогу по тимчасовій непрацездатності, якщо сукупно їх розмір не перевищує мінімальну заробітну плату, а початок та закінчення лікарняного припадають на різні місяці?

Для працівників (за основним місцем роботи), у якого початок та закінчення лікарняного припадають на різні місяці, єдиний внесок, у місяці початку лікарняного нараховується за фактично відпрацьований час, оскільки загальна сума доходу ще не є відомою (сума лікарняних буде визначена після надання листка непрацездатності).

ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС: ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ

 

ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС: ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ

З того часу, як почав працювати оновлений веб-портал Пенсійного фонду України, його користувачі мають більше можливостей для дистанційного доступу до послуг Фонду.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

 

 Пенсійне забезпечення осіб, які були учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС або є потерпілими від Чорнобильської катастрофи здійснюється відповідно до Закону “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі — Закон).

 Пенсії таким особам встановлюються у вигляді: державної пенсії (із зниженням загальновстановленого пенсійного віку); додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, яка призначається після виникнення права на державну пенсію, або щомісячної доплати до державної пенсії.

ДОПЛАТА ЄСВ ДО МІНІМАЛЬНОГО РОЗМІРУ

 

 

 

Коли у платника виникає необхідність нарахувати єдиний внесок з мінімальної заробітної плати?
    

У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску за умови перебування у трудових відносинах повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця.