Районна газета

Освіта і наука

Відділ освіти

Адреса: 41000, Сумська обл., м.Середина-Буда, вул. Сівер’янівська, 5

Телефон: (05451)7-13-53

Електронна адресаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи : понеділок – четвер – з 8.00 до 17.15

                      п’ятниця – з 8.00 до 16.00
                                   обідня перерва – з 12.00 до 13.00
                  вихідні: субота, неділя. 

Начальник відділу - Снітко Михайло Єгорович

Положення про відділ освіти Середино-Будської районної державної адміністрації 

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Структура відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації 

Адміністративні послуги

Заклади освіти Середино-Будського району Сумської області  

Державні закупівлі

Порядок та графік проведення особистого прийому громадян начальником відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації на 2018 рік

Мережа комунальних загальноосвітніх навчальних закладів Середино-Будського району та контингент учнів у них на 2018-2019 навчальний рік

 

 

ІКТ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ

На базі Жихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» 5 грудня 2018 року пройшло засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови за темою «Застосування ІКТ при вивченні англійської мови для розвитку творчої особистості»

Учасники методичного об’єднання із задоволенням відвідали відкритий урок у 5 класі на тему «Мої друзі і їхнє хобі» та виховний захід «Мій рідний край – моє село», які підготувала й провела вчитель  іноземної мови Жихівського НВК Хоминіч Л.М..

В ЦЕНТРІ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІВАЛІДНІСТЮ ПРОВЕЛИ СВЯТКОВИЙ ЗАХІД

3 грудня 2018 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся захід до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

До закладу були запрошені діти з обмеженими можливостями міських шкіл-ЗОШ№1 та ЗОШ№2. Вихованці ЦДЮТ та їх наставники подарували дітям яскраві  концертну та ігрову програми, майстер-класи. З великим захопленням діти грались, танцювали, виконували завдання на кмітливість, отримували сувеніри. Під час майстер-класу кожна дитина виготовила квіти з гафропаперу з цукерками.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НОВІ ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ І ВИКЛАДАННЯ»

На базі Чернацького НВК  І-ІІІ ст. – ДНЗ» 28 листопада 2018 року відбулося районне методичне об’єднання вчителів 3 та 4 класів за темою «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання»

Метою методичного об’єднання було обговорення впровадження нових форм та методів навчання молодших школярів в умовах Нової української школи.  Учасники  методичного об’єднання відвідали відкриті уроки з основ здоров’я у 3 класі на тему «Про толерантність, доброту і милосердя», який провела Мандреско С.Ю., у 4 класі « «Дружба і здоров’я» - учитель Зябко К.В.

СЕМІНАР-НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

28 листопада 2018 року на базі відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації відбулася семінар-нарада з питань організації харчування в закладах освіти району для керівників закладів освіти, кухарів шкільних їдалень, а також медичних сестер шкіл та дитячих садків

До участі у семінарі була запрошена Беспалова І.О. - представник міжрайонного управління Держпродспоживслужби, яка ознайомила учасників про зміни в законодавстві щодо організації харчування дітей та з порядком організації харчування в закладах освіти. Плаксій М.М. – методист районного методичного кабінету розповіла про основні вимоги до заповнення документації харчоблоку. Петроченко О.Д. – бухгалтер централізованої бухгалтерії висвітлила питання про заповнення звітів щодо організації харчування дітей в шкільних їдальнях.