Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ освіти Середино-Будської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської районної ради Сумської області.

                                                                      УМОВИ

проведення конкурcу на зайняття посади  директора комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської районної ради Сумської області

«НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: 30 ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ»

З метою надання допомоги педагогам, дітям, їхнім рідним у отриманні відповідей на актуальні питання, пов’язані з наближенням навчального року, видавництво готує онлайн-марафон «Нова українська школа: 30 важливих питань», який відбудеться 18 травня з 14:00 до 20:00.

До участі у онлайн-марафоні запрошуємо вчителів майбутніх перших класів, керівників закладів загальної середньої освіти, їхніх заступників, методистів, дітей – майбутніх першокласників, їхніх батьків, дідусів і бабусь, бібліотекарів та всіх причетних до організації навчання дітей з особливими освітніми потребами.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

18 травня 2018 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся патріотично-виховний захід, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій

Директор ЦДЮТ Любов ХАРИТОНЕНКО коротко зупинилась на історії виникнення пам’ятного дня та надала слово керівнику гуртка «Історичне краєзнавство» Гончарову О.М., який розповів про страшні події минулого.

ДНІ ВШАНУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ГУРТКІВЦЯМИ ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Війна…Страшна війна минулого століття,пекуча рана,яка болить досі чи не в кожній родині України. Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять біль Другої Світової війни.

4 травня 2018 року в приміщенні ЦДЮТ відбувся виховний захід, присвячений Дню Пам’яті та примирення. До закладу були запрошені ветерани Другої Світової війни Коноваленко Олександр Федотович та Потебенькін Павло Григорович, а також голова ради ветеранів в  С-Будському районі Станіслав Анатолійович Гончаров.