Районна газета

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНІ ЦЕНТРИ СУМЩИНИ ВІДКРИВАЮТЬ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

У Сумській області активно втілюються засади інклюзивного навчання, докладається максимум зусиль для реалізації права особливих дітей на отримання якісної освіти

Кожна людина незалежно від стану здоров’я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, має право на освіту. Цей принцип, зафіксований у низці міжнародних й українських законодавчих актів, покладено в основу організації інклюзивного навчання, що значно підвищує потенціал дітей з особливими освітніми потребами в сучасному соціумі.

У СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ ЦЕНТРІ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬЗ АХИСНИКА УКРАЇНИ

В четвер, 11 жовтня в Середино-Будському ЦДЮТ з нагоди святкування Дня Захисника України було проведено квест «Козацькі розваги»

У заході приймали участь вихованці та керівники гуртків. Під час проведення квесту команди учасників відвідали сім станцій: Пісенну, Географічну, Казкову, Кулінарну, Столярну, Загадкову та Козацьку, де виконували різного роду завдання.

Підсумки підвела директор ЦДЮТ Л. ХАРИТОНЕНКО.

По завершенню заходу, після підрахунку балів, команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками, що були надані приватним підприємцем В.В. Гайле.

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР РОЗПОЧАВ РОБОТУ

Курс України на європейську інтеграцію вимагає впровадження міжнародних підходів до навчання дітей з особливими освітніми потребами, які б базувались на засадах рівних можливостей та доступу до якісної освіти

На цьому було наголошено під час наради при голові райдержадміністрації Ірині ЗАПЛАТКІНІЙ

ЗАПРОШУЄ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

https://youtu.be/yb9GZtuIObE