Районна газета

Освіта і наука

Відділ освіти

Адреса: 41000, Сумська обл., м.Середина-Буда, вул. Сівер’янівська, 5

Телефон: (05451)7-13-53

Електронна адресаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи : понеділок – четвер – з 8.00 до 17.15

                      п’ятниця – з 8.00 до 16.00
                                   обідня перерва – з 12.00 до 13.00
                  вихідні: субота, неділя. 

Начальник відділу - Снітко Михайло Єгорович

Положення про відділ освіти Середино-Будської районної державної адміністрації 

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Структура відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації 

Адміністративні послуги

Заклади освіти Середино-Будського району Сумської області  

Державні закупівлі

Порядок та графік проведення особистого прийому громадян начальником відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації на 2018 рік

Мережа комунальних загальноосвітніх навчальних закладів Середино-Будського району та контингент учнів у них на 2018-2019 навчальний рік

 

 

ВИХОВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ НА УРОКАХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА В ПОЗАУРОЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕСТАНДАРТНИХ МЕТОДІВ ТА ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, формування активної громадянської позиції.

Серед безлічі навчальних дисциплін закладів освіти предмет “ Іноземна мова ” посідає особливе місце. Його своєрідність полягає в тому, що в ході вивчення іноземної мови учні здобувають не знання основ науки, а вміння й навички користуватися чужою мовою як засобом спілкування, засобом одержання нової корисної інформації.

УДОСКОНАЛЕННЯ СУЧАСНОГО УРОКУ НА ОСНОВІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Знання української мови та літератури стає не просто важливим фактором, а навіть життєвою необхідністю. Завдання закладів загальної середньої освіти полягає не лише у наданні знань, а й у формуванні учня як освіченої, конкурентоспроможної та впевненої особистості. Вимоги часу та методики сучасного уроку націлюють вчителя на використання інноваційних технологій навчання.

Основним завданням учителя є створення умов для формування творчої компетентної особистості, яка буде здатна реалізувати свій потенціал у суспільстві. Тому актуальним є перехід до особистісно - орієнтованого навчання й виховання, упровадження нових більш ефективних педагогічних технологій, інтерактивних методів навчання.

СТАРТУЄ ПРОБНЕ ЗНО – 2019

16 березня та 23 березня проводиться пробне ЗНО, головною метою якого є ознайомлення з процедурою тестування.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 5086  учасників Сумської області. Пробне ЗНО буде проводитися у таких містах області: Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка.

Аналіз статистичних даних реєстрації на пробне ЗНО показує, що основна частина учасників – це сьогоднішні 11-класники – 3469 чоловік (77% від загальноїкількості). На відміну від основного тестування, в пробному зможуть спробувати свої сили і 10-класники, яких в області на пробне ЗНО зареєструвалося 273 осіб.

ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО – 2019

Спливають терміни реєстрації на ЗНО-2019: 18.03.2019 – останній день подання документів для осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, 25.03.2019  – для осіб, які вже мають повну загальну середню освіту. До 25.03.2019 триватиме внесення змін та перереєстрація на ЗНО.

Станом на 15.03.2019 по області зареєстровано понад 7 043 особи, що становить   75 %  від запланованої кількості по регіональному центру.

Найбільш обирані предмети для складання ЗНО після української мови та літератури - історія України, математика, англійська мова (інформацію у розрізі районів та обраних предметів надсилаємо у додатку)

На сьогодні для участі у ЗНО в Сумській області зареєструвалося 9 осіб, для яких будуть створені особливі умови в пунктах проведення ЗНО.

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64.  Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496, канал Telegram t.me/zno2018kh