Районна газета

РОЗПОЧИНАЄМО РОБОТУ ПО СТВОРЕННЮ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Розглянувши та підтримуючи ініціативу молоді, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголосило про початок створення обласної молодіжної ради!

16-17 липня 2020 року відбувся обласний молодіжний оналйн форум «МолодьDіє…і на карантині також». В рамках форуму обговорювалися основні пріоритети та механізми розвитку молодіжної політики у найближчі 5 років. У тому числі активного обговорення набуло питання необхідності та алгоритму створення обласної молодіжної ради, як дієвого інструменту участі молоді. Так, розглянувши, обговоривши та підтримуючи ініціативу молоді, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує про початок створення обласної молодіжної ради!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року «Про затвердження типових положень типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» першим кроком до обласної молодіжної ради є створення ініціативної групи, персональний склад якої затверджується розпорядження голови обласної державної адміністрації. Функції ініціативної групи полягають в здійсненні організаційних моментів, зокрема: публікація оголошень, планування установчих зборів, збирання та перевірка  заявок претендентів до включення в склад ради тощо.

Для тих, хто бажає увійти до складу ініціативної групи, пропонуємо до 30.07.2020 подати заявку, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/NHM4vftTCYwqguwQA