Районна газета

ПРОВЕДЕНО СПАРТАКІАДУ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

З метою формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку 30  жовтня в місті Середина-Буда сектором молоді та спорту разом з відділом освіти Середино-Будської райдержадміністрації, Середино-Будським районним військовим комісаріатом та ГО «Середино-Будська районна спілка ветеранів Афганістану проведено районну спартакіаду серед допризовної молоді

Участь учнів  у змаганнях забезпечили Середино-Будська ЗОШ №1, Середино-Будська ЗОШ №2 та Старогутський НВК. Змагання показали достатній рівень підготовки учнівської молоді допризовного віку.

Молодь змагалась у 5 видах спорту (стрільба з пневматичної зброї, метання гранати, біг 100 метрів, біг 3000 метрів, підтягування). За підсумками спартакіади І місце виборола команда Середино-Будської ЗОШ№1, яка набрала 5316 очок,  ІІ місце  - Старогутський НВК (4820 очок.), ІІІ місце Середино-Будської ЗОШ№2 (3038 очок) .

У загальному особистому заліку за підсумками усіх п’яти видів спорту переможцями стали:

І місце Плужников Микита (Середино-Будська ЗОШ№1);

ІІ місце Беспалов Максим (Середино-Будська ЗОШ№1);

ІІІ місце Дюндик Сергій (Старогутський  НВК).

 

Команди переможці нагороджено грамотами сектору молоді та спорту  та відділу освіти С-Будської райдержадміністрації. Команді за зайняте І місце вручено кубок. Переможців у загальному особистому заліку за результатом всіх видів спорту було нагороджено  грамотами  та медалями. Переможців по видах спорту  було нагороджено грамотами. В урочистому нагородженні приймали участь завідувач сектору молоді та спорту С-Будської райдержадміністрації С.В. Матросов,  директор С-Будської дитячо-юнацької спортивної школи Артеменко С.О.,  т.в.о заступника військового комісара Середино-Будського районного військового комісаріату Сумської області капітана Рубін А.Б.,начальник відділення забезпеченняСередино-Будського районного військового комісаріату Сумської області майор Логвінов А.Є. ветерани з підготовки допризовної молоді  Казаченков А.В., Бакін П.П. Сектор молоді та спорту райдержадміністрації вдячний колективу ДЮСШ за високу підготовку та проведення районної спартакіади серед допризовної молоді.