Районна газета

ЩОРІЧНИЙ 13-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

Повідомляємо, що Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводиться щорічний 13-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (далі – Конкурс), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів

У Конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки.

На Конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

До часті у Конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

Авторський текст виконується українською мовою.

Подані на Конкурс роботи не рецензуються і не повертаються.

При використанні у роботах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Конкурсні роботи учасників приймаються до 01.12.2019 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   .

Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2020 року.

Питання і уточнення щодо умов Конкурсу надсилати за адресою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Враховуючи важливе значення Конкурсу у виховному процесі молодого покоління, просимо поширити інформацію серед широкого загалу дітей та молоді.