Районна газета

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «МОЛОДЬ ДІЄ»

Фахівців роботи з молоддю з міст, районів та ОТГ області, керівників та авторів проектів, громадських активістів, авторів кращих молодіжних практик, небайдужих активних людей, які вважають, що молодь – це той напрямок, який просто необхідно підтримувати та розвивати, запрошують 25-27 вересня на форм у сфері молодіжної політики

Для участі у форумі необхідно заповнити анкети за посиланням. Для учасників форуму: https://forms.gle/zdUFs98tvAEK42Ux9 . Для надавачів товарів, робіт і послуг в рамках молодіжних заходів та проектів: https://forms.gle/dSLLgRWEgcc8J9Ru7.

 

Анкети приймаються до 16 вересня 2019, результати відбору – до 23 вересня 2019. Проживання іногородніх, харчування, компенсація проїзду в межах області в один бік (до м.Суми) – за рахунок організаторів форуму.  Форум відбудеться у приміщенні Конгрес-центру СумДУ.

Довідково: На заході, окрім нагородження «Кращих молодіжних практик Сумщини!» та  відзначення молодіжних особистостей Сумщини за версією УМС, планується провести ярмарок- презентацію кращих проектів та активностей, масове читання «живих книжок», презентацію надавачів товарів, робіт та послуг, що можуть бути корисними та можливими для молодіжних проектів та заходів. Також до програми входить панельна дискусія на тему «Молодіжна політика – що далі?», обговорення механізмів у молодіжній політиці та обмін досвідом між учасниками заходу.