Районна газета

КОЗАЦЬКИ РОЗВАГИ У ТАБОРІ «ДЕСНА»

На виконання завдань районної цільової  соціальної програми «Молодь Серединобудщини» на 2016-2020 роки з метою  військово-патріотичного виховання  дітей та молоді  28 червня  2019 року в дитячому оздоровчому таборі «Десна» проведено дитячий військово-патріотичний захід «Козацькі розваги» присвячений Дню Конституції України

Дитячий захід проведено спільними зусиллями районної та міської спілок  ветеранів-воїнів Афганістану, сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації, Середино-Будського військового комісаріату та керівництва дитячого табору «Десна».

На урочистому відкритті заходу зі святом – Днем Конституції України та початком дитячого військово-патріотичного заходу «Козацькі розваги» привітали голова районної спілки ветеранів-воїнів Афганістану Гончаров Микола, голова міської спілки ветеранів-воїнів Афганістану  Шульгін Олександр, завідувач сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації Матросов Сергій. Протягом дня серед бажаючих було проведено змагання з кидання гранати в ціль,  кидання гранати на відстань,  стрільба з пневматичної гвинтівки та пневматичного пістолету, дартсу, армреслінгу та конкурс малюнків на теми «Я-літо» та друга тема дітям була пропонована, це сьогоднішній день.  Переможці змагань та конкурсів було урочисто нагороджено грамотами та цінними подарунками. Представником військового комісаріату Логвіновим А.Є. було окремо нагороджено грамотами та подарунками дітей за активну участь, а також активних працівників табору. Голова районної спілки ветеранів-воїнів Афганістану Гончаров Микола подякував дітей за активну участь у заході та подякував і вручив табору «Десна» грамоту за спільну працю у військово-патріотичному вихованні дітей.  Директор  та діти дитячого табору «Десна» подякували організаторів за проведення цікавого заходу та запросили їх на наступний рік.