Районна газета

«ВІЙСЬКОВА ПІДГОТОВКА»

На виконання завдань районної цільової  соціальної програми «Молодь Серединобудщини» на 2016-2020 роки, з метою  військово-патріотичного виховання молоді, організації дозвілля учнівської молоді.

Сектором молоді та спорту, відділом освіти райдержадміністрації разом з КУ СОР "Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання дітей та молоді» з 26 по 27 березня  2019 року на базі Середино-Будської дитячо-юнацької спортивної школи та міському парку «Мирщина» проведено  захід з військової підготовки учнівської молоді. 

З учнями були проведено майстер класи з надання першої медичної допомоги, озброєння солдата, розбір та збір автомата, стрільба зі страйкбольних автоматів, а також  майстер клас з лазертагу.  У заходах приймали участь учні С-Будської ЗОШ№1, С-Будської ЗОШ№2  Жихівського НВК, Чернацького НВК, Середино-Будського ЦДЮТ та Середино-Будської ДЮСШ.  На початку заходу відбулось урочисте відкриття змагань.  В урочистому відкритті заходу взяли участь завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Матросов С.В., заступник директора КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання дітей та молоді»  Мирошниченко Г.М., який  здійснював загальне керівництво проведенням заходу.

Протягом двох, інструкторами  КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання дітей та молоді», з учнями проведено заняття з надання першої медичної допомоги, надання допомоги постраждалому від поранень, отримали досвід з надання штучного дихання умовному постраждалому. Учнів ознайомили з  сучасною екіпіровкою бійця, захисними засобами та їх функціями. Мали можливість ознайомитись з сучасною вогнепальною зброєю. Отримали досвід зі збірці та розбірці  автомата. А також мали можливість ознайомитись та пограти в  лазертаг. 

За проведення цікавого заходу під час шкільних канікул з військової підготовці сектор молоді та спорту, відділ освіти райдержадміністрації дякує  Сумському обласному центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання дітей та молоді. Сподіваємось на подальшу співпрацю у військово-патріотичному вихованні дітей та молоді  району.