Районна газета

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ «РОЗВИТОК МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ В УКРАЇНІ»

19-21 жовтня 2018 року у с. Грем'яче, Волинської області відбудеться Всеукраїнський семінар-тренінг «Розвиток молодіжних центрів в Україні», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА. Очікується, що у заході візьме участь понад 100 учасників зі всіх регіонів України.

Метою проекту є популяризація ідеї створення молодіжних центрів в ОТГ, соціальної роботи, відповідальності за розвиток та становище громад серед молоді. Підвищення інституційної спроможності молодіжних центрів та їх всебічний розвиток через залучення широкого кола молодих людей, які будуть об’єднані в ініціативні групи.

До участі запрошуються молодіжні працівники, фахівці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях; представники ОТГ, котрі займаються молодіжною роботою, а також усі зацікавлені у створенні молодіжних центрів.

Для участі у зазначеному заході необхідно до 3 жовтня заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/hg8t5p8CcVujphDJ3 

Інформацію про відібраних учасників буде повідомлено 4 жовтня. Витрати за проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу. Тел. для довідок 0957870173 Сергій.