Районна газета

ПРО НОВИЙ ПРОЄКТ «МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА В УКРАЇНІ: ПОЛІТИКА, ПРАКТИКА, АНАЛІТИКА»

Міністерством молоді та спорту України в партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні з метою забезпечення ефективної політики в молодіжній сфері, зокрема на рівні села, міста, громади, розроблено новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» (екосистема молодіжної політики).

Проєкт складається з трьох основних елементів: політика, практика, аналітика та включає:

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ В АПАРАТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ В 2021 РОЦІ

Відповідно до статті 48 Закону України “Про державну службу” та з метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, дбайливого ставлення до довкілля громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!» (далі – Акція), яка запланована на 19 вересня 2020 року.

Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання – «World Cleanup Day». Акція проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства регіонального розвитку, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, а також Програмою Волонтерів ООН в Україні.

ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Українською молодіжною правничою асамблеєю за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводиться  Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України 

Мета Конкурсу - культурно-освітній розвиток, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку та активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ УХВАЛЕНО ЗАКОНОПРОЕКТ № 3718 «ПРО ОСНОВНІ ЗАСАДИ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ»

22.07.2020, відбулася край важлива та перспективна подія у молодіжній політиці держави: у першому читанні ухвалено законопроект № 3718 «Про основні засади молодіжної політики»!

Законопроектом передбачено важливі, актуальні та сучасні підходи до розвитку молодіжної політики, що однозначно допоможуть створити якісні та комфортні умови розвитку та підтримки молодого покоління!