Районна газета

ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ВІДЕОРОБІТ

У червні-вересні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям» 

Учасниками можуть стати учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

МОЛОДІЖНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ СУМЩИНИ ПРОПОНУЮТЬ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

У межах реалізації проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» проводиться анонімне онлайн-опитування висловити свою думку за допомогою опитування молоді України і, зокрема, Сумщини віком від 13 до 35 років з 10 травня по 10 червня 2018 року. Таке опитування має на меті дослідити стан та перспективи розвитку молодіжного підприємництва в країнах східного партнерства.

«ВІЙСЬКОВА ПІДГОТОВКА»

На виконання завдань районної цільової  соціальної програми «Молодь Серединобудщини» на 2016-2020 роки, з метою  військово-патріотичного виховання молоді

Сектором молоді та спорту, відділом освіти райдержадміністрації разом з КУ СОР "Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання дітей та молоді» 26 квітня  2018 року на базі Середино-Будської дитячо-юнацької спортивної школи та міському парку «Мирщина» проведено  перший шкільний турнір з пентболу.  У змаганнях приймали участь 4 команди С-Будської ЗОШ№1 та 4 команди С-Будської ЗОШ№2.

СУМЩИНА ШУКАЄ СІМ’Ї, ГОТОВІ У СВОЇХ ДОМІВКАХ ДОГЛЯДАТИ ЗА ДІТЬМИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ЗАХИСТУ!

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин

Патронатному вихователю  гарантовані заробітна плата, грошова допомога на дитину та професійна підтримка фахівців.