Районна газета

КОЗАЦЬКИ РОЗВАГИ У ТАБОРІ «ДЕСНА»

На виконання завдань районної цільової  соціальної програми «Молодь Серединобудщини» на 2016-2020 роки з метою  військово-патріотичного виховання  дітей та молоді  28 червня  2019 року в дитячому оздоровчому таборі «Десна» проведено дитячий військово-патріотичний захід «Козацькі розваги» присвячений Дню Конституції України

Дитячий захід проведено спільними зусиллями районної та міської спілок  ветеранів-воїнів Афганістану, сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації, Середино-Будського військового комісаріату та керівництва дитячого табору «Десна».

«ВІЙСЬКОВА ПІДГОТОВКА»

На виконання завдань районної цільової  соціальної програми «Молодь Серединобудщини» на 2016-2020 роки, з метою  військово-патріотичного виховання молоді, організації дозвілля учнівської молоді.

Сектором молоді та спорту, відділом освіти райдержадміністрації разом з КУ СОР "Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання дітей та молоді» з 26 по 27 березня  2019 року на базі Середино-Будської дитячо-юнацької спортивної школи та міському парку «Мирщина» проведено  захід з військової підготовки учнівської молоді. 

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ «РОЗВИТОК МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ В УКРАЇНІ»

19-21 жовтня 2018 року у с. Грем'яче, Волинської області відбудеться Всеукраїнський семінар-тренінг «Розвиток молодіжних центрів в Україні», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА. Очікується, що у заході візьме участь понад 100 учасників зі всіх регіонів України.

Метою проекту є популяризація ідеї створення молодіжних центрів в ОТГ, соціальної роботи, відповідальності за розвиток та становище громад серед молоді. Підвищення інституційної спроможності молодіжних центрів та їх всебічний розвиток через залучення широкого кола молодих людей, які будуть об’єднані в ініціативні групи.

ПРОВЕДЕНО СПАРТАКІАДУ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

З метою формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку, 30 жовтня в м.Середина-Буда   проведено районну спартакіаду серед допризовної молоді

Участь учнів  у змаганнях забезпечили Середино-Будські ЗОШ №1, Кренидівський НВК, Старогутський НВК та Жихівський НВК. Змагання показали достатній рівень підготовки учнівської молоді допризовного віку. 

ДОЛУЧАЙТЕСЬ!!!!

Увага в місті флешмоб !

Напередодні Дня Прапора України та Дня Незалежності України з 20 серпня до 22 серпня 2018 року проводиться флешмоб з метою підняття настрою мешканців нашого рідного міста, а також національно-патріотичного виховання дітей та молоді.  

Взяти участь може кожний. Необхідно обрати об’єкт ( кущ, дерево, стовп) на вулиці нашого міста, не пошкоджуючи його прикрасити, використовуючи  національні кольори.  Потім зробити своє фото на фоні цього об’єкта та скинути фото на ел.адресу.