Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, дбайливого ставлення до довкілля громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!» (далі – Акція), яка запланована на 19 вересня 2020 року.

Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання – «World Cleanup Day». Акція проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства регіонального розвитку, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, а також Програмою Волонтерів ООН в Україні.

ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Українською молодіжною правничою асамблеєю за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводиться  Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України 

Мета Конкурсу - культурно-освітній розвиток, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку та активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ УХВАЛЕНО ЗАКОНОПРОЕКТ № 3718 «ПРО ОСНОВНІ ЗАСАДИ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ»

22.07.2020, відбулася край важлива та перспективна подія у молодіжній політиці держави: у першому читанні ухвалено законопроект № 3718 «Про основні засади молодіжної політики»!

Законопроектом передбачено важливі, актуальні та сучасні підходи до розвитку молодіжної політики, що однозначно допоможуть створити якісні та комфортні умови розвитку та підтримки молодого покоління!

РОЗПОЧИНАЄМО РОБОТУ ПО СТВОРЕННЮ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Розглянувши та підтримуючи ініціативу молоді, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголосило про початок створення обласної молодіжної ради!

16-17 липня 2020 року відбувся обласний молодіжний оналйн форум «МолодьDіє…і на карантині також». В рамках форуму обговорювалися основні пріоритети та механізми розвитку молодіжної політики у найближчі 5 років. У тому числі активного обговорення набуло питання необхідності та алгоритму створення обласної молодіжної ради, як дієвого інструменту участі молоді. Так, розглянувши, обговоривши та підтримуючи ініціативу молоді, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує про початок створення обласної молодіжної ради!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року «Про затвердження типових положень типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» першим кроком до обласної молодіжної ради є створення ініціативної групи, персональний склад якої затверджується розпорядження голови обласної державної адміністрації. Функції ініціативної групи полягають в здійсненні організаційних моментів, зокрема: публікація оголошень, планування установчих зборів, збирання та перевірка  заявок претендентів до включення в склад ради тощо.

Для тих, хто бажає увійти до складу ініціативної групи, пропонуємо до 30.07.2020 подати заявку, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/NHM4vftTCYwqguwQA

ПРО НАПОВНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МОЛОДІЖНОГО ОНЛАЙН-ПОРТАЛУ

З метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Зазначений вебресурс зокрема міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами:

молодіжна інфраструктура;

молодіжна участь;