Районна газета

ПРОВЕДЕНО СПАРТАКІАДУ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

З метою формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку 05.05.2017 року в м.Середина-Буда в парку «Мирщина» сектором молоді та спорту разом з відділом освіти С-Будської райдержадміністрації, С-Будським районним військоматом, районною спілкою ветеранів воїнів-афганців    проведено районну спартакіаду серед допризовної молоді.

Змагання проходили  у 5 видах спорту (стрільба з пневматичної зброї, метання гранати, біг 100м.біг 3000 м., підтягування).

ТЕМНИЙ БІК ІНТЕРНЕТУ: СМЕРТЕЛЬНІ ІГРИ, В ЯКІ ГРАЮТЬСЯ ДІТИ

Голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА, за участю представників правоохоронних органів та відділу освіти, служби у справах дітей Середино-Будської районної державної адміністрації провела тематичну нараду з питання недопущення випадків залучення дітей до небезпечних ігор в соціальних мережах, які свідомо доводять підлітків до суїциду.

У ході наради Ірина Анатоліївна наголосила присутнім на факті існування у соціальних мережах психологічних ігор,  таких як: «Синій кит», «Тихий дім», «Розбуди мене о 4:20», «Небесний кит», «Зникни на 24 години», «Перебіжи дорогу», наслідками яких є самогубство, втягнення дітей до злочинної діяльності, отримання тілесних ушкоджень, несумісних з життям.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРСИ

Лист управлінням молоді та спорту Сумської ОДА від 13.10.2016 № 01-46/7080 

 Тел. для довідок 0957870173

 

ВЕЛОПРОБІГ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

До Дня фізичної культури та спорту України 09.09.2016 року о 12.00 відбувся велопробіг по вулицях міста. Всі бажаючі та небайдужі до фізкультури і спорту взяли участь у заході. Відкликнулись на запрошення працівників кримінально-виконавчої інспекції Середино-Будського р-ну молодь, яка перебуває на обліку, начальник агропромислового розвитку Середино-Будської райдержадміністрації Кліщ В.В., головні спеціалісти служби у справах дітей Середино-Будської райдержадміністрації Ладижева Т. В. та Нестерова І.А., провідний спеціаліст Середино-Будського РЦСССДМ Морозова О.В.