Районна газета

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ «РОЗВИТОК МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ В УКРАЇНІ»

19-21 жовтня 2018 року у с. Грем'яче, Волинської області відбудеться Всеукраїнський семінар-тренінг «Розвиток молодіжних центрів в Україні», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА. Очікується, що у заході візьме участь понад 100 учасників зі всіх регіонів України.

Метою проекту є популяризація ідеї створення молодіжних центрів в ОТГ, соціальної роботи, відповідальності за розвиток та становище громад серед молоді. Підвищення інституційної спроможності молодіжних центрів та їх всебічний розвиток через залучення широкого кола молодих людей, які будуть об’єднані в ініціативні групи.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ!!!!

Увага в місті флешмоб !

Напередодні Дня Прапора України та Дня Незалежності України з 20 серпня до 22 серпня 2018 року проводиться флешмоб з метою підняття настрою мешканців нашого рідного міста, а також національно-патріотичного виховання дітей та молоді.  

Взяти участь може кожний. Необхідно обрати об’єкт ( кущ, дерево, стовп) на вулиці нашого міста, не пошкоджуючи його прикрасити, використовуючи  національні кольори.  Потім зробити своє фото на фоні цього об’єкта та скинути фото на ел.адресу.

ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ВІДЕОРОБІТ

У червні-вересні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям» 

Учасниками можуть стати учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

МОЛОДІЖНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ СУМЩИНИ ПРОПОНУЮТЬ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

У межах реалізації проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» проводиться анонімне онлайн-опитування висловити свою думку за допомогою опитування молоді України і, зокрема, Сумщини віком від 13 до 35 років з 10 травня по 10 червня 2018 року. Таке опитування має на меті дослідити стан та перспективи розвитку молодіжного підприємництва в країнах східного партнерства.

«ВІЙСЬКОВА ПІДГОТОВКА»

На виконання завдань районної цільової  соціальної програми «Молодь Серединобудщини» на 2016-2020 роки, з метою  військово-патріотичного виховання молоді

Сектором молоді та спорту, відділом освіти райдержадміністрації разом з КУ СОР "Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання дітей та молоді» 26 квітня  2018 року на базі Середино-Будської дитячо-юнацької спортивної школи та міському парку «Мирщина» проведено  перший шкільний турнір з пентболу.  У змаганнях приймали участь 4 команди С-Будської ЗОШ№1 та 4 команди С-Будської ЗОШ№2.