Районна газета

ПОЕЗІЯ - СЛОВО! ПОЕЗІЯ - ПІСНЯ! ПОЕЗІЯ ТОРКАЄТЬСЯ ДУШІ

23 липня Середино-Будською центральною районною бібліотекою в парку міста було проведено краєзнавчий бібліомайданчик "Поезія -слово! Поезія -пісня! Поезія торкається душі "
З творчими виданнями наших поетів-аматорів бібліотекарі ознайомили присутніх біля викладки книг. Мистецтво наших земляків є культурним надбанням нашої маленької батьківщини. Кожен бажаючий мав змогу погортати сторінки книг з віршами Галини Майорової, Людмили Мазур, Тетяни Гарг, Юрія Кравцова та інших. Їм доля подарувала талант і разом з тим поклала на їх плечі нелегкий обов’язок зробити нас ще більш людяними, навчити співчувати один одному та вірно мислити. Вони виховують нас кожним своїм твором, кожною думкою, словом, передаючи частину свого натхнення, щоб і ми здатні були творити добрі діла, підказують правильний шлях у пошуках щастя.

Проводячи підсумки сьогоднішнього бібліомайданчика, хочеться зазначити, що ми маємо щастя жити поруч з людьми, які здатні дивувати нас своїми талантами, небуденністю і витонченістю своєї душі. Вони є носієм потужного заряду духовної енергії, яка здатна передавати краєзнавчі цінності від покоління до покоління, культивувати їх у людській душі.