Районна газета

ХРЕЩЕННЯ УКРАЇНИ-РУСІ: ІСТОРІЯ ВІКІВ.

    Щороку 28 липня в Україні відзначається православне свято - День Хрещення Київської Русі – України. Саме цього дня православна церква вшановує пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира - хрестителя Київської Русі, одного із засновників і покровителів нашої державності. Це свято є в українському календарі з 2008 року.

   З нагоди цього значущого для всіх українців свята Середино-Будська центральна районна бібліотека пропонує книжкову виставку літератури «День хрещення Київської Русі Святим рівноапостольним князем Володимиром», на якій представлена література про становлення християнства на українській землі, про державного діяча Володимира Великого.

 

 

ПОЕЗІЯ - СЛОВО! ПОЕЗІЯ - ПІСНЯ! ПОЕЗІЯ ТОРКАЄТЬСЯ ДУШІ

23 липня Середино-Будською центральною районною бібліотекою в парку міста було проведено краєзнавчий бібліомайданчик "Поезія -слово! Поезія -пісня! Поезія торкається душі "
З творчими виданнями наших поетів-аматорів бібліотекарі ознайомили присутніх біля викладки книг. Мистецтво наших земляків є культурним надбанням нашої маленької батьківщини. Кожен бажаючий мав змогу погортати сторінки книг з віршами Галини Майорової, Людмили Мазур, Тетяни Гарг, Юрія Кравцова та інших. Їм доля подарувала талант і разом з тим поклала на їх плечі нелегкий обов’язок зробити нас ще більш людяними, навчити співчувати один одному та вірно мислити. Вони виховують нас кожним своїм твором, кожною думкою, словом, передаючи частину свого натхнення, щоб і ми здатні були творити добрі діла, підказують правильний шлях у пошуках щастя.

16 ЛИПНЯ - ДЕНЬ ПРОГОЛОШЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ

        16 липня 1990 року Верховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ «ТАЄМНИЦІ СТАРОГУТСЬКОГО ЛІСУ»

З метою розвитку туристичної галузі Серединобудщини сектор культури молоді та спорту райдержадміністрації разом з фахівцями НПП «Деснянсько-Старогутський» підготували відеоролик з презентацією туристичного маршруту

21 липня 2020 року у Середино-Будській районній дитячій бібліотеці, за присутністю голови Середино-Будської райдержадміністрації Віктора ГУБЕНКА відбулося засідання керівників та головних спеціалістів структурних підрозділів Середино-Будської райдержадміністрації, директора та фахівців  НПП «Деснянсько-Старогутський» з питання розвитку туристичної галузі Середино-Будського району.