Районна газета

ЗАБУТТЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ

22  листопада в читальному залі Середино-Будської центральної районної бібліотеки  пройшов урок пам’яті «Забуттю не підлягає», присвячений 85-річчю Голодомору 1932-1933 років в Україні

На захід були запрошені учні 11 класу першої міської школи. Розповідь йшла про одну із найтрагічніших подій в історії нашої країни,  яку пережив у 1932-1933 р.р. український народ.  Про ті страшні  події вже написано багато наукових праць, книг, статей, знято фільмів. Але втім, як і раніше,  залишається багато таємниць, і запитань інколи більше, ніж відповідей.

ЛИХОСЛІВ`Я В МОЄМУ ЖИТТІ

Сьогодні лихослів'я стало нормальним явищем в нашому повсякденному житті. Матеряться всі: від малого до великого. Найстрашніше, що мат стає повсюдним явищем

На жаль, вживання нецензурної лексики зараз є великою проблемою. Матюки можна почути на вулиці, в громадському місці, з екрану телевізора і навіть в дитячій пісочниці і в школі. Таке відчуття, що це стало нормою розмовної мови.

 В ході заходу,  «Лихослів`я в моєму житті» працівники Середино-Будської центральної районної бібліотеки  та  учні місцевої школи №2 з'ясовували, що таке лихослів'я, познайомилися з історією виникнення нецензурної лексики, дізналися про згубний вплив лихослів'я на внутрішній світ і здоров'я людини.

ПОДІЇ, ЩО ЗМІНИЛИ ДОЛЮ УКРАЇНИ …

21 листопада в нашій країні відзначається день Гідності та Свободи,  день  який змінив нашу державу, наш народ і наше життя. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

«ЗБУДУЙМО ПАМ’ЯТІ НЕГАСНУЧИЙ СОБОР»

В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору викладачі школи мистецтв 24 листопада на групових уроках провели інформаційно-просвітницькі заходи на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників. Пам’ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ: «МИ НЕ ЗГАНЬБИЛИ СЛАВУ НАШИХ ПРЕДКІВ, НОВИХ ГЕРОЇВ ДАЛИ НЕБЕСАМ»

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цю дату встановили відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття

А також — віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.