Районна газета

ЩО ПОТРІБНО ТУРИСТУ В ДОРОЗІ?

Щорічно 27 вересня в Україні святкують Всесвітній День туризму. З цієї нагоди бібліотекар Чернацької бібліотеки – філії,  спільно з директором  будинку культури, з метою активного ставлення до збереження довкілля, виховування любові до природи провели пізнавальний захід «Що потрібно туристу в дорозі?». Діти пригадали правила поведінки на природі, дізналися від бібліотекаря  як потрібно себе вести в поході:не забруднюватиме річки сміттям, як правильно розпалювати вогнище, надавати першу медичну допомогу і не забути старанно загасити вогнище щоб не перетворити своє перебування в гостях у природи на стихійне лихо для її мешканців – тварин, птахів, рослин.

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ, НЕМА ПЕРЕВОДУ

14 жовтня є особливим днем для українського народу, у цей день ми відзначаємо День Покрови Пресвятої Богородиці, День Козацтва і День захисника України

Споконвіку в цей день запорозькі козаки поклонялися Богородиці, покровительці українського війська, а в 2014 році  було засновано нове державне свято – День захисника України. До цих свят 11 жовтня Середино-Будська центральна районна бібліотека провела історико-патріотичну годину «Козацькому роду, нема переводу». До читального залу  було запрошено учнів 9-го класу першої міської школи. Захід було побудовано у вигляді історичного екскурсу.  

ВЕЛОПРОБІГ У НАШОМУ МІСТІ

Щорічно, восени, ми відзначаємо Всесвітній день туризму

В рамках його відзначення 8 жовтня відбувся велопробіг, який організували  відділ культури Середино-Будської райдержадміністрації, сектор молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації, НПП «Деснянсько-Старогутський».

У заході взяли участь команди Середино-Будської  дитячо-юнацької спортивної школи, Централізованої бібліотечної системи, відділу освіти, районного будинку культури, районної державної адміністрації та учні 10-А класу Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

«ОСІННІ БАРВИ» - КОНЦЕРТ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ ТА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Немає такої людини на Землі, яка би не любила музику. І неважливо, що за стиль, головне, що її об'єднують одні й ті ж 7 нот, а інше - варіації на тему… 

День музики - це професійне свято для всіх музикантів, композиторів, співаків, але також це і свято для всіх любителів і цінителів однієї з найважливіших складових нашого життя - музики. 

ПОВАЖАЙМО СТАРІСТЬ І СЛОВОМ І ДІЛОМ

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

В цей день в фойє районного будинку культури відбувся тематичний захід “І вибілила скроні сивина” , який був підготовлений спільно з територіальним центром та районною спілкою ветеранів. Зустріч проходила у надзвичайно теплій та привітній атмосфері.