Районна газета

МРІЯМИ ОВІЯНЕ ЛІТО

Стихи – моё творение,

любимое дитя;

рождение весеннее

осеннего листа.

Так визначила основу своєї творчості Надія Іванівна Фурзенко, автор чималої літературної спадщини, що на сьогодні складається з двох збірок поезій «Откровение» і «Неповторимость», та величезної кількості дописів в різні видання («Ми», «Слово», «Автограф» (збірки обласної студії «Літ-ра. соm»), збірках ЛМК «Грані слова» (Суми), альманахах «Лава», «Харківський міст» (Харків), «Українська хвиля» (2017, Глухів), «Думки романтика» (2018, Хмельницький), міжнародному літературно- художньому журналі «Твои стихи плюс Твої вірші» (Житомир), «Антології сучасної новелістики та лірики України - 2017 «Склянка Часу» (2018, Канів).

МАЙСТЕРНЯ РАДОСТІ

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей.   Літо… Як багато в цьому слові "сплелось" та "відгукнулось" - відпустки, канікули, численні поїздки, враження, зустрічі.

 Але, на жаль, не скрізь і не у всіх є реальна можливість виїхати  і закономірно виникають питання як відпочити з користю, чим зайнятися, що зробити для того, щоб дитина цілодобово не просиджувала біля  комп’ютера чи телевізора?...

МИТТЄВОСТІ МИНУЛИХ РОКІВ

      2 серпня в читальному залі Середино-Будської центральної районної бібліотеки відкрилася чергова сторінка літературної вітальні творчого клубу «Часопис» під назвою «Миттєвості минулих років». Відкрила зустріч-засідання безсумнівний організатор і натхненник Галина Григорівна Майорова. Основні теми - поетичні спадщини Івана Васильовича Родителева і Миколи Григоровича Гаврилюка.

СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ – ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ІНФОРМАЦІЇ І ДОЗВІЛЛЯ

Професія бібліотекаря вимагає глибокої обізнаності з усіма складовими бібліотечної діяльності, систематичного оновлення знань, постійного ознайомлення з новинками фахової літератури та періодичних видань.

   Головним завданням Середино-Будської районної бібліотеки як методичного центру  є донесення до колег нової інформації, кращого досвіду, дієвих форм і методів роботи з користувачами.

«РІДНА ЗЕМЛЯ ПАМ’ЯТАЄ»

З нагоди 100-річчя від дня народження Героя Радянського Союзу Федора Григоровича Компанійця в циклі заходів «Рідна земля пам’ятає» з серії «Війна. Народ. Перемога» Середино-Будською центральною районною бібліотекою підготовлені та представлені матеріали про життя та подвиг нашого шанованого земляка Федора Григоровича Компанійця.

      Народився Федір Григорович в селі Мефедівка Середино-Будського району Сумської області 3 серпня 1918 року. У 1930 році закінчив місцеву початкову школу, потім працював в колгоспі.