Районна газета

ЧУДОВИМ ЛЮДЯМ-ЧУДОВЕ СВЯТО!

Щорічно у третюнеділючервня,своєпрофесійне свято відзначаютьпрацівникимедицини. Це свято стосується не тільки лікарів, а й медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів - тих людей, які так чи інакше пов'язані зі сферою медицини

Із прийдешнім професійним святом медиків вітали у п’ятницю, 15 червня, в актовій залі Середино-Будського районного будинку культури.

СТЕЖКАМИ СТАРОГУТСЬКОГО ЛІСУ

Для патріотичного виховання молоді та вивчення історії рідного краю районний будинок культури спільно з НПП «Деснянсько-Старогутський» організували і провели для уразливої категорії дітей (багатодітні та малозабезпечені сім’ї) екскурсію до с. Стара Гута

Літо – найвеселіша пора року. Скільки всього цікавого можна побачити і почути. А ще – це період зміцнення здоров’я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод. Це пора яскравих вражень, активного пізнання світу, пора захоплюючих туристичних походів.

Діти побували в конторі національного парку, відвідали музейну кімнату, яку створили працівники парку.

ПРЕКРАСНЕ СВЯТО РАДОСТІ Й НАДІЇ

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей  ‒ прекрасне свято радості та надії.  Саме в дітях продовження роду людського й здійснення  мрій і сподівань на краще.

Святкові заходи до Дня захисту дітей у Середино-Будському районі розпочались ще з кінця травня. Аматори районної дитячої бібліотеки організували для маленьких дітлахів у сільській місцевості незабутні казкові пригоди з клоунами  Чупи і Чупсом,  доброю Бабкою-Ягусею, казковим  Левом і хитрою Лісою  Алісою.  Усі присутні отримали можливість прийняти участь в  різноманітних конкурсах, " каверзній" вікторині, розвинути  спритність і увагу в "Казковій естафеті" і у веселих   танцях та запустити в небо кульки з заповітними мріями.

СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА-2018 ЗАПРОШУЄ!

7 червня 2018 року Сумська ТПП разом з Сумською обласною державною адміністрацією, відділом промоції та туризму Сумської облдержадміністрації, Сумською обласною радою проведе Міжнародний бізнес-форум та виставку «Сумщина туристична-2018»

Мета проведення цих заходів — обмін досвідом у сфері розвитку туристичної інфраструктури районів і міст Сумської області та супутніх послуг, зміцнення міжрегіональних і міжнародних зв'язків, партнерських відносин, встановлення контактів між представниками туристичної індустрії.

«ЛИНЕ ПІСНЯ НАД ПОЛІССЯМ»

«Лине пісня над Поліссям» - так називався  звітний концерт народного ансамблю «Поліські зорі», який відбувся 26 травня 2018 року на сцені Середино-Будського районного будинку культури

В  залі будинку культури зібрались прихильники цього творчого колективу, колеги та жителі міста.Даний колектив неодноразово підкорював своїм талантом серця не тільки мешканців нашого району, але і далеко за його межами.