Районна газета

«Національно-патріотичне виховання»

Інформація розміщена 21.11.2019

ДІТИ ЄДНАЮТЬ УКРАЇНУ

 22 січня серединобудці, разом з усією країною святкують День Соборності!

У закладах культури пройшли різноманітні заходи, присвячені державному святу. Так  у КЗ «Середино-Будський районний будинок культури»  відбувся показ документальної стрічки з розповідями про цей день, віршами та піснями про Україну та вітаннями зі всіх куточків світу з цим знаменним днем.

СОБОРНІСТЬ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

Яка ж вдалась сьогодні днина!

Що хочеться співать пісень

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день.

 22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня  було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської  Народної  Республіки.

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків  роботи Середино-Будської дитячої бібліотеки. Тож  22 січня для учнів 5-А класу ЗОШ №1(кл. керівник Федотова Л.С.)  було проведено урок історичної пам’яті «Соборність рідної землі-основа нації й держави».

НОВІ КНИГИ В БІБЛІОТЕЦІ - ЦЕ ЗАВЖДИ МАЛЕНЬКЕ СВЯТО!

Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять у бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство

Середино-Будська центральна районна бібліотека пропонує вам ознайомитися з новими надходженнями літератури, які ми нещодавно отримали.   Бо саме нова книга приємна на дотик, таємнича за змістом. Світ нової книги - цікавий, неймовірний, дивовижний. Ви полюбляєте фентезі? А може, захоплюєтесь історичним романом? Ні! Тоді Вам, певно, сумно без справжнього детектива? До вашої уваги новинки відомих українських та світових письменників. Є серед новинок й цікаві книги для молоді.

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У ЦЕНТРАЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРОВЕЛИ РІЗНОМАНІТНІ ЗАХОДИ

22 січня наша держава відзначає День Соборності України. До цієї знаменної дати Середино-Будською центральною районною бібліотекою було організовано та проведено  ряд цікавих інформаційно-масових заходів

Виставка книг і періодичних видань «Соборна, незалежна, вільна», тематична бесіда та історичний брейн-ринг «Моя Україна» для старшокласників 2-ї міської школи. Особливо цікаво та яскраво пройшов  історичний брейн-ринг.