Районна газета

«ДЕМОКРАТИЧНА КРАЇНА – ЩАСЛИВИЙ НАРОД».

Кожного року, 7 грудня, ми відзначаємо  День місцевого самоврядування. За календарем офіційних дат це свято запроваджене в Україні з двотисячного року. Ось уже багато років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято. Це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх виборців, бо вони теж зацікавлені в розвитку самоврядування.

"МУЖНІСТЬ ТА ВІДВАГА КРІЗЬ ВІКИ"

      Щороку,  6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних Сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято самовідданості та благородства, якими володіють справжні визволителі та оборонці рідної землі. Це свято всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі оборони України. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи було покликанням та обов'язком справжніх чоловіків та мужніх жінок. Українська армія є національною гордістю України.

«НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ»

  03 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день не є святом, він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав.

За оцінками Світового банку 20%  жителів Землі є людьми з обмеженими можливостями, які вимагають до себе особливої уваги.

  Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

СПАДЩИНА УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ НА ЛУГАНЩІНІ ТА ДОНЕТЧИНІ

26 листопада викладач школи Маховик Н.В.  підготувала для учнів музичного відділення урок – лекцію про історію та відновлення   українських традицій,  культури, літератури та мистецтва Донбасу, Луганщини та Криму. Познайомила з етнічною спадщиною регіону, в тому числі фольклору. Багатоголосся якого таке складне і барвисте, що важко знайти щось подібне в інших регіонах, схожий спів існує лише на Полтавщині. У регіоні відроджується  давнє ритуальне мистецтво – створення мотанок і намиста, а також автентичне  вбрання у яких  панують українські мотиви.