Районна газета

ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗАНЕСЕННЯ ТА ПОШИРЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ КОРОНАВІРУСУ COVID-19

Сектор культури, молоді та спорту Середино-Будської районної державної адміністрації інформує про епідемічну ситуацію та ризики інфікування коронавірусом COVID-19та рекомендує особам, які планували здійснити ділові та туристичні поїздки за кордон, відкласти подорожі до покращення епідемічної ситуації на території України, а також в країнах ЄС.

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

У зв’язку із пандемією коронавірусу та введенням карантину, заклади культури Середино-Будської районної державної адміністрації  з 17 березня 2020 року з відвідувачами не працюють.

Працівники закладів культури знаходяться на зв'язку протягом робочого дня. Спілкування, у разі необхідності, до 3 квітня 2020 року, буде проводитись дистанційно.

ВІДБУВСЯ СВЯТКИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ЖІНОК С.ПИГАРІВКА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

Напередодні свята Міжнародного дня прав жінок та миру, 7 березня в селі Пигарівка відбувся святковий концерт, присвячений чарівній половині людства – дорогим жінкам. Цьогоріч він був особливим та зворушливим, тому що незабутні хвилини радості та усмішок подарували Пигарівцям артисти Середино-Будського районного будинку культури.

8 березня несе у світ ніжність та красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою. Саме тому побажання, привітання та всі найкращі слова лунали в адресу жінок села Пигарівка. Концертна програма була дуже різноманітною.

СВЯТЕ Й БЕЗМЕЖНЕ КОБЗАРЕВЕ СЛОВО

9 березня 1814 року  народився Т. Шевченко. Ніхто, звісно, і гадки не мав, що це народжене під стріхою простої селянської хати хлоп’я стане колись найбільшим генієм України, поетом і художником, якого український народ поставить вище за всіх політиків, завойовників і можновладців. Відтоді минуло ось уже понад  дві сотні років і сьогодні Шевченка знають у всьому світі .

    У передодні цієї дати,   в читальному залі Середино-Будської центральної районної бібліотеки  відбулися  Шевченкові читання.