Районна газета

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»

    Відсьогодні у холі районного будинку культури відкрилася історична експозиція «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» присвячена Дню пам'яті та примирення, а також відзначенню в Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України, розроблена фахівцями Українського інституту національної пам'яті.

    Її основа – це документальні матеріали та фотографії про долі 30 людей, які перебували за дротами 11 таборів Третього Рейху.

«КУПАЛЬСЬКА НІЧ»: НА СЕРЕДИНОБУДЩИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

6 липня 2019 року Серединобудці та гості міста відзначали свято Івана Купала

 Ввечері всі бажаючі були запрошені на річку Ластовецька, де проходила велика, яскрава святкова програма «Купальська ніч».

У програмі – театралізована вистава, ігри, конкурси, традиційне купальське вогнище, торгові ряди, гарний настрій і веселий відпочинок.

«Є ТАКА СЛУЖБА…»

4 липняукраїнські поліцейські відзначають своє професійне свято – День поліції України. Національній поліції України цього дня виповнилося 4 роки. У Середино-Будському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт до Дня національної поліції «Є така служба…»

На свято були запрошені керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

ЛІТО, КНИГА, ПОЗИТИВ!

Літо для дитячих бібліотек – це пора творчості, фантазії, активізації усіх  форм індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми, можливість ближче пізнати їх. Цьогорічні літні читання для користувачів нашої Середино-Будської дитячої бібліотеки   проходять під гаслом «Читай, пізнавай, відпочивай!». Перші дні літніх читань принесли цікаві та веселі заходи.

ШКІЛЬНІ РОЗВАГИ

Швидко спливає час... І знову літо. Ще один навчальний рік прийшов  до свого логічного завершення. Пройшли  підсумкові та перевірочні роботи, і знову в наших міських школах з 3 червня гостинно розпочали  свою роботу пришкільні оздоровчі табори з денним перебуванням «Світанок» на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та «Сонечко» на базі Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Активну участь у житті пришкільних відпочинкових таборів взяв районний будинок культури. Для учнів були організовані і проведені пізнавальні екскурсії.

З метою вивчення історії рідного міста, 4 червня була проведена екскурсія «Храми міста».