Районна газета

«ДУШІ ПРЕКРАСНІ ПОРИВИ ...»

Про сучасних поетів нашої малої батьківщини відомо не дуже багато, хоча вони живуть серед нас. Здавалося б, звичайні люди. ... Але в суєті постійних турбот вони не перестають дивуватися красі рідної землі, бачити те, що для багатьох з нас стало звичним і непомітним. Вони вчать нас пишатися своєю малою батьківщиною, ведуть нас до думки про те, що таланти народжуються, живуть і створюють геніальні твори не тільки в столицях, а й у найвіддаленіших куточках нашої країни.

У дитячій бібліотеці відбулася літературно-поетична зустріч з місцевими поетами, учасниками літературної студії «Чиста криниця», творчого клубу «Часопис» - Майорової Г.Г., Мазур Л.Г., Черніговом М.М.

На захід були запрошені учні 5-х класів, викладач світової літератури Середино-Будської школи № 1 Г.Г. Свиргун.

«КНИЖКОВИЙ ТИЖДЕНЬ» - ДОБРА ТРАДИЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Багато свят приносить нам весна. І один з них - свято Книги. Він в кожен будинок приносить велику радість - зустріч із хорошою, розумною книгою. Так повелося, що в весняні дні по всій країні проходить Тиждень дитячої книги. Чудовий дитячий письменник, веселий вигадник Лев Тоні навіть придумав для цього свята назву «Книжчині іменини»

Для дитячих бібліотек «Книжчині іменини» - справжнє свято: свято дитинства, свято-зустріч, свято-дружба дітей і книги, дітей та письменників, видавців, бібліотекарів.

НА ГОСТИНИ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ

18 квітня на екскурсію до національного природного парку "Деснянсько-Старогутський»  разом з методистом по туризму районного будинку культури Людмилою Михайлюк завітали учні  Чернацького НВК. Зустріли гостей провідні фахівці з екологічної освіти Оксана Юденко та Любов Рудик

На початку екскурсії Любов Олександрівна показала презентацію, під час якої  діти дізналися про історію створення національного парку, його площу, особливості флори та фауни.

Мандруючи стежками національного парку, молодь дізналась, що на території району  мешкають різні види тварин, риб, а також різноманіття представників світу птахів. Цікавою була розповідь про види рослин, які ростуть на території району та які з них занесені до Червоної книги України та Червоної книги Сумської області.

ВІДКРИТО ВИСТАВКУ З МАТЕРІАЛАМИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ЗА НАЙБІЛЬШ АКТУАЛЬНИМИ НАПРЯМАМИ У РАМКАХ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

Становлення України, як демократичної, соціальної правової держави, формування засад громадянського суспільства безпосередньо пов’язане із нагальною проблемою підвищення правової культури населення, його соціально-правової активності, адаптації до умов сучасного демократичного правового суспільства
Одним із основних завдань бібліотечної системи району з виконання програми правової освіти населення є популяризація юридичної літератури серед різних верств населення та надання допомоги користувачам в процесі реалізації конституційного права кожного громадянина України в доступі до джерел офіційної правової інформації. Отже, бібліотеки всіма своїми формами і методами роботи мають сприяти розвитку правової освіти населення шляхом підготовки виставок правознавчої тематики.

«КОНОТОПСЬКА РОЗСИПУХА» – ЗІБРАЛА КРАЩИХ МУЗИКАНТІВ ОБЛАСТІ

31 березня 2018 року в Конотопській дитячій музичній школі № 1 на високому емоційному підйомі відбувся VІ Відкритий обласний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах « Конотопська розсипуха».

У фестивалі-конкурсі взяли участь більше 230 учнів з 15 міст (20 шкіл) Сумської області (Конотоп, Суми, Ромни, Шостка, Кролевець, Буринь, Путивль та інші), які змагались у 14 номінаціях, грали на баяні, акордеоні, гітарі, бандурі, домрі, балалайці, демонстрували свою майстерність в різноманітних ансамблях.