Районна газета

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ: ПОДІЇ, ЩО ЗМІНИЛИ ДОЛЮ УКРАЇНИ

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013/2014 років, Революція Гідності

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. З метою відзначення Дня Гідності і Свободи, гідного вшанування громадської мужності у відстоюванні прав людини та утвердження демократичних цінностей в Середино-Будскій центральній районній бібліотеці для учнів загальноосвітньої школи було проведено годину-пам’яті «Героям слава - вписано в серцях». Бібліотекарі підготували відео- історичний екскурс про події революцій  2004 та 2014 років на Майдані.

Також присутні  ознайомилися з тематичною викладкою літератури «Події, що змінили долю України», на якій представлена література, що розкриває події Помаранчевої революції та Революції Гідності.  Мета заходу полягала в тому, щоб донести до сучасного покоління об'єктивну інформацію про доленосні події, які відбувалися в ті роки в Україні.