Районна газета

Актуальні питання

Жителі с. Стара Гута запитують про порядок реорганізації навчальних закладів на території району

Відповідно до статей 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.32 КЗпП України, Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2016 №15 «Деякі питання регулювання міжбюджетних відносин»  з 1 вересня 2016 року за рахунок освітньої субвенції припиняється фінансування загальноосвітніх навчальних закладів, де кількість учнів у 5-9, 5-11 класах становить менше 25 осіб (крім закладів початкової школи). Такі заклади можуть фінансуватися за рахунок місцевого бюджету (сільських рад), або підлягають реорганізації.

 

Жителька м.Середина-Буда запитує про порядок приватизації земельної ділянки біля будинку

Повідомляємо, що відповідно до п. б ч. 1 ст. 12 Земельного кодексу України, передача земельних ділянок у власність громадян належить до повноважень міських рад.

Якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту, питання щодо передачі цієї землі у власність або у користування  належить до повноважень Середино-Будської міської ради.

За п. 11 ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» спори, що виникають при приватизації квартир (будинків) державного житлового фонду, вирішуються судом.

 

Житель с. Уралове запитує про порядок забезпечення житлом та земельною ділянкою учасників бойових дій

Згідно п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасники  бойових дій мають право на першочергове забезпечення  жилою площею у разі потреби поліпшення житлових умов,та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва,садівництва і городництва.

Учасники бойових дій, які дістали поранення, контузію або каліцтво під час участі в бойових діях, забезпечуються жилою площею, у тому числі за рахунок жилої площі, що передається Міністерствами, іншими центральними органами державної виконавчої влади, підприємствами та організаціями у розпорядження місцевих рад та державних адміністрацій  - протягом двох років з дня взяття на квартирний облік.