Районна газета

У СЕРЕДИНО-БУДСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУВСЯ ОДНОДЕННИЙ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ

У Середино-Будській районній державній адміністрації відбувся одноденний семінар-навчання для керівників та спеціалістів структурних підрозділів у зв’язку із запровадженням з 15 серпня 2016 року нової системи електронного декларування.

Відкрив початок цього семінару керівник апарату райдержадміністрації Володимир ЛАЗУТКІН, а спеціалісти відділу управління персоналом та юридичного сектору апарату розповіли про порядок отримання електронного цифрового підпису, наголосили на новації у сфері декларування, а також висвітлили юридичні наслідки порушення вимог фінансового контролю.

Слухачам було роздано буклети, у яких зазначено ключові моменти електронного декларування, розміщено посилання на тренувальний сайт, де можна випробувати нову систему, а також вказано дати подання різних типів декларацій для певних категорій декларантів.

Важливо відзначити, що представники Середино-Будської районної державної адміністрації – керівництво, спеціалісти відділу управління персоналом та юридичного сектору апарату 28 липня 2016 року взяли участь у тренінгу «Онлайн проти корупції», який проводився Національним агентством з питань запобігання корупції у м. Суми.

Метою тренінгу було ознайомлення декларантів з ключовими новаціями законодавства у сфері декларування та навчання їх користуванню новою системою електронного декларування на основі методичних та навчальних матеріалів, розроблених НАЗК та ПРООН.